Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka je velmi milá , má k lidem citlivý , profesionální přístup, sestry jsou také velmi šikovné. Mám radost ! .:-) Kdyby takových doktorů bylo víc ! :-)

Š

Paní doktorka je čirá profesionálka. S čímkoliv jsem za ní byl, vždycky mi velice ochotně poradila a pomohla.

Lékařka je velmi výborná a pečlivá, jen sestra Denisa má velmi neprofesionální přístup k pacientům.

Byla jsem u paní doktorky zatím jednou, ale udělala na mne velmi dobrý dojem. Milá, vstřícná, zvažuje všechny alternativy a o všech podrobně informuje pacienta. Do začátku jsem k lékařům velmi nedůvěřivá, paní doktorka Hašková ve mne vzbudila důvěru během první návštěvy. Čekací doba přes dvě hodiny je opravdu politováníhodná, obvzlášť čekají-li i malé děti, ovšem neviním z toho paní doktorku, jako spíš české zdravotnictví. Kdybych měla já, nebo mé děti v budoucnu problém z oboru ORL, obrátím se s na ni.

Vážený pane TNT,
dne 31. 12. 2012 jsme byli jediná otevřená ordinace na Praze 8 a i v jejím širokém okolí.
Snažili jsme se vyjít vstříc všem našim i ostatním akutním pacientům. Byli jsme vystaveni tomuto tlaku a naši pacienti trpělivě čekali i dvě hodiny na ošetření, abychom zvládli nápor i ostatních pacientů. Jsme akutní obor, a tedy nelze provádět objednání pacientů.
Ordinaci ORL MUDr. Chmela jsme nezastupovali, ani jsme jím o toto nebyli požádáni. Zastupovala jej nemocnice Na Bulovce, ORL ambulance. Tuto informaci jste od nás obdržel.
Dle zákona č.48/1997 Sb. o regulačních poplatcích jste povinen zaplatit 30 Kč při ambulantním ošetření, pokud byste byl ošetřen v nemocnici při pohotovostní službě, jedná se o poplatek 90 Kč.
Chtěla bych tímto poděkovat našemu personálu za nasazení, s jakým zvládali nápor pacientů během tohoto vánočního času, popřát jim i všem našim pacientům hodně štěstí a spokojenosti a především hodně zdraví, o jehož navrácení v naší ORL ambulanci usilujeme.
MUDr. Hašková Jaroslava

Paní doktorka Hašková je skvělá lékařka, a to z prostého důvodu -dokáže vždy správně diagnostikovat,umí lidsky poradit a povzbudit člověka,kterému zrovna není až tak moc fajn.Je to doktor na svém místě. Chodím k ní již hodně dlouho a vždy jsem se u ní setkal s přístupem velice profesionálním.

Profesionální přístup paní doktorky. Milá, vše v klidu vysvětlí. Chodíme tam s dětmi, pokaždé milá na děti, které se uklidní a vysvětlí jim to tak,že se nechají vyšetřit. MUDr. se snaží neuspěchat léčbu, neřeší razantními metodami jako operace - tak jako nám bylo doporučeno v nemocnici. Raději volí přírodní metody, než zásah do těla tímto způsobem. Sestry jsou skutečně odměřené, ale dá se přežít. Vyhovující je i vybavení pro děti v čekárně. Vyvolávací systém vždy fungoval a krom urgentních případů zůstal vyvolávací pořádek zachován.

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Mám problémy ORL již od dětství. Za tu dobu jsem měla možnost poznat více doktorů. Její přístup vždy byl a je na velmi vysoké úrovni. Paní doktorku mohu jen doporučit. Setřičky jsou pokaždé teké velmi milé, ochotné a vstřícné.

Chodím k paní doktorce již mnoho let a moc mi pomohla, navíc je velice milá a ochotná vždy pomoci a poradit. víc takových!

Oceňuji profesionální přístup paní doktorky a milé sestřičky. Rovněž vybavení ordinace odpovídá vysokým standardům.