Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Zánět dutin

Nejhorší ordinace, kterou jsem kdy navštívila. Sestry nepříjemné, v čekárně křičí hudba a mají tam zimu. Přístup hrozný, jednání ještě horší. Navíc si berou 50 Kč jako zapisné. Již nikdy víc.

Umístění: Poliklinika Mazurská Bolest krku

K paní doktorce chodím už od malička. Před dvěma měsíci mi začlo bolet v krku, nemohla jsem polykat a špatně se mi mluvilo. Dostala jsem antibiotika. Antibiotika jsem dobrala, ale bolest se vrátila, tentokrát mnohem silnější. Šla jsem za pani doktorkou a její reakce mne velice zarazila. Řekla mi, že není chyba v prášcích, ale ve mě, v mém životním stylu. Udivilo me to, protože vůbec neví jak žiju. Naznačila mi, že po antibiotikach NENÍ možné, aby mi cokoliv bolelo, myslela si, že si vše VYMÝŠLÍM. Druhý den jsem jela na pohotovost, kde jsem byla také hospitalizována. Doktoři mi diagnotikovali abces krku. Větší bolest jsem nezažila. Její chování mi přišlo velice neprofesionální.

Dobrý den

Můj ošetřující lékař měl dovolenou (ušní, nosní, krční), proto jsem si zašel naproti k jinému lékaři. Netušil jsem do čeho jdu jinak bych raději podstoupil cestu na Fakultní nemocnici Na Bulovce.
Po vyzvání do ordinace jsem se posadil a zdělil jsem, že můj lékař má dovolenou.(to byla chyba!!!!)
Nastalo peklo. Doktorka se začala chovat velice nepříjemně. Nechtěla vyslechnout můj problém i když mi bylo moc zle tak si mluvila jen tu svou. Vysvětlovala mi, že není má doktorka a dost nepříjemným způsobem.
Po 3 minutách nevýživného monologu se mi koukla do uší a do nosu. Po té jsem zaplatil 30 korun.
Totálně zklamaný bez diagnozy s pocitem nežádoucího člověka, který nemá právo být ošetřen nad smrtelnou postelí (řečeno obrazně). To je špatně.

Je to smutný, ale i má žena narazila na stejnou doktorku a necítila se jinak. Bylo to naprosto nezaujaté. Píšu to až po druhé zkušenosti od mé ženy, která tam navíc šla s dětmi, 5 měsíců a 2 .3/4 roku.
Bylo zajímavé, že se zmínila o jiném doktorovi, který má shodou náhod také dovolenou a nastalo znovu peklo.
Je to smutné jak rychle doktorka odbyla mé dvě malé děti.

Po té jsme usoudili s mou ženou, že doktorka se chová arogantně a raději by nechala pacienta na holičkách, když není hlášený v její ordinaci.

Změníme lékaře. Raději budeme jezdit 10 kilometrů daleko než k ní !!!