Jelena Kondratěva

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

63 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 37 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina našich… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více
    V této ordinaci přijímám:

Bělení zubů ordinační od 3 500 kč
    Vstupní terapie důchodce od 550 kč
    Vstupní terapie 1 000 Kč
    Fluoridace zubů
    Instruktáž vhodných technik čištění zubů
    Léčba citlivých zubů
    Dentální hygiena
    Vstupní terapie dítěte (30 min) od 550 kč
    Lepení šperku 700 Kč
    Pokročilá terapie od 500 kč
    Pískování air flow 700 Kč
    Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje vector od 500 kč
    Výběr vhodných pomůcek
    Celkové vyšetření ústní dutiny včetně získání anamnézy (kontrola měkkých i tvrdých tkání)
    Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty
    Běžný termín

Hodnocení pacientů

• A
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: beleni a dentalni pece

chodim k pani doktorce uz nekolik let, spolu s pritelem a vzdy je to krasny zazitek i kdyz pritel nema moc rad dentalni pece ))) muzu jen doporucit!

Jelena Kondratěva2018-06-20

Děkuji, velmi potěšilo hodnoceni :)))

• Z
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Jelena je velmi příjemná a nelobuje za nějaké konkrétní výrobce. Nepreferuje snadné, ale invazivní metody (pískování) pokud to není nezbytně nutné. Doporučuji.

• P
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Včera jsem paní doktorku navštívila poprvé a to i na doporučení mé kolegyně z práce. Jsem naprosto spokojená. Paní doktorka je velmi milá a profesionální, vše mi vysvětlila a vřele bych ji doporučila i ostatním známým!! Těším se na další návštěvu :-) Podolská Petra.

• C
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

byla jsem poprvé a naprosto spokojena. Paní doktorka byla velice milá a profesionální. Doporučila jsem jí svým příbuzným. Tamara

• K
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Dcera byla po prvé u paní doktorky, byla spokojena, paní doktorka byla velmi příjemná a věnovala se dceři po celou dobu, za půl roku dle doporučení určitě půjde znova k paní doktorce.

• Z
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Všechno v nejlepším pořádku, výborně odvedená práce, příjemná návštěva, všem doporučuji, budu se na další ošetření těšit!

• L
    Umístění: STUDIO DENT s.r.o

Paní doktorka je velmi milá a a rychla v její práci. Doporučila bych ji. (Forgive my Czech). Jelena Konrateva is a wonderful and efficient dental hygenist.

• Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Chodím na dentální hygienu k paní Jeleně pravidelně a jsem s její péčí a odborností velmi spokojená.

Jelena Kondratěva2017-10-09

Dobrý den, děkuji moc za hodnoceni a pravidelnost návštěv. Na viděnou!

• Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: Zubni hygiena

Jiz jsem byla u pani Kondratevy podruhe. Jsem velmi spokojena s jejim vlidnym pristipem i odbornou peci! Doporucuji!

Jelena Kondratěva2017-07-31

Děkuji moc, rada jsem Vás zase viděla.

• V
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Zaplatila jsem jsem si za hodinovou dentální hygienu, půl hodiny paní doktorka protelefonovala soukromý hovor a ani nevnímala, že někdo čeká a dalších 20 minut se mi věnovala. Vše odbyla celkem rychle a ne moc kvalitně. Příště si raději připlatím a půjdu jinam kde se mi budou věnovat a zuby vyčistí pořádně.

Jelena Kondratěva2017-07-26

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Přiznám se přečetla jsem ho jako o někom jiném než já. Nemůžu totiž vzpomenout, ze by za poslední dobu nechala někoho v čekárně půl hodiny. Mám jednoho pacienta za druhým a jsem rada, když stihnu během dne obvolat alespoň některé zmeškané hovory a objednat lidi. Ale soukromý hovor tak dlouho? Rozhodně ne!
    Pro kontrolu kvality mojí práce každý pacient dostává do ruky zrcadlo a spolu prohlížíme zuby. Navíc žádám o ověřeni jazykem zda jsou všechny plošky hladké. Měla jste říct rovnou, že nejste spokojená.
    Přeji hodně spokojenosti v jíních ordinacích.

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den,
    touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina našich problémů vychází z nedostatku informací, proto se snažím svým pacientům jednoduše vysvětlit důvody, proč a jak vzniká zánět dásní nebo parodontitida či různá další onemocnění. Ordinace je nejnověji vybavena a nabízí příjemné prostředí. Mým cílem je, aby každý pacient odcházel se zdravými zuby a krásným úsměvem.

Pokud nezvedám telefon, právě pracuji a jakmile to bude možné, zavolám Vám zpět.

Těším se na Vaší návštěvu!

Poznámka: z osobních důvodů mě některé termíny zastupuje moje šikovná kolegyně.

• dentální hygiena

Nemoci