Jelena Kondratěva , DiS.

Dentální hygienistka, hygienista Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 63 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina naši... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • STUDIO DENT s.r.o Combined ShapeCreated with Sketch.

Štěchovická 1983/8
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Lokální anestézie 100 Kč
    Bělení zubů domácí 3 000 Kč
    Bělení zubů ordinační od 3 500 kč
    Vstupní terapie důchodce od 550 kč
    Vstupní terapie od 800 kč
    Fluoridace zubů
    Instruktáž vhodných technik čištění zubů
    Léčba citlivých zubů
    Dentální hygiena
    Vstupní terapie dítěte od 550 kč
    Lepení šperku 700 Kč
    Pokročilá terapie od 500 kč
    Pískování air flow 600 Kč
    Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje vector od 500 kč
    Výběr vhodných pomůcek
    Celkové vyšetření ústní dutiny včetně získání anamnézy (kontrola měkkých i tvrdých tkání)
    Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty
    Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Dobrý den,
    touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina našich problémů vychází z nedostatku informací, proto se snažím svým pacientům jednoduše vysvětlit důvody, proč a jak vzniká zánět dásní nebo parodontitida či různá další onemocnění. Ordinace je nejnověji vybavena a nabízí příjemné prostředí. Mým cílem je, aby každý pacient odcházel se zdravými zuby a krásným úsměvem.

Pokud nezvedám telefon, právě pracuji a jakmile to bude možné, zavolám Vám zpět.

Těším se na Vaší návštěvu!

Poznámka: z osobních důvodů mě některé termíny zastupuje moje šikovná kolegyně.

• dentální hygiena

• bruxemismus - skřípání zubů

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bezvadné. Doporučuji. Na prohlídku jsem přišla pozdě, paní dentistka ochotně zůstala a věnovala mi půl hodiny z osobního volna. Děkuji.

Jelena Kondratěva2017-04-18

Dobrý večer, děkuji za laskavé hodnoceni.
    Doufám, že pacienti nepřestanou chodit včas :)

• Maximální spokojenost .Za mě velmi dobrý jsem spokojena. Zoubky bezbolesti .Příjemné
    vystupování chválím.

Jelena Kondratěva2017-03-13

Děkuji Vám moc za hodnocení!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost ! Bezbolestivé ošetření, vše názorně ukáže, vysvětlí, poradí. Hezké prostředí ordinace.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost, velmi pečlivá, jasně vysvětlí postup, konzultuje i možné problémy v léčbě. Doporučuji

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní Jelenou jsem velmi spokojená, skvělý lidský přístup, vždy vše pečlivě vysvětlí, názorně ukáže, doporučí řešení a možnosti, má velký zájem o pacienta..Chodím k ní už několik let a od té doby,co čistím mezizubní prostory zmizely potíže s odhalenými citlivými krčky..

• K p. Jeleně chodím již několik a vždy jsem maximálně spokojená. Je vysoce profesionální a velmi milá. Doporučuji všem:-)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S přítelem jsme byli u paní Jeleny po několikáté a rádi se vracíme. Věcné, rychlé a 100% ošetření, to nám vyhovuje. Za nás SUPER!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S manželkou chodíme k paní Jeleně již delší dobu a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s jejím profesionálním, přátelským a příjemným přístupem. Děkujeme, chválíme a doporučujeme.
    Jaroslav a Zdeňka Rotbauerovi

Jelena Kondratěva2016-11-02

Děkuji, milí Rotbauerovi za hodnocení! Pochvala od pravidelně navštěvujících je balzámem na moji duši :) Na viděnou.

• Veliká spokojenost. Velmi milá a příjemná paní dentistka:-) pouze objednání je velmi zdlouhavé, jelikož se nemohu vůbec dovolat a nikdo nevolá zpět:-) jinak vše na 1 a vřele doporučuji:-)

• Jsem velmi spokojená. Jinam už nejdu :)
    Profesionální, jemná, ohleduplná a děkuji za skvělé rady. Doporučuji.

Jelena Kondratěva2016-08-25

Moc děkuji za Váš milý komentář a velice mě těší, že jste byla s návštěvou spokojená!