Antikoncepce

Gynekologické vyšetření

Prenatální vyšetření

Preventivní prohlídky

Poliklinika Milevsko

profesionální, rád poradí, nic nezanedbá, jsem velmi spokojená a neměnila bych, vždy příjemný a v čekárně když jsem obědnaná na určitou hodinu, vždy jí dodrží, sestřička Zdeňka je supr

Naprosto perfektní lékař ve svém oboru - decentní, jemný, profesionál každým coulem. S jakýmkoliv dotazem či problémem pan doktor poradí, vše vysvětlí tak polopaticky, že nelze nepochopit. Chodím k němu již 15 let a doufám, že ještě dlouho budu. Všem ženám, které se chtějí i u gynekologa v rámci možností cítit příjemně, mohu jen doporučit!

je to skvělý doktor s lidským přístupem

Pan doktor Smíšek je výborný, profesionální a pečlivý. Mám k němu obrovskou důvěru - a to jsem kvůli svému zdraví navšívila stovky jiných lékařů. Jeho přístup k pacientkám je profesionální, ale ne chladný, přátelský, ale ne vlezlý. Oceňuji jeho jemný smysl pro humor i velké pochopení v situacích pro pacienta velmi psychicky obtížných. Nemám jedinou výhradu.

I já se přidávám k tomu nejlepšímu hodnocení....Díky panu doktorovi mám zdravou holčičku...Vždy milý, vysvětlí vše, co je třeba, nic nepodcení...Mohu jen a jen doporučit!!!Péče na vysoké úrovni.

mám s ním jako s lékařem tu nejlepší zkušenost,jsem tělesně postižená a jeho pomoc je všestranná,má příjemné vystupování,vše několikrát vysvětlí a poradí,nebyl poblém ani když bylo potřeba řešit věci u revizního lékaře,je hlavně lidský a důkaz je 15 let po které k němu docházím

k hodnocení nejlepší chybí jen více informací od něj

Pan doktor Smíšek, je jediný z lékařů, ke kterému mám 100% důvěru. Nic nepodceňuje. Vždy je příjemný, profesionální a vše vysvětlí, přesně jak už tady bylo řečeno, třeba 3x. :o) Chodíme k němu všechny ženské z rodiny a jsme opravdu spokojené. Neměnila bych!

Má příjemné vystupování, pamatuje si moje problémy, působí jako odborník - to ale těžko posuzovat. Jsem u něj 4 roky a jsem spokojená. Na záchodě pro pacienty má vždycky čisto a je tam bidet, což je pro mě plus.

Velmi profesionální přístup, takhle bych si představovala, že se má jednat s pacienty. Už ve vyšším věku jsem dlouho nemohla otěhotnět, jako první po dvou předchozích doktorech našel čím to bylo a máme kluka. Když jsem něco nechápala, mohla jsem se zeptat třikrát a on mi to třikrát vysvětlil. Už bych neměnila.