Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Hrozna zkusenost. Tuto "doktorku" jsem navstivila se svym triletym synem na doporuceni od detske pani doktorky. Po prohlidce krku a nosu baterkou konstatovala obrovskou nosni mandli, ktera musi neodkladne ven. Rekla jsem si OK. Jeste jsem ji nekolikrat upozornila na bolest ucha. Podivala se a rekla, ze ma usni zatky a nic nevidi..predepsala kapky. Odpovedela jsem, ze kapeme uz min.dva mesice bez uspechu a na to nebrala zretel. Hned kratce na to jsme museli na usni pohotovost. Syn mel akutni zanet ucha. Po preleceni ucha jsem vyhledala jineho pana doktora a ten po prohlidce krku a nosu prislusnymi pristroji (pani Vanurova ani nepouzila) konstatoval, ze mandle je naprosto v poradku a v mezich a onu operaci vubec nechape. Takze za nas - nikdy vic.

Dobrý den,i já přidám hodnocení této lékařky,aniž bychom se k ní vůbec dostali.Odmítla nás přijmout i doporučením.Prý má plno a nikoho jiného nepřijímá.Potřebovala jsem vyšetření 1,5 letého syna s boulí na slinné žláze.Jak je asi rodičům,kteří najdou u dítěte boul,i o které neví jakého je rázu a ještě se nedočkají ani přijetí u lékaře,nemusím zdlouhavě mluvit.Velmi,velmi smutné,mít takovéto lékaře s diplomem!!!Tak jsme z Nových Hradů jeli do Jindřichova Hradce,kde nás vzali ješte v den,kdy jsem volala do Č.B.
V J.HRADCI MĚ PŘÍVÍTALA veliká ochota a profesionální přístup.PATŘÍ JIM VELIKÝ DÍK :)

Dobrý den, k paní doktorce jsem přišla akutně kvůli tomu, že moje praktická doktorka byla nemocná. Tekla mi krev z nosu, rýmu jsem měla nezadržitelnou, slzely mi oči, měla jsem zalehlé uši a přes to všechno jsem ochraptěním nemohla ani mluvit. Při setkání s doktorkou jsem se omluvila, že vůbec otravuju bez doporučení, ale že je to tak a tak a potřebuju ošetřit. Ona se zajímala hlavně o to, jak je možné, že mojí praktickou doktorku nikdo nenahrazuje. Zeptala se 3x. Pak mi posvítila do nosu a řekla, že zánět tam neni a že si mam s paralenem lehnout. Za týden samoléčby, kdy jsem zkoupila snad všechno z lékárny a nikterak se muj stav nelepšil, jsem šla na kontrolu už ke své praktické. Ta se celkem zhrozila a poslala mě na rentgen plic a dutin. Nejenže tam byl zánět, ale to už jsem vykašlávala i zelený tuhý žmolky z plic. Výsledek jsou silná antibiotika, antialergika a další týden doma. Nemusim vám říkat, jak nadšení z toho jsou v práci. Proto bych doporučovala paní Vaňurové, aby vrátila diplom anebo aby šla ordinovat do míst, kde nežijou žádný lidi! Jana Poláková.

Nechápu, že paní doktorka vůbec může ordinovat, já osobně na ní zvažovala podat stížnost. Ještě před, ale hlavně po výplachu mazové zátky mně začalo ucho strašlivě bolet, řekla jsem jí to po výplachu ale řekla mi, že v uchu v této chvíli není nic, co by mně tam mohlo bolet ať jdu domů. Bolest byla strašlivá a pořád horší, proto jsme rovnou z polikliniky jeli do vojenské nemocnice na ušní, kde se mi do ucha (které 30 minut před tím vyplachovala a kontrolovala tato dáma) podívali a konstatovali jednak zánět a hlavně to, že paní doktorka zátku neodstranila celou, naopak její část vodou přirazila na bubínek a nechala v zaníceném uchu. NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!