MUDr. Jaroslav Šindelář

Praktický lékař Více

Troubky 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Kout 748/2, Troubky

Umístění: Praktický lékař pro dospělé běžná infekce středního ucha

Pan doktor Jarda je odborník na svém místě. Do jeho ordinaci chodím jako na návštěvu k dobrému známému, nehledě na skvělou sestřičku Magdu, která je vždy usměvavá a ochotná. Ti, kdo sypou na pana doktora špínu, ať si zametou před vlastním prahem. Jen tihle dva mě přemluvili k očkování proti chřipce a jen díky jim jsem zimu přežila naprosto v pohodě. Děkuji, že pana doktora máme a že si z Troubek najde cestu i do Přerova!

NEMA ANI ATESTACI! ALKOHOLIK!

Pan doktor je vynikající odborník, velmi hodný a vstřícný člověk. Nikdy nic nezanedbá. I Sestřičku Magdu mám moc ráda, takových by mohlo být víc :)

Pan doktor je vynikající po medicínské stránce,sice někdy je malinko bručoun,ale nikdo nejsme dokonalý.Z vlastní zkušenosti i zkušeností mých nejbližších mohu doporučit.

Pan doktor je podle mého názoru a zkušenosti nejen velice zkušený a fundovaný odborník, velmi dobrý diagnostik, ale i skvělý člověk.
Možná, že ty těhulky nahoře jsou jen přecitlivělé pipiny s rozbouřenýma hormonama. Ale to je přejde.
Pane doktore, díky, že Vás máme, nemluvím jen za sebe ,ale za celou čekárnu.

Rozhodně bych ho nedoporučila. Byla jsem tam jednou a už nepůjdu. Má přístup jako leklá ryba, ještě mi málem vynadal, co tam chodím, že on s tím nic neudělá a při diagnóze mu musela pomáhat sestra.

takových lékařů by mělo být víc,je to odborník

Opravdu nejlepší praktik, prostě skvělý! Má vynikající přístup k léčbě a navíc mám vždycky pocit jako u rodinného lékaře někde v cizině. Prostě jenom chvála jemu i sestře! Díky!

souhlasím!!!!!!

Super přístup,ochota

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již před mnoha lety jsem si zabodla větvičku do prstu. Nepodařilo se mi ji tehdy úplně odstranit, tak jsem ránu nechala s tím, že větvička "vyhnisá". Jenomže rána hnisat nezačala a bez problémů se zahojila, zbytek větvičky tam tedy zůstal. Dodnes je na prstě vidět přes kůži černý flíček. Žádné problémy mi to nedělá, ale občas si na ni vzpomenu. Vadí větvička v prstě něčemu, nebo tam klidně může zůstat? Předem děkuji za odpověď.

Je třeba udělat UZ vyšetření v místě vpichu to místo označit a šikovný chirirg si s tím poradí.

MUDr. Jaroslav Šindelář