Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika (mapa)

Umístění: Nuselská Poliklinika

K panu doktorovi chodím skoro 50 roků a za celou dobu jsem neviděl že má špatnou náladu, na kterou má každý nárok zvlášť při takovémto náročném povolání. Lidský a profesionální přístup který se cení zvlášť v dnešní době. Děkuji.

K panu doktorovi Šuhajovi chodili už moji rodiče, kteří s ním byli spokojeni zrovna tak, jako já a můj manžel. Takhle si představuji rodinného lékaře. Nikdy nic nezanedbal, je vynikající diagnostik a mám k němu naprostou důvěru. Také všechny léky má v malíčku. Sice je pravda, že upovídaný není, ale proto také nemusím v čekárně prosedět celé odpoledne. Rozhodně nemohu říct, že by o pacienta neprojevoval dost zájmu. Naopak. Je opravdu výborný, milý a zřejmě přestává kouřit...

Musím uznat, že tak dobrého lékaře jsem měla jen v dětství. Vůbec jsem se ho nechtěla vzdát a když se tak stalo a přešla jsem k p. Šuhajovi, jako by se nic nezměnilo.. Jeho přístup mi připadá naprosto profesionální a zatím jsem nezažila den, kdy by mi "ukázal záda" ba naopak mu stačil jen pohled a krátký výslech... hned věděl kam mě poslat :-). To s tím kouřením... samozřejmě že to je cítit, ale myslím si že je lepší, aby si zapálil a byl takový jaký je a ne nervní vyklepaný doktor jaké potkávám v Krči a ze kterých mám hrůzu.. mimo to se mi nestalo abych se tak zakuckala k vůli kouři.. pokud se to někomu nelíbí, nedávala bych záporné ohodnocení ale odešla bych někam kde si myslím že to bude lepší. Já takový místo neznám... A pokud se mi vyřeší problém, který ted mám.. budu žádat o zvýšení kladnýho hodnocení na třeba ultra super nejlepší.... :-D a to tam dám..

Pan doktor Šuhaj je jeden z nejlepších lékařů které znám. Jeho přístup k pacientům je velmi zodpovědný, jeho profesionalita je na vysoké úrovni. Každý, kdo je v jeho péči může být jistý, že je o něj dobře postaráno.

Velice peclivy a připadně vysvětlí daný problém, jen chvalím.

To, že je v ordinaci občas cítik kouř nemění niv na faktu, že se jedná o pečlivého a velice schopného lékaře. Nic nezanedná a díky jeho pečlivosti mě včas diagnostikoval vážné onemocnění ještě v počátku. Doporučuji všem!!

Pana doktora Šuhaje si nemohu já a můj manžel vynachválit. Léčí pečlivě, v případě potřeby nám vždy vysvětlí, poradí. Jeho lidský přístup moc oceňujeme!

Petr

Je sice pravdou, že pan doktor působobí jaksi reservovaně. Ale nenechte se mýlit v případě pokud porušíte jeho doporučenou léčbu, to se dokáže pěkně rozohnit.Jsem jeho dlouholetým pacientem a za tu dobu jsem nikdy nezaznamenal, opravdu nikdy,jakýkoliv důvod proto, abych změnil lékaře.

Já si vůbec nedokáži představit, že by pan doktor, jak píše paní Katka, něco zanedbal. Naopak, je velmi pečlivý. Je sice pravda, že hovoří jen to nejnutnější, ale k praktikovi snad nechodíme pro popovídání. Svoje rozhodnutí nebo diagnózu vysvětlí, jak je potřeba. Chodíme k němu celá naše rodina již řadu let a jsme všichni maximálně spokojení.

Velice slušný, uctivý a hlavně schopný lékař,na kterého nedám dopustit!