Odborný lékař interní a kardiologie

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Odborný lékař interní a kardiologie
Přívozská 32/1272, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Je nejlepší lékař ve svém oboru co znám.

Nemá široko daleko konkurenci.Lidský přístup, profesionalita a zodpovědnost.

Skvělý odborník s lidským přístupem, ochotně si mě vyslechl, vyšetřil, správně určil diagnózu, předepsal léky a mi se zdravotně strašně moc ulevilo. Sestřička je moc hodná a sympatická. Moc jim oběma děkuji za to, že mě vzali po přečtení doporučení od mé obvodní lékařky hned ten den, kdy jsem se přišla zeptat na objednání. Původně jsem totiž byla objednána na kardiologii ve Vítkovické nemocnici, kde mi dali termín na objednání až za 4 měsíce! Pane doktore a sestřičko moc Vám dekuji za to, že jste takoví profesionálové. Přeji hodně takových spokojených pacientů, jako jsem já.

Je opravdu snaživý,jde po problému a vždy naslouchá pacientovi. Super!!!!!!!!!

Velmi příjemný člověk s pěkným přístupem k pacientům!

Protože mohu srovnávat,musím říct,že pan doktor je skvělý.Vyslechne,odpovědně zhodnotí zdravotní stav a snaží se najít tu nejlepší léčbu,což se mu podaří a člověk si připadá jako znovunarozený.Jak jsem výše uvedla můžu srovnávat,když jsem chodila předtím k jinému "lékaři",špatně mě diagnostikoval a pak se mě ještě elegantně zbavil.Nebýt pana doktora Šipuly,asi bych tu už nebyla.I při předoperační kontrole všechno důkladně prověří a člověk má z toho hodně dobrý pocit,že to není jenom nějaká formalita,ale opravdu důkladné vyšetření.Zkrátka tento PAN DOKTOR má moji plnou důvěru a vřele ho doporučuji.

vyniající kardiolog, dělal mi katedrizaci, má pochopení k názorům pacienta, je příjemný, probere problematiku, vše vysvětlí. Jako internista mi vždy připravuje předoperační vyšetření, kterých není bohužel málo a vždy zodpovědně přistupuje k předoperační přípravě a předepíše léky, aby operace mohly probíhat. Jsem nadmíru spokojená, že mám tu možnost být jeho pacientkou.

Nevím zda je pan doktor dědeček, ale pohádkový je a je hodně moc dobrý odborník znám ho z působení v nemocnici ve Vítkovicích.Nerad používám cizí slova,(empatický) ale dá se to vyjádřit čeky je vnímavý, soucítící a má vždy pochopení pro člověka kterého něco trápí, bolí děkuji Vám pane doktore.

Působí jako pohádkový dědeček je velice příjemný, lidský a je vidět že své práci rozumí a dělá jí rád a dobře.

Velmi dobrý lékař - specialista, velmi dobrý přístup k pacientům, vždy poradí, mimořádně citlivý člověk - doporučuji.