MUDr. Jaroslava Pospíšilová

Pediatr Více

Plzeň 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Mánesova 9, Plzeň

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Lekarka nasich deti

Pani doktorka je uzasna, chodime k ni uz s druhym ditkem a ocenuji na ni jeji lidsky, vstricny pristup, se vsim poradi, mali pacienti ji maji radi, nwboji se do ordinace. Moc dekuji za tak skvelou pani doktorku a milou sestricku se kterou jsou spolecne uplne bezkonkurencni ❤️

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

Paní doktorka je spolu se sestřičkou vždy ochotná a milá, a to i bez ohledu na to, že mnozí rodiče dorazí s dětmi až těsně před koncem ordinační doby a polední pauza se tak mnohdy vůbec nekoná. Navíc je velmi pečlivá, starostlivá a děti jí mají rády.

Doktorka pečlivá, milá, se skvělým přístupem k dětem.
Sestru asi konečně vyměnila, ta předešlá byla zmatená jak lesní včela!

skvělá paní doktorka, milá k dětem i k maminkám, má perfektně zorganizovaný čas, chválím moc

výborná lékařka

Paní doktorku doporučuji!!!Velmi milá,zodpovědná,velmi dobrá diagnostička.Děti ji mají rádi.S příjemnou sestřičkou tvoří skvělý tým.
Chodíme k ní už mnoho let a plní skvěle úlohu rodinné lékařky.

I přes plnou čekárnu, vždy milá, usměvavá ale hlavně pečlivá a důsledná paní doktorka. Nikde jsem se nesetkala s větší ochotou a vlídným přístupem k "malému" pacientovi. Jana P.

Vřele doporučuji! Dřív jsme byli i u jiných, ale srovnání prakticky není možné. Zde jsme se dočkali pečlivosti a důslednosti. Velice si vážím i toho, že léky dětem předepisuje až po důkladném vyšetření, zvážení a případných testech (např. antibiotika až po výtěru z krku) a umí léčit i "doporučením režimu", což jsme ocenili při 1. projevech alergií. Vše sledovala a následně nás odeslala ke specialistovi. Jediné mínus je množství pacientů, kteří plní čekárnu. To ale také o mnohém vypovídá.

Nejmilejsí paní doktorka, zajímá se i o homeopatii.

Paní doktorka Pospíšilová je velmi hodná, milá a myslím, že má i spoustu trpělivosti. Děti se k ní vždy těšily a nikdy nebyl v ničem problém.I když já už mám děti "téměř" dospělé, tak bych jí chtěla touto cestou za vše poděkovat a všem maminkám ji opravdu doporučuji.
Lenka