Jindřich Švec, zubař Olomouc

MUDr. Jindřich Švec

Uložit

Zubař Více

24 názorů

Uložit


Adresa

Wellnerova 3A, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Zdravím, Mudr.Jindřichovi Švecovi chodím 41let, a většího odborníka není, letos jsem navštívil i ordinaci jeho syna Pavla, a je vidět že jde ve stopách svého otce. Rovněž personál skvělý a sestra Eva Poláková k tomu patří skoro všechny ty léta jak tam chodím, takových sester více tak jdete radostně k zubaři a nejen tam. A kvůli takovým lidem létám pravidelně domů a i na zubní prohlídku!

H
Ověřený profil

Pan doktor je prostě skvělý, poprve mě ošetřoval ještě jako medik a už tehdy byl šikovný. Když odešel z Prostějova, zkoušela jsem jiné lékaře a skončilo to vysloveně hrůzou ze " zubaře" a havarijním chrupem. Naštěstí mě pan doktor znovu přijal a dnes se opět mohu smát beze strachu, že někdo uvidí moje zuby. Dojíždíme k němu celá rodina, včetně pětiletého vnuka, který se za panem doktorem vysloveně těší. Moc děkuji za to, že se mu podařilo mě zbavit se hrůzy z ošetření.
Sestřička je také skvělá, příjemná ochotná i ona zaslouží poděkování za příjemnou atmosféru v ordinaci. Zbořilová

K
Ověřený profil

Mohu jen souhlasit se všemi kladnými příspěvky a přestože dojíždím za panem doktorem z Bruntálu neměnil bych. Lidský přístup, profesionalita a přesnost. I v případě bolesti vyjdou pacientovy vždy vstříc a v podstatě bezprodleně mohu přijet k zákroku. Sestřička jen dokresluje kvalitní a příjemnou atmosferu v ordinaci. Proto bych jim chtěl popřát hodně zdraví a spokojených pacientů.

M

Profík, slušný člověk, jaký pán , takový personál, všichni O.K.

V
Ověřený profil

K panu doktoru Švecovi chodím více jak 15 let,dojíždím k němu z Prostějova i s mými dětmi, jsme vždy spokojeni a příjemně naladěni milou atmosférou,která v ordinaci vždy vládne, díky panu doktorovi i sestřicce.

M
Ověřený profil

Pan doktor Švec mě naučil se nebát zubaře, chodím k němu již 20 let a ráda.

Souhlasím se všemi autory příspěvků. K tomuto lékaři chodím již hodně let a i když musím dojíždět z Prostějova, neměnila bych. Své práci rozumí, v ordinaci je výborná atmosféra, on i sestřička jsou velmi milí a ochotní a navíc - když jsem objednaná na určitou hodinu, tak v tuto dobu mě i přijmou, což u jiných lékařů není pravidlem. Vřele doporučuji!

K tak kvalitnímu a příjemnému lékaři i k jeho sestřičce je radost chodit na ošetření. Dokonce se tam i těším, což u jiných lékařů říci někdy nemohu. Děkuji jim, že jsou... Ludmila Fe

Fakt profík. Umí a má cit. Ve srovnání s konkurencí ani není drahý.

Ověřený profil

Velmi zkušený stomatolog, citlivý s lidským přístupem. Korektní v jednání. Je naším rodinným stomatologem. Doporučujeme ho svým známým.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti