Jelena Kondratěva , DiS.

Dentální hygienistka, hygienista Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 36 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina naši... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • STUDIO DENT s.r.o Combined ShapeCreated with Sketch.

Štěchovická 1983/8
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Lokální anestézie 100 Kč
    Bělení zubů domácí 3 000 Kč
    Bělení zubů ordinační od 3 500 kč
    Vstupní terapie důchodce od 550 kč
    Vstupní terapie od 800 kč
    Fluoridace zubů
    Instruktáž vhodných technik čištění zubů
    Léčba citlivých zubů
    Dentální hygiena
    Vstupní terapie dítěte od 550 kč
    Lepení šperku 700 Kč
    Pokročilá terapie od 500 kč
    Pískování air flow 600 Kč
    Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje vector od 500 kč
    Výběr vhodných pomůcek
    Celkové vyšetření ústní dutiny včetně získání anamnézy (kontrola měkkých i tvrdých tkání)
    Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty
    Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Dobrý den,
    touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jsem přesvědčena, že většina našich problémů vychází z nedostatku informací, proto se snažím svým pacientům jednoduše vysvětlit důvody, proč a jak vzniká zánět dásní nebo parodontitida či různá další onemocnění. Ordinace je nejnověji vybavena a nabízí příjemné prostředí. Mým cílem je, aby každý pacient odcházel se zdravými zuby a krásným úsměvem.

Pokud nezvedám telefon, právě pracuji a jakmile to bude možné, zavolám Vám zpět.

Těším se na Vaší návštěvu!

Poznámka: z osobních důvodů mě některé termíny zastupuje moje šikovná kolegyně.

• dentální hygiena

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: Zubni hygiena

Jiz jsem byla u pani Kondratevy podruhe. Jsem velmi spokojena s jejim vlidnym pristipem i odbornou peci! Doporucuji!

Jelena Kondratěva2017-07-31

Děkuji moc, rada jsem Vás zase viděla.

• V
    Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Zaplatila jsem jsem si za hodinovou dentální hygienu, půl hodiny paní doktorka protelefonovala soukromý hovor a ani nevnímala, že někdo čeká a dalších 20 minut se mi věnovala. Vše odbyla celkem rychle a ne moc kvalitně. Příště si raději připlatím a půjdu jinam kde se mi budou věnovat a zuby vyčistí pořádně.

Jelena Kondratěva2017-07-26

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Přiznám se přečetla jsem ho jako o někom jiném než já. Nemůžu totiž vzpomenout, ze by za poslední dobu nechala někoho v čekárně půl hodiny. Mám jednoho pacienta za druhým a jsem rada, když stihnu během dne obvolat alespoň některé zmeškané hovory a objednat lidi. Ale soukromý hovor tak dlouho? Rozhodně ne!
    Pro kontrolu kvality mojí práce každý pacient dostává do ruky zrcadlo a spolu prohlížíme zuby. Navíc žádám o ověřeni jazykem zda jsou všechny plošky hladké. Měla jste říct rovnou, že nejste spokojená.
    Přeji hodně spokojenosti v jíních ordinacích.

Umístění: STUDIO DENT s.r.oSlužby: dentální hygiena

Byla jsem velmi spokojená. Paní hygienistka je velmi milá. Dobře mi poradila. Ordinaci navštívím znovu.

Byl jsem moc spokojený.
    Paní Kondratěva je moc příjemná a milá paní vše mi hezky vysvětlila a také poradila ohledně techniky čištění zubů a kartáčků. Čištění zubů bylo bezbolestně a odborně provedené. Můžu jen doporučit !

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem poprvé u paní Jeleny a odcházela jsem nadšená a s pocitem, že nikam jinam na dentální hygienu už chodit nebudu. Paní Jelena odvedla skvělou práci, super instruktáž a v mnoha věcech mne poučila. Je to profesionálka každým coulem a moc jí děkuji za vše, hlavně za její laskavý přístup. Budu se těšit příště!
    Moc zdraví Michala Dlouhá

Jelena Kondratěva2017-06-19

Děkuji moc a budu se těšit příště také :)

• L

Jako vždy, perfektně provedená hygiena. Všem doporučuji. Děkuji za manžela. Pozdrav výborné hygieničce, Svatoňová.

Jelena Kondratěva2017-06-07

Zdravím Vás a moc krát děkuji za hodnocení. Těší mně.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost. Hygiena provedena skvěle a odnesla jsem si mnoho rad ohledně správného čištění.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, s paní dentální hygienistkou jsem byl spokojen. Skvělý přístup, vysvětlení, ukázky. Čištení, leštění a vše s tím spojené bylo na úrovni. Už se tším na další návštěvu. Děkuji

• J

S paní hygienistkou jsem byl maximálně spokojen. Byl precizní a vše skvěle vysvětlovala. Její ultrazvukové čištění bylo mnohem smetrnější, než jiná, která jsem poznal. Děkuji

Jelena Kondratěva2017-05-23

Dobrý den, děkuji za hodnoceni. Na svůj ultrazvuk jsem pyšná :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bezvadné. Doporučuji. Na prohlídku jsem přišla pozdě, paní dentistka ochotně zůstala a věnovala mi půl hodiny z osobního volna. Děkuji.

Jelena Kondratěva2017-04-18

Dobrý večer, děkuji za laskavé hodnoceni.
    Doufám, že pacienti nepřestanou chodit včas :)