Adresa

Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Nuselská Poliklinika

K panu doktorovi chodím skoro 50 roků a za celou dobu jsem neviděl že má špatnou náladu, na kterou má každý nárok zvlášť při takovémto náročném povolání. Lidský a profesionální přístup který se cení zvlášť v dnešní době. Děkuji.


E

K panu doktorovi Šuhajovi chodili už moji rodiče, kteří s ním byli spokojeni zrovna tak, jako já a můj manžel. Takhle si představuji rodinného lékaře. Nikdy nic nezanedbal, je vynikající diagnostik a mám k němu naprostou důvěru. Také všechny léky má v malíčku. Sice je pravda, že upovídaný není, ale proto také nemusím v čekárně prosedět celé odpoledne. Rozhodně nemohu říct, že by o pacienta neprojevoval dost zájmu. Naopak. Je opravdu výborný, milý a zřejmě přestává kouřit...


Musím uznat, že tak dobrého lékaře jsem měla jen v dětství. Vůbec jsem se ho nechtěla vzdát a když se tak stalo a přešla jsem k p. Šuhajovi, jako by se nic nezměnilo.. Jeho přístup mi připadá naprosto profesionální a zatím jsem nezažila den, kdy by mi "ukázal záda" ba naopak mu stačil jen pohled a krátký výslech... hned věděl kam mě poslat :-). To s tím kouřením... samozřejmě že to je cítit, ale myslím si že je lepší, aby si zapálil a byl takový jaký je a ne nervní vyklepaný doktor jaké potkávám v Krči a ze kterých mám hrůzu.. mimo to se mi nestalo abych se tak zakuckala k vůli kouři.. pokud se to někomu nelíbí, nedávala bych záporné ohodnocení ale odešla bych někam kde si myslím že to bude lepší. Já takový místo neznám... A pokud se mi vyřeší problém, který ted mám.. budu žádat o zvýšení kladnýho hodnocení na třeba ultra super nejlepší.... :-D a to tam dám..


Pan doktor Šuhaj je jeden z nejlepších lékařů které znám. Jeho přístup k pacientům je velmi zodpovědný, jeho profesionalita je na vysoké úrovni. Každý, kdo je v jeho péči může být jistý, že je o něj dobře postaráno.


Velice peclivy a připadně vysvětlí daný problém, jen chvalím.


To, že je v ordinaci občas cítik kouř nemění niv na faktu, že se jedná o pečlivého a velice schopného lékaře. Nic nezanedná a díky jeho pečlivosti mě včas diagnostikoval vážné onemocnění ještě v počátku. Doporučuji všem!!


M

Pana doktora Šuhaje si nemohu já a můj manžel vynachválit. Léčí pečlivě, v případě potřeby nám vždy vysvětlí, poradí. Jeho lidský přístup moc oceňujeme!


P

Petr

Je sice pravdou, že pan doktor působobí jaksi reservovaně. Ale nenechte se mýlit v případě pokud porušíte jeho doporučenou léčbu, to se dokáže pěkně rozohnit.Jsem jeho dlouholetým pacientem a za tu dobu jsem nikdy nezaznamenal, opravdu nikdy,jakýkoliv důvod proto, abych změnil lékaře.


D

Já si vůbec nedokáži představit, že by pan doktor, jak píše paní Katka, něco zanedbal. Naopak, je velmi pečlivý. Je sice pravda, že hovoří jen to nejnutnější, ale k praktikovi snad nechodíme pro popovídání. Svoje rozhodnutí nebo diagnózu vysvětlí, jak je potřeba. Chodíme k němu celá naše rodina již řadu let a jsme všichni maximálně spokojení.


P

Velice slušný, uctivý a hlavně schopný lékař,na kterého nedám dopustit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti