Neurologie - rehabilitace
Stankovského 144, Čelákovice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Já osobně mám s tímto lékařem dobrou zkušenost, vzpomíánám i na jeho vstřícné a přátelské chování.

Těžce arogantní člověk ,minimální komunikace . Přišla jsem o berlích s velkými problémy páteře s degenerativním vývinem . Na každého se dívá jako na potencionálního silulanta . A tak s ním i jedná ! Předepíše léky, vy nevíte na co - doma podle internetu zjistíte, že ne na bolesti ,ale na NERVY!A to jsem tam nezažila jako jediná .Potvrzuji naprosto 4-5ti hodinové čekání přes objednání .Při aktutním stavu naprostý nezájem, objednání za 14dní, či měsíc .

S panem doktorem jsem byla maximálně spokojená a hodně mi pomohl. Objednací lhůta je bohužel dlouhá, ale mám stejnou zkušenost i jinde. Čekání je běžné, ale asi to bude i tím, že se pan doktor věnuje pacientům více, než předepisují "standardy" pojišťoven (má nekvalitní lékař plnou čekárnu?). Nemohu si stěžovat na neochotu či nezájem (na rozdíl od jiných neurologů) a jsem ráda, že jsem mohla rehabilitovat a naučit se tak, jak se o sebe starat a pomoct sama sobě vhodným cvičením. Je to ovšem o osobní disciplíně a ochotě sám pro sebe něco cvičením udělat...

+Je to velmi dobrý neurolog.

Nevím, co proti dr. Vitákovi ostatní mají, já jsem k němu docházela a naprosto bez problémů, nemůžu si na nic stěžovat.Snaží se pomoci. Neurologie není o banální chřipce, neurolog lidem do hlavy nevidí, takže váš problém nerozlouskne na počkání.

Pří velkých bolestech neochota a objednání za měsíc. Akutní případy je nezajímají. To hovoří za vše.

Několik měsíců jsem za ním chodil s brněním v prstech ruky, prý je to od krční páteře a musím se s tím smířit. Pak mi řekl místní truhlář, že to je ucpaný karpální tunel a v nemocnici to potvrdili. Po operaci jsem bez problémů a k panu MUDr.Samolibému bych nešel ani za nic.

Při objednání na danou hodinu i minutu čekání 4 i 5hodin.Přezíravý,téměř nekomunikuje, neochotný.Léčba nedostacující-nezájem o pacienta.LÉKAŘ se má chovat jinak.

Snad bez komentáře.4hodiny běžná čekací doba. NEochotný, stále stejná léčba, rhabilitace, rehabilitace.. nic víc. Zádné jiné vyšetření jako CTčko ani resonance. a tak.. Nemám k nemu důveru, jdu jinam.