Jelena Kondratěva

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

66 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 56 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina našich… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • STUDIO DENT s.r.o

Bolzanova 1679/3
    110 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

Služby

Vstupní terapie od 1 000 kč
    Vstupní terapie dítěte (30 min) od 600 kč
    Bělení zubů ordinační od 4 200 kč
    Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje vector od 500 kč
    Výběr vhodných pomůcek
    Celkové vyšetření ústní dutiny včetně získání anamnézy (kontrola měkkých i tvrdých tkání)
    Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty
    Běžný termín
    Pokročilá terapie od 600 kč
    Bělení zubů domácí 4 000 Kč
    Pískování air flow 800 Kč
    Fluoridace zubů
    Instruktáž vhodných technik čištění zubů
    Léčba citlivých zubů
    Dentální hygiena

Hodnocení pacientů

• Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

I napříč mým nehezkým zubům je srovnání před a po úžasné. Určitě doporučuji tohoto lékaře. Lékař vše perfektně vysvětlil a byl po celou dobu příjemný.

Jelena Kondratěva2018-08-30

děkuji za hodnoceni

Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Byla jsem u paní Kondratěvy už po třetí.Jako vždy výborně odvedená práce.Navíc je paní velmi příjemná.Vřele doporučuji.

Jelena Kondratěva2018-08-27

Děkuji, já a Palladium budeme se na Vás těšit za půl roku :))))

Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Paní Jelena je velmi příjemná, velmi ochotná, vždy skvěle doporučí co je přesně vhodné pro moje zuby. Moderní čistá ordinace.

• A
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: beleni a dentalni pece

chodim k pani doktorce uz nekolik let, spolu s pritelem a vzdy je to krasny zazitek i kdyz pritel nema moc rad dentalni pece ))) muzu jen doporucit!

Jelena Kondratěva2018-06-20

Děkuji, velmi potěšilo hodnoceni :)))

• Z
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Jelena je velmi příjemná a nelobuje za nějaké konkrétní výrobce. Nepreferuje snadné, ale invazivní metody (pískování) pokud to není nezbytně nutné. Doporučuji.

• P
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Včera jsem paní doktorku navštívila poprvé a to i na doporučení mé kolegyně z práce. Jsem naprosto spokojená. Paní doktorka je velmi milá a profesionální, vše mi vysvětlila a vřele bych ji doporučila i ostatním známým!! Těším se na další návštěvu :-) Podolská Petra.

• C
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

byla jsem poprvé a naprosto spokojena. Paní doktorka byla velice milá a profesionální. Doporučila jsem jí svým příbuzným. Tamara

• K
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Dcera byla po prvé u paní doktorky, byla spokojena, paní doktorka byla velmi příjemná a věnovala se dceři po celou dobu, za půl roku dle doporučení určitě půjde znova k paní doktorce.

• Z
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Všechno v nejlepším pořádku, výborně odvedená práce, příjemná návštěva, všem doporučuji, budu se na další ošetření těšit!

Umístění: STUDIO DENT s.r.o

Paní doktorka je velmi milá a a rychla v její práci. Doporučila bych ji. (Forgive my Czech). Jelena Konrateva is a wonderful and efficient dental hygenist.

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den,
    touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina našich problémů vychází z nedostatku informací, proto se snažím svým pacientům jednoduše vysvětlit důvody, proč a jak vzniká zánět dásní nebo parodontitida či různá další onemocnění. Ordinace je nejnověji vybavena a nabízí příjemné prostředí. Mým cílem je, aby každý pacient odcházel se zdravými zuby a krásným úsměvem.

Pokud nezvedám telefon, právě pracuji a jakmile to bude možné, zavolám Vám zpět.

Těším se na Vaší návštěvu!

Poznámka: z osobních důvodů mě některé termíny zastupuje moje šikovná kolegyně.

• dentální hygiena

Nemoci