Jindřich Švec, zubař Olomouc

MUDr. Jindřich Švec

Zubař Více

Wellnerova 3A, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Pan doktor je prostě skvělý, poprve mě ošetřoval ještě jako medik a už tehdy byl šikovný. Když odešel z Prostějova, zkoušela jsem jiné lékaře a skončilo to vysloveně hrůzou ze " zubaře" a havarijním chrupem. Naštěstí mě pan doktor znovu přijal a dnes se opět mohu smát beze strachu, že někdo uvidí moje zuby. Dojíždíme k němu celá rodina, včetně pětiletého vnuka, který se za panem doktorem vysloveně těší. Moc děkuji za to, že se mu podařilo mě zbavit se hrůzy z ošetření.
Sestřička je také skvělá, příjemná ochotná i ona zaslouží poděkování za příjemnou atmosféru v ordinaci. Zbořilová

Mohu jen souhlasit se všemi kladnými příspěvky a přestože dojíždím za panem doktorem z Bruntálu neměnil bych. Lidský přístup, profesionalita a přesnost. I v případě bolesti vyjdou pacientovy vždy vstříc a v podstatě bezprodleně mohu přijet k zákroku. Sestřička jen dokresluje kvalitní a příjemnou atmosferu v ordinaci. Proto bych jim chtěl popřát hodně zdraví a spokojených pacientů.

Profík, slušný člověk, jaký pán , takový personál, všichni O.K.

K panu doktoru Švecovi chodím více jak 15 let,dojíždím k němu z Prostějova i s mými dětmi, jsme vždy spokojeni a příjemně naladěni milou atmosférou,která v ordinaci vždy vládne, díky panu doktorovi i sestřicce.

Pan doktor Švec mě naučil se nebát zubaře, chodím k němu již 20 let a ráda.

Souhlasím se všemi autory příspěvků. K tomuto lékaři chodím již hodně let a i když musím dojíždět z Prostějova, neměnila bych. Své práci rozumí, v ordinaci je výborná atmosféra, on i sestřička jsou velmi milí a ochotní a navíc - když jsem objednaná na určitou hodinu, tak v tuto dobu mě i přijmou, což u jiných lékařů není pravidlem. Vřele doporučuji!

K tak kvalitnímu a příjemnému lékaři i k jeho sestřičce je radost chodit na ošetření. Dokonce se tam i těším, což u jiných lékařů říci někdy nemohu. Děkuji jim, že jsou... Ludmila Fe

Fakt profík. Umí a má cit. Ve srovnání s konkurencí ani není drahý.

Velmi zkušený stomatolog, citlivý s lidským přístupem. Korektní v jednání. Je naším rodinným stomatologem. Doporučujeme ho svým známým.

Naprostý profesionál, který se stará o celou naši rodinu...Je bezkonkurenční...