Jindřich Handl, zubař Rychnov nad Kněžnou

Zubař Více

Panská 24, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ordinace PL - stomatologa

Umístění: jiné místo Změna lekare

Nejlepsi zubar, jakeho jsem kdy mela. Pan doktor vam rika co ted dela, proc to dela, pta se zda je vse v poradku a kdyz neco nevite, vlidne a trpelive vam vse vysvetli. Rozhodne doporucuji. Johanova Anna

C

nejlepší a velice spolehlivý. Má cit pro pacienta a jeho problémy, velice slušný a vstřícný.
Pracuje pro celou rodinu a neslyšel jsem žádnou výtku.

Pan doktor Handl je velmi šikovný, kontroly zubů jsou pečlivé, nepřehlédne jediný kaz. Velké plus je také za to, že má v ordinačních hodinách každý den vyhrazenou půlhodinku pro neobjednané pacienty s bolestí, takže můžu jet rovnou k němu a nemusím na pohotovost....Vždy udělá rentgen po zaplnění kanálků v zubu. Já jsem naprosto spokojený

Celá rodina jsme s ním již mnoho let spokojeni.

Pan doktor je výborný lékař,nemám k němu žádnou připomínku,hodně mi pomohl..Prostě nejlepší...

Pan doktor je velmi příjemný,vše vysvětlí a poradí. Neměnila bych.

Velmi šikovný zubař, moc si ho vážím. Chodím k němu už 15 let a už mnohokrát mi pomohl od velkých bolestí...Jo a umí skvěle a rychle trhat moudráky

Velmi dobrý, příjemný člověk. Vždy ochotný pomoci. Super a děkuji.Pohl Jan

Výborný lékař s opravdu lidským přístupem. Nevidí jen zub, vidí za ním i člověka, kterému trpělivě vysvětluje, co se s ním zrovna bude dít. Právě tak uklidňujícím dojmem působí usměvavá sestřička a kulturní prostředí ordinace i čekárny.

Výborný přístup ke 4letému synovi (2 plomby), skvělá péče o mne, má rentgen, vysvětlí, co a proč se bude dít. Jsme velmi rádi, že nás zaregistroval. Děkujeme Fojtovi