Jaroslava Zbránková, psychiatr

U Vrbky 486, Horní Bříza

Tylova 39, Plzeň

Červený Újezd 350, Zbůch

2.5

Sokolová,pacientka paní doktorky.Jsem velice spokojená s jednáním,slušnosti,dovednostmy ve svém oboru paní doktorky.Pokud spolupracujete jako pacient,tak se snaží pomoci ,nikdy ne urazíla mně neslušným slovém.Ordinace má příjemné a vkusně zařizenou a zdobenou obrázky a květiny měkkých barev,na stole vždy je pořádek,všude čisto,což navozuje na pocit klidu a světlé myšlenky. Paní sestříčka je také zkušená a velmi poctivá a lidská.Znám paní doktorku mnoho let a nikdy nebyla jsem zklamáná jejím chováním ke mně-naopak projevovala tolík úsílí,aby mi dostala z mě nemoci,tolík toleranci a lidskosti,že nemohu o ní psát jinak,než s velkou úctou a vděčnosti.Vždy mi paní doktorka vyhověla,když jsem zavolála a telefonicky domluvála o přeobjednání dné návštěvy,nebo potřebovala lékařskou radu ohledné postupu v léčbe.Je velice citlívý a srděčný člověk. Setkala jsem se mnohokrát s velice poctívymi a skromnýmy lékaři ,k nímž patří i paní Doktorka.Mnohokrát jsem vděčná svému osudu za čest poznat tak hodného Člověka,jako Paní Doktorka.

Já nepotřebovala nikdy pomoc od lékaře z tohodle oboru až donedávna,a určitě jako hodně lidí lékaře nevyhledávám,no jak se říká nikdy neříkej nikdy,no pokud ovšem máte problém a říkáte si ,že to zvládnete a nebo se stydíte a nechcete zajít do ordinace už jenom kvůli tomuhle názvu ,nebo kvůli lékaři,tak zkuste zajít sem.Tady se totiž nemusíte ničeho obávat,sedí tu moc příjemná pani doktorka,je profesní,moc milá,usměvavá a hlavně lidská.Mně hodně pomohla a dodnes si k ní chodím po rady ,její názor mně zajímá a pomáhá mi k správnému rozhodnutí,Je to člověk ,který se Vám snaží pomoci a rozhodně neublíží.

Znám už nemálo psychiatrů i psychologů - ale právě tuto paní doktorku jsem doporučil a nadále mohu doporučit každému svému slušnému známému, který trpěl potížemi a o něhož jsem měl osobní starost. Moje zkušenost s ní je výjimečně dobrá. Když jsem četl předchozí hodnocení na této stránce, napadlo mne, že je pravda, že s neslušnými lidmi se moc nevybavuje; a pokud vidí, že nemůže momentálně pomoci, nepředstírá to. Slušnost, pozornost, odbornost a velká lidskost - to jsou její kvality - a za tím si stojím, i svým jménem, narozdíl od anonymů.