Jindřich Pastucha, zubař Přerov

MUDr. Jindřich Pastucha

Zubař Více

33 názorů

Uložit


Adresa

Husova 2, Přerov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor je bohužel ve své profesi zastánce staré školy. Docházel jsem k němu přibližně 20 let a jak moc je to zlé, člověk zjistí, až když přejde ke konkurenci. Předně nikdy nedělá rentgeny, jen v minimální míře dává anestetické injekce (aby při zákroku pacient žádnou bolest necítil, je už všude jinde naprostý standard), a vždy se brání tomu, dělat bílé plomby. Amalgám nutí zavádějícími větami, jako: "Podívejte se, já mám v puse také jen samé amalgámové plomby. Přece bych vám je nenutil, kdyby byly nějak špatné." Hlavní důvod je samozřejmě ten, že dobře udělat bílou plombu, vyžaduje násobný čas i pečlivost než je tomu u amalgámu. Takto časově náročnější úkony ale pan Pastucha řešit nemůže, protože i přes objednání na konkrétní čas, vždy čekají v čekárně další 2 - 4 lidé. Kupodivu do hodiny se ale člověk na řadu dostane, což bohužel vypovídá o rychlosti zákroků. Samozřejmě pokud bych byl starý 70ti letý senior už bych u pana doktora zůstal. Pro relativně mladého, natož úplně mladého člověka ovšem může být taková péče do budoucna tragická. U mě například bylo nutné záhy po změně zubaře převrtat 4 podkažené plomby a spravit 5 dalších malých kazů, které pan Pastucha prostě neviděl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Bohužel se musím přidat k hodnocení paní Adély. K lékaři jsem přišla, protože mi byl doporučen a co se týče komunikace i snahy mi pomoci, působil velmi mile. Bohužel mi také nedělával RTG a někdy, i po větším zásahu do zubu, ošetření ukončil se slovy, že tam z jeho pohledu už nic nevidí. Po necelých 10 týdnech, kdy jsem si připlatila za "lepší" plombu mě zub nečekaně otekl a protože jsem musela tak rychle vyhledat jiného specialistu (který mi mimochodem hned dělat 360 stupňový RTG), tak jsem se dozvěděla, že mám po plombou zánět až do kosti. Pobodná situace na dalších zubech, nechci pana doktora cíleně poškodit, ale bohužel jsem po pravidelné péči u něj absolvovala docela dlouhé, bolestivé a drahé operativní zásahy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Na začátek chci říci že pan doktor je super člověk s velmi pěkným chováním k pacientům. A protože jsem na něj slyšela jen samou chválu, přešla jsem k němu asi před 5ti lety.
Ale díky velmi slabé péči v oblasti prevence jsem díky němu přišla už o třetí zub a to i přesto že jsem chodila pravidelně na prohlídky a zuby si čístím velmi pečlivě. Přišlo však těhotenství a po něm kojení a další těhotenství a další kojení a já se nestačila divit co se to děje s mými zuby.
Podle pana doktora jsem měla při každé prohlídce zuby zdravé. Když jsem k němu přišla naposledy s bolestí, řekl mi že mám citlivé krčky, neudělal rentgen se slovy, že je moc škodlivý a poslal mě domů. Ale přes víkend to pořád bolelo tak jsem v pondělí běžela k jinému zubaři. A zjištění bylo přímo šokující zub byl zkažen až ke kořeni a k tomu dalších asi šest !! malých kazů. Zákrok byl opravdu bolestivý ale nutný. Podobné to bylo i s předchozímí dvěma zuby NIKDY NIC NEVIDĚL A RENTGEN NEDĚLAL a po třetí jsem řekla dost a odešla od něj. Mrzí mě že to sem musím napsat, ale já prostě musím, pro ty ostatní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Vynikající odborník a super chování k pacientům. Jsem ráda že codím k němu.


C
Ověřeny pacient

NEJLEPŠÍ LÉKAŘ


B
Ověřeny pacient

Je opravdu vynikající, díky němu nemám ještě v 67 letech falešné zuby.


Od malička jsem měla fobii na zubaře. Ale poté,co jsem před více jak deseti roky přestoupila k panu doktorovi, moje obavy vymizely. Je pravda, že žádné závažnější problémy jsem neměla, i přesto si myslím, že pan doktor je kvalifikovaný stomatolog a navíc velmi příjemný a vtipný člověk. Moje maminka k němu také chodí, se zubama má velké problémy a na pana doktora nedá dopustit. Mohu jen DOPORUČIT!!!


fakt výborný lékař!!!Vynikající lékař


Vynikající zubař!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti