Zubní ordinace - ortodoncie
Baarova 36, Plzeň

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorce jsme věřili, že mi pomůže s mým problémem- překrývajícími se zuby.. dva roky jsem nosila aparátek na noc, prý je třeba jen urovnat skus,jinak zuby v pořádku..skus se urovnal,ale zato zuby se mi vepředu skřížily úplně,vypadám jako by se mi zuby v puse navzájem pobily, každý leží jinak. Po "zdárném ukončení léčby" mi paní doktorka aparátek sebrala a řekla že problém je vyřešen a skončili jsme, ale ve skutečnosti mám zuby asi tak o 150 procent horší! Nedoporučuji!!

Nepříjemné, arogantní vystupování, sarkastické odpovědi na otázky. Děti tam nechodily rády. Vydrželi jsme to dlouho a již nikdy více.

S jednáním a přístupem paní doktorky jsem byla velmi spokojená, vše nám pečlivě vysvětlila.

U paní doktorky jsem byl 3 roky. za 3 roky jsem mel o par zoubku min, zkusenost s velkou casti aparatu, fixnich i snimacich a vysledek jsou perfektne srovnane zoubky a prima usmev. Pani doktorka ma nekomercni a velmi profesionalni pristup. Predevsim opravdu umi a narovinu rekne, co lze a co nelze rovnatky zvladnout. Cenove naprosto vporadku.

Velmi nedoporučuju, pani doktorka je velmi arogantní osoba, nevysvětlí k jakému zákroku se chystá, pokud se zeptám, jak bude léčba pokračovat, velmi neochotně vysvětlí. Proto jsem chtěla změnit ortodontistu- potřebovala jsem celou původní dokumentaci, aby nový lékař mohl pokračovat v léčbě. Cinertová byla vzteky bez sebe, že si dovoluju od ní odejít, dokumentaci samozřejmě schválně nevydala. Musela jsem znovu podstupovat celé vyšetření- znovu rtg,... což přišlo na víc než 1000 Kč. Přesto jsem to zaplatila ráda s vědomím, že už nemusím chodit k té nepříjemné osobě.

zlá, arogantní, náladová. Nikomu ji nedoporučuji

velmi dobrý

Arogantní, náladová, nepříjemná - všem nedoporučuji.

Velmi doporučuji