Mgr. Jindřiška Mlčková

Fyzioterapeut Více

Luhačovice 1 adresa

Privátní ordinace fyzioterapeuta
Polichno 83, Luhačovice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fyzioterapie • Od 750 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Polichno 83, Luhačovice

Od 750 Kč

Privátní ordinace fyzioterapeuta

Vystudovala obor fyzioterapie na 2. lékařské fakultě v Motole pod vedením prof. Koláře. Pracovala ve Fakultní nemocnici Motol a jako vedoucí fyziotera...

• fyzioterapeut

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Jindřiška Mlčková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý vecer, je mi 22 a přes půl roku mě trápí bodání na levé straně žeber a občasná dušnost. Byla jsem u praktického lékaře a ten mi diagnostikoval blokádu levé strany zad. Napsal mi léky na úzkost a že mám cvičit a dávat si hřejivé náplasti, už týden tohle všechno dělám a stále to pokračuje. Na žádné vyšetření mě nechce poslat že si je jistý že je to od zad, ale já už nevím co mám dělat. Někdy je to až nesnesitelné že mám pocit jak kdybych měla infarkt. Děkuji za radu

Dobrý den, bohužel ani léky ani hřejivé náplasti neřeší skutečnou příčinu blokády zad. Jediné, čím můžete Váš problém vyřešit, je cvičení. To ale musí být zacíleno na Váš problém. To znamená, že se musíte obrátit na odborníka přes pohybový aparát, který by se s Vámi věnoval skutečné příčině, kterou je potřeba zjistit. Ve zkratce to znamená: Najděte si fyzioterapeuta s dobrými referencemi. Zjistěte, zda pracuje na pojišťovnu nebo je potřeba u něj hradit fyzioterapii jako samoplátce. Udělejte si představu, kolik peněz jste ochotná investovat do toho, abyste se problému zbavila. Podle toho si najděte odborníka ve svém okolí a objednejte se k němu. Pokud nemůžete investovat žádné peníze, tak požádejte lékaře o žádanku na rehabilitaci a ihned se objednejte. Objednací lhůty na fyzioterapii na pojišťovnu se pohybují kolem 2 až 3 měsíců. Počítejte tedy, že bez investice to bude trvat ještě několik měsíců, než se k někomu dostanete. Velice doporučuji opravdu se objednat k někomu, na koho máte dobré reference. S přáním brzkého uzdravení Jindřiška Mlčková

Mgr. Jindřiška Mlčková