Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Ošetření očních úrazů

Vyšetření na řidičský průkaz +2 Více

Vyšetření očního pozadí

Vyšetření podle požadavků zaměstnavatele

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční lék ař pro spádovou oblast Turnov a okolí Ordinační hodiny: Pondělí 7:30 až 12:00 Středa 7:30 až 12:00 Pátek 7:30 až 12:00 ...

• oftalmologie

Komplexní oční vyšetření

Ošetření očních úrazů

Vyšetření na řidičský průkaz

Vyšetření očního pozadí

Vyšetření podle požadavků zaměstnavatele

Odborný oční lékař

Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně.

Paní doktorka je fantastická, ochotná, milá.....ale ta sestra-to jsem snad ještě nezažil-jednání řeznického psa! A to doslova.

K paní doktorce chodíme celá rodina velmi dlouho a jsme spokojeni, dobře se o nás stará již 14 let.Máme složitější vady a vše je O.K.Je příjemná,
pečlivá a nic nechce zanedbat. Děti jinou doktorku nechtějí a myslím že sestru dnes sehnat milou je zázrak, ale vyměnit by se měla!

Paní doktorku Dittrichovou můžu jedině doporučit!!! Má velké zkučenosti, je to odborník a k tomu má skvělé jednání. Je strašně milá a ke každému pacientovi přistupuje individuálně. Jedinou výhradu mám k sestřicce, která je opravdu velmi arogantní a nepříjemná, na druhou stranu, léčí vás setřička nebo doktorka? I přes to tedy DOPORUČUJI!!!!

Paní doktorka je velice přijemná,kompetentní a má čas na každého pacienta.U ní jsem už pres 12let takže vim o čem mluvím.Co se týka sestry tak to je už uplně něco jineho že.

Velice milá paní doktorka ochotná pomoci pacientům nejlepšími dostupnými prostředky. Nicméně má velice protivnou sestru paní Fialovou, ale za to nemůže.

Osobní přístup, pečlivost, řekla bych, že to jsou slova, která paní doktorku charakterizují. Chodím k ní už řadu let a jsem nadmíru spokojená.

Výborná lékařka!!!Milé,příjemné vystupování.Svědomitá a pečlivá.Sestřička trošku přísná,ale je to na některé pacienty potřeba.V žádném případě bych neměnila.Mohu jen doporučit!

Nejlepší oční doktorka co znám :-)

Moc hodná a příjemná paní doktorka.Hezky léčí očička a očička jsou potom zdravá - komentář mojí šestileté dcery :-).Sestřička trošku přísná,ale ono je to někdy potřeba.

• oftalmologie