Umístění: DentArt Brno s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor je vynikající, možná malinko dražší,ale rozhodně se to vyplatí. Dělal mi několik kazů a nemůžu si jeho preciznost a emapticnost vynachválit. Opravdu vidí vše a snaží se předejít větší škodě. Doporučuji na 100%

Výborný zubař. Pan doktor je - empatický, precizní, pečlivý, vtipný, vše vysvětlí, nic nenechá náhodě.

Zatim nejlepši zubař, jakeho sem kdy měla .

Zatím nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Má velice příjemný a lidský přístup. Zuby mám ve špatném stavu, ale postupně mi je předělává a s jeho prací jsem plně spokojena.

Pan zubař je velice pečlivý a přijemný, vše předem a ochotně vysvětlí a pracuje velice pečlivě. Sestřička je také velmi příjemná. V této ordinaci jsem se přestala bát chodit k zubaři.

Vždy splnil, co od dobrého stomatologa očekáváte!

Jem u pana doktora velmi spokojená, je velmi pečlivý a nic neponechá náhodě. Objednaná jsem vždy na čas a čas je dodržen.

Super!

Velmi dobrý zubař, na požádání před zákrokem umrtví. Příjemný, vše vysvětlí, sestřička taktéž. Ordinace je vybavena i vlastním rentgenem.

Oficiální ordinační doba Po 13 - 18 Ut - Pa 8 - 14 (po domluvě možný i jiný termín)
Pokud vím, pan doktor přijímá nové pacienty.