Oční ordinace
Zenklova 40, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Na doporučení své obvodní lékařky jsem měl podstoupit vyšetření zraku. Pan doktor se mě zpočátku snažil vyhodit, že tam prý u něj nemám co dělat. Mluví tak, že mu není rozumět a táhne z něj na dálku přinejmenším cigaretový zápach. Souhlasím s jinými negativními recenzemi práce pana doktora a připojuji se k nim. Člověku s takovým přezíravým a, dá se říct, nepřátelským vztahem k pacientům by vůbec nemělo být povoleno vykonávat lékařské povolání. Doporučuji prošetřit přístup MUDr. Vrkoče anonymně někým z České lékařské komory.

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Pan doktor je velice, velice nepříjemný, není to hodný člověk.
Sestřička je moc hodná, nechápu jak v ordinaci s takovým........ může vydržet.

Umístění: Poliklinika Petrovice zánět v oku

S oční ordinací jsem velice spokojena, moc mne bolelo oko, sestřička velmi milá a vstřícná, moc příjemná,usměvavá. Hned mě pan doktor vyšetřil, hodně se mi věnoval. Nakonec mě předepsal ATB kapky do očí a zánět se lepší. Ocenuji, že mě vzal okamžitě bez problémů, ne jako v Golfové ulici kde je to velký problém.. Pan doktor Vrkoč je profesionál, ví jak léčit.Cítila jsem se velmi dobře a starali se o mě moc hezky. Díky!!! Doporučuji.

Umístění: Poliklinika Petrovice Kontrola běžná

Pan doktor celou rodinu profesionálně prohlédl, a to s úsměvem a bez nepříjemných slov. Bylo to pro nás vlastně mile setkání v ordinaci. Sestřička také velmi ochotně pomohla dětem k usazení se k přístrojům. Přístup obou je velmi profesionální.

Umístění: Poliklinika Petrovice

Pan doktor je velice nepříjemný, na oko synka se ani nepodíval . Už v tehdy jsem cítila, že pana doktora akorát obtěžuji. Vyhledala jsem nakonec jiného lékaře a synovi napsal antibiotika. Dnes byl manžel u lékaře z důvodu pracovního úrazu oka. Tak nehorázné chování jsme nikde nezažili. Lékař byl nepříjemný, na manžela se opět nepodíval a posílal ho do Benešova,kde byl manžel včera bezodkladně ošetřen a pak si měl druhý den dojít na oční na kontrolu v místě bydliště. Už nikdy tohoto doktora nevyhledáme. Je to nepříjemný, arogantní pán a je mi líto pacientů,kteří s ním přijdou do styku. A sestřička bohužel nepatří taky mezi ty nejmilejší. Já jsem taky zdravotník, pracuji v nemocnici na služby a takhle bych se k lidem nikdy nechovala. Děkuji. Behenská

Umístění: Oční ordinace předpis na nové brýle

Pan doktor je od začátku nepříjemný, cítila jsem se že ho obtěžuji. S problemem ktery jsem mu popsala mi neumel pomoct. Take jsem potřebovala změřit zrak a předepsat recept na brýle. Když se mi zeptal co mám na stávajícich brýlích který už mám přes 5let tak už jsem nevěděla přesně, brýle si nevzal na premereni jako se to dělá u jiných očních lékařů. Nicméně vůbec mi nesdelil hodnoty,ktery mi nameril pristroj. Nakonec mi predepsal hodnoty nizsi nez mam na zaklade jeho domneni ze mi slabší dioptrie staci.Ja v tu dobu chodila na čočky ke specialistce,kterou hodne udivilo proc mi doktor predepsal o trictvte dioptri min nez mam,jeste mi dvakrát premerila zrak zda se neplete. Ja si ale uz nechala vyrobit dvoje brýle.Za doktorem jsem tedy sla znovu aby mi premeril zrak a vysvětlil proc mi predepsal brýle v kterých vidím téměř stejne spatne jako v původních.Doktor se se mnou začal dohadovat,vubec mi neřekl opět hodnoty co nameril.Ptala jsem se ho proc mi nepremeril původní brýle a to mi do oci tvrdil ze premeril ze to ma v karte zapsaný,jenže tam mel zapsaný hodnoty ktery jsem mu řekla ja ale brýle si nebral protoze stale leželi na stolečku u mě.Pak na mě začal byt velmi hlasité nepříjemný a začít mě zkoušet zda vim co jsou to dioptrie.Nakonec se meho přítele zeptal co tam dela a kdo vlastne je.Pritel mi hlidal syna.Nasledne po vyhozeni z ordinace se slovy ať se s nim klidne soudím ze neuzná chybu jsem se od přítele dozvěděla ze sestra se ho snažila se synem vyhodit do čekárny ze prý se doktor nemuze soustředit na praci.Pane doktore každý nekdy děláme chyby a uznat ji bylo na místě.Jste pojistek proti tento preklepum.Ja si na brýle z rodičovské která je velmi malo šetřila velmi dlouho abych si je mohla koupit a teď budu šetřit opět dlouho abych zaplatila za chybu(nové skla s vyssimi dioptriemi)kterou jste mi způsobil :-(

Pan doktor se mi jeví jako jeden z nejhorších lékařů, které jsem kdy navštívila.Nejen že se choval neurvale, ale odmítl se mnou o mých problémech mluvit, zjevně ho nezajímaly. Když jsem se ho zeptala, proč se mnou tak jedná, řekl mi, že když se mi to nelíbí, můžu jít jinam. Ukázalo se, že to bylo to nejlepší, co během vyšetření řekl, protože jsem jeho rady uposlechla a dobře jsem udělala.

Pan doktor je jeden z dvou nejhorších, co jsem kdy potkala. A že jsem jich pár už potkala. Hrozně jsem ho obtěžovala, byl otrávený, odmítl mi změřit oči na čočky, dokud nebudu mít vyřešený chronický zánět, který řeším už měsíce a změřit oči prostě potřebuji. Předchozí lékařka mi pro něj dala zdarma výpis z karty a byla mi předtím oči i ochotná změřit, jen mne varovala, že to nemusí se zánětem být přesné, u ní jsem řekla, že ještě zkusím počkat a když se mi zánět znovu vrátil, šla jsem už k němu. Změřit mne odmítl, protivný byl uplně neuvěřitelně a pak mi řekl, že mi na zánět napíše "nějaké kapky" a napsal mi znovu ty, co viděl v kartě od předchozí lékařky, že mi dala posledně a zjevně nepomohly. Jeho úsilí je ohromující, je zjevně přesvědčen, že pacient je nesvéprávný.

Pan doktor je nepříjemný a neochotný...odmítl ošetřit mého syna s se slovy, že má chodit ke stávajícímu lékaři nebo jít na kliniku do Vinohrad. Tento přístup mi připadá velmi amatérský a hrubý..

Pan doktor me peclive vysetril a predepsal bryle na blizko i na dalku. Vse probehlo v nejlepsim poradku. P.Klima