Adresa

Masarykova 361, Židlochovice
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pes+kočka

Pan doktor je super,vždycky nám pomohl ať se jednalo o kocoura nebo našeho psa.Když bylo třeba dojel k nám domů nebo po popsání potíží dokázal napsat i léky,které našim zvířátkům vždycky pomohly.Nedělá z ničeho vědu a snaží se vždy pochopit situaci.Děkujeme pane doktore...


R
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pokousaná kočka

V velmi ochotný pán doktor Vašák .Pes nám potrhal kočičku ,mi už nedoufali že to přežije a pan Vašák ji zachránil.
Ještě jednou díky ,pane doktore


V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ošetření zraněného zvířete

Měli jsme havárii a i pejsek byl velice zraněn,dostali jsme se k panu doktorovi Vašákovi a jen díky jeho rychlému a perfektnímu zásahu pejsek nezemřel.Bylo to v noci a pan doktor byl ochotný a provedl v noci i operaci.Skvělé,vynikající škoda,že takových lékařů je málo,některý ani neotevře i když má ordinančí hodiny!
Pane doktore ještě jednou Vám moc děkuji za záchranu našeho pejska a kamaráda mým malým dětem.Díky!!!Alice Valíčková Vyškov.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor je velmi dobrý lékař ! Zejména jeho ochota je úžasná ! Pomůže Vám kdykoliv je potřeba. Pomohl všem pejskům, co jsem měla a mám. A vždy dobře a profesionálně. Je to milovník zvířat tělem i duší. Velmi ráda k němu chodím.Věřím mu. Svou práci dělá výborně a hlavně, v tom nevidí peníze ,ale to , aby pomohl a vyléčil svého zvířecího pacienta. Myslím si, že takovýchto doktorů je velmi málo v dnešní době. A je třeba si jich vážit ! Za mě absolutní spokojenost !!!


V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace veterinární všeobecná chirurgie

Pan doktor pro pejska přijel, odoperoval, zpátky ho přivezl, vše bez problémů, příjemný, šikovný a velice ochotný. S lidskými pacienty soucitný, všem doporučujeme!


O
Ověřeny pacient

Pan doktor je stará škola. Ordinaci má zařízenou postaru, bez pozlátek. Je velice ochotný, milý a navíc za velmi příznivé ceny.


N
Ověřeny pacient

Moc děkuji p. doktorovi za záchranu našeho pejska, který měl závratě. P. doktor je ochotný, příjemný a vzal nás hned potom, co jsme volali.


Ověřeny pacient

Nechci tady panu doktorovi ublížit,on je to dobrý člověk a hledí pomoci v kteroukoliv denní i noční hodinu.Jen vám přátelé radím,abyste nedovolili,aby pan doktor píchal kofeinové injekce vašemu pejskovi pokud má váš pejsek nemocné srdíčko.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Velmi dobrý doktor, poznala jsem už více veterinářů, s p. Vašákem mám nejlepší zkušenosti, kastroval mi fenku, vše bez problémů a v pořádku. Vyléčil nám psa, který má 4 roky a na jisté nejmenované veterinární klinice řekli že se vyléčit nedá. Po léčbě p. Vašákem je pes naprosto zdravý. Vřele doporučuji a děkuji panu doktorovi. Štroblová


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem máme dobré zkušenosti a můžeme ho jedině doporučit. Jeho velkým plusem je jeho ochota kdykoli a s čímkoli pomoci, poradit a také kdykoli za zvířaty přijet. Navíc velmi příznivé až lidové ceny v dnešní těžké době taky potěší. Je pochopitelné, že při věku pana doktora jsou už některé složitější chirurgické zákroky na zvážení. Každopádně na očkování a běžné zdravotní problémy zvířat vřele doporučuji, pan doktor je opravdu doktor tělem a duší a ne jen pán v bílém plášti, který má sice naklizeno, ale za každým úkonem vidí jen kšeft a podle toho vystupuje a stanovuje ceny. Pokud chcete uhlazeného doktora se stylovou ordinací, tak k panu doktoru Vašákovi rozhodně nechoďte,jeďte do Brna, tam jich najdete spousty, ale vaše peněženka zažije průvan:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti