J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan zubař je velice milí, mám ho moc ráda, vždy se k němu těším, nikdy nemám pocit strachu. Mám v něm důvěru. Sestřičky jsou také moc příjemné.

K panu doktorovi chodím už od malička, jsem sním spokojená, ale nechodím kněmu ráda (prostě mám strach). On ví, že se bojím a vždycky mě utěšuje. Ale na pacienty, kteří zanedbávají preventivní prohlídky je přísný a to je dobře. Jinak jsem ale spokojená a k jinému zubaři bych nešla.

Pro ne je to jeden z nejlepších doktorů.

Dělá mně zuby už 30 let a jsem spokojen.

MUDr Žofka je mým ošetřujícím lékařem již spoustu let.Chodím k němu s paradentozou a díky němu mám pořád zuby své, přesto že mi už před dost dlouhou dobou jiný lékař hrozil zubní protézou.Pan doktor je milý,šetrný,ohledulpný,prostě profík.Nemohu nezmínit také jeho dvě sestřičky vždy usměvavé a ochotné.Prostě prima tým,přeji ať se vše daří.

Pan doktor je velice milý, šikovný a jemný.Dnes jsem byla na velmi populárním výkonu-vytržení osmičky, ale vše proběhlo velmi rychle a bez bolesti, krvácení a otoku.Pana doktora mohu jen a jen doporučit.

Výborný zubař, Jsem více než spokojen. Je to opravdu odborník a svou práci zvládá skoro i poslepu :-)

SKVĚLÝ ZUBAŘ,MOC MILÝ A PŘÍJEMNÝ ČLOVĚK.A NAVÍC, OPRAVDU ŠIKOVNÝ.

Velmi dobrý. Čekací doby jsou sice dlouhé,ale o to víc oceńuji, že úsměv a dobrá nálada ordinaci neopouštějí. Zákrok i proto nebolestivý. Je to odborník. Doporučuji. Více takových lékařů !!!!!!!!!!!!!!!

výborný stomatolog