Jindřich Švec, zubař Olomouc

MUDr. Jindřich Švec

Uložit

Zubař Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wellnerova 3A, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě skvělý, poprve mě ošetřoval ještě jako medik a už tehdy byl šikovný. Když odešel z Prostějova, zkoušela jsem jiné lékaře a skončilo to vysloveně hrůzou ze " zubaře" a havarijním chrupem. Naštěstí mě pan doktor znovu přijal a dnes se opět mohu smát beze strachu, že někdo uvidí moje zuby. Dojíždíme k němu celá rodina, včetně pětiletého vnuka, který se za panem doktorem vysloveně těší. Moc děkuji za to, že se mu podařilo mě zbavit se hrůzy z ošetření.
Sestřička je také skvělá, příjemná ochotná i ona zaslouží poděkování za příjemnou atmosféru v ordinaci. Zbořilová


K
Ověřeny pacient

Mohu jen souhlasit se všemi kladnými příspěvky a přestože dojíždím za panem doktorem z Bruntálu neměnil bych. Lidský přístup, profesionalita a přesnost. I v případě bolesti vyjdou pacientovy vždy vstříc a v podstatě bezprodleně mohu přijet k zákroku. Sestřička jen dokresluje kvalitní a příjemnou atmosferu v ordinaci. Proto bych jim chtěl popřát hodně zdraví a spokojených pacientů.


M

Profík, slušný člověk, jaký pán , takový personál, všichni O.K.


V
Ověřeny pacient

K panu doktoru Švecovi chodím více jak 15 let,dojíždím k němu z Prostějova i s mými dětmi, jsme vždy spokojeni a příjemně naladěni milou atmosférou,která v ordinaci vždy vládne, díky panu doktorovi i sestřicce.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Švec mě naučil se nebát zubaře, chodím k němu již 20 let a ráda.


Souhlasím se všemi autory příspěvků. K tomuto lékaři chodím již hodně let a i když musím dojíždět z Prostějova, neměnila bych. Své práci rozumí, v ordinaci je výborná atmosféra, on i sestřička jsou velmi milí a ochotní a navíc - když jsem objednaná na určitou hodinu, tak v tuto dobu mě i přijmou, což u jiných lékařů není pravidlem. Vřele doporučuji!


K tak kvalitnímu a příjemnému lékaři i k jeho sestřičce je radost chodit na ošetření. Dokonce se tam i těším, což u jiných lékařů říci někdy nemohu. Děkuji jim, že jsou... Ludmila Fe


Fakt profík. Umí a má cit. Ve srovnání s konkurencí ani není drahý.


Ověřeny pacient

Velmi zkušený stomatolog, citlivý s lidským přístupem. Korektní v jednání. Je naším rodinným stomatologem. Doporučujeme ho svým známým.


Naprostý profesionál, který se stará o celou naši rodinu...Je bezkonkurenční...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti