Nejlepší paní doktorka a sestřička nemohli jsme si vybrat lepší tým vždy nám poradí a nikdy neodmítne dělá vše proto aby byly děti zdravé...

Skvělá paní doktorka i kardiolog. Výborný přístup k dětem, vždy ochotná a milá. V každé situaci ochotně poradila a vždy dobře. Se sestřičkou tvoří skvělý tým. Můžu jen a jen doporučit.

Perfektní přístup k mojí tříleté dceři, obdiv, vyšetření formou hry, profesionalita, zájem, myslím, že svoji profesi vykonávají skvěle a hodně pomohou, děkuji.

Mám tři syny - dnes už dospělé. Když byli malí, náhodou jsme se dostali k paní doktorce. Byla to náhoda, za kterou jsem a budu celý život vděčná. Lepšího dětského lékaře jsem si nemohla přát. I sestřička Maruška je skvělá.
Profesionalita se přirozeně prolíná s klidným lidským přístupem k pacientovy, vstřícností, pohodou, pečlivostí, důsledností, obrovským zájmem o zdraví svých malých pacientů. Moc paní doktorce i sestřičce děkuji a vděčím jim za zdraví svých dětí. Irena

Paní doktorka Kunčarová je skvělá dětská lékařka s dobrým přístupem k dětem i rodičům. Je důrazná a dle mého názoru je to takto třeba, protože jsem přesvědčena o tom, že každý rodič, když má dítě nemocné, je tak trochu v nepohodě a neposlouchá pořádně "na celé ucho". Takže já tu důraznost vítám.
Každý z nás nemá někdy dobrý den a vždy všechny situace nezvládnem na 100%, ale dělat závěry z jedné návštěvy- pokud jste zdraví, pak jich více za delší dobu nestihnete a pokud jste, či jsme nemocní, musíme také respektovat, že lékař volí, jak po sobě dětské klienty vezem- dle závažnosti nemoci. Paní doktorka je kardiolog a má pacienty objednané, takže my- příchozí asi těžko víme, jaké to pořadí je.
Neabsolvovali jsme nikdy nadbytečná vyšetření, či odběry krve- na tu danou chvíli a situaci- hlavně s ohledem na dítě a stres z toho pro něj plynoucí. neměla jsem však nikdy pocit, že by práci paní doktorka nedělala pořádně. A sestřička také ne. Jsou sehraná dvojice a myslím, že celkem v pohodě. Přeji všem příjemný den. Janíková

K paní doktorce jsem chodila již jako dítě a vždy na mě byla moc hodná. No a když se mi pak narodila dcera se srdeční vadou, bylo jsem velmi ráda, že si ji paní doktorka vzala do péče. Ona i sestřička jsou VŽDY ochotné pomoci a poradit. Domluva je naprosto bez problémů a těžko bych si dokázala představit profesionálnější přístup jak ze strany paní doktorky, tak i ze strany sestřičky. Vzhledem k náročnosti a závažnosti onemocnění pacientů, k jejich počtu a neustále se měnícím zdravotnickým předpisům je obě obdivuji, že to vše dokáží zvládat a přitom si zachovat lidský přístup. Moc děkuji, že Vás máme!!

K teto pani doktorce jsem zacla chodit jako 8 lete dite. Pro problemy ze srdcem. Vzdycky ve me jako v diteti vzbuzovala strach a nikdy jsem k ni nechtela chodit. Navic to potuplovala tim, ze mi rekla, ze pokud k ni nebudu chodit, tak ze umru. To jsem si zapamatovala a byla jsem z toho celkem hodne dlouhou dobu na tom psychicky spatne. Porad jsem si promitala jak mi rekla, ze umru, pritom v tom veku by dr. mela mit rozlisovaci schopnost a hlavne by mela vedet, ze snad ani zadny doktor s pacientem , ktery umira by takto nemluvil... Ze sestrickou jsem nikdy problem nemela. Doktorka pro me vzdy byla chladna, neprijemna a snad nikdy jsem od ni neslysela vlidneho sluvka, ne z hlediska doktorskeho, ale z pohledu detskeh citliveho vnimani...

Je to skvěla doktorka. Já ji měla jako dítě a dala jsem k ní i mé dvě děti.Bohužel postupem času jsem je musela odhlasit abych uvolnila místo pro kardiologické děti ( s mé vlastní vůle) a najít si lékaře blíž k domovu. Přesto se nadále stýkám s paní doktorkou dál i když jen pracovně a doteť je ochotná mi pomoc s dětmi, když si nevím rady. Dokonce i když jsem vyrostla s dětských střevíčků tak mě paní doktorka nechala odebrat krev neboť se ji neco nelibilo na mě. Je to takový strářný anděl.
Mohu jen doporučit její chovaní jak k dětem tak k rodičům je perfektní: Faranová
P.S.: sestřička je také báječná a je to kapanek hlídací pes, ale tak to má být :DDDD osobní strážce ordinace :DD

Vždy profesionální a hlavně lidský přístup k malým pacientům.Příjemná a milá sestřička.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Má se mnou a mými dotazy zlatou trpělivost. Děti ji od malička mají rádi. Je to profík. Sestřička je taky úžasná. Je radost k nim do ordinace chodit. Vždy milé, klidné, vstřícné a ochotné. Děkuji.