Stomatologická ordinace
Spojařů 1252, Strakonice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan doktor má citlivý přístup a je vstřícný a ochotný vždy pomoci, i když u něj nejsem registrovaná.

Výborný lékař, ochotný a slušný, neskutečně citlivý, naprostý odborník, který vám pomůže, když muže klidně hned , to byla moje zkušenost !! Má opravdu šikovný ruce a je to opravdu profík !! Jedine muže vřele doporučit pana doktora :)

Je výborný odborník s užasným přístupem k pacientovi.

Jestli máte opravdový problém tak Vám ve Strakonicích nikdo jiný nepomůže.
Mám jen výborné zkušenosti s tímto lékařem. Zvláště oceňuji výborné vybavení ordinace. Mít možnost sledovat výkon na LCD obrazovce a kvůli rentgenu nemuset vstávat z křesla je opravdu příjemný zážitek.

K tomuto lékaři již nikdy-když nebudu moci nepůjdu.Jeho nemístné poznámky,že za to můžu,když se mi zvedá žaludek,že se to dá ovlivnit.Jeho vystupování je vhodné pro práci v kravíně a né s lidma.Takové ponížení jsem v životě nezažila.Trochu lidskosti pane doktore by opravdu neuškodilo.....

Nejlepší

dnes jsem byl na extrakci zubu, měl jsem z toho obrovský strach. ale pan doktor byl perfektní, seznámil měl se vším co a jak bude probíhat, takže po injekci už jsem veděl co mě čeká a všechno bylo úplně v pohodě. je to člověk na správném místě!

Velice dobry lekar doporucuji vsem.

Nejochotnější zubeř kterého znám!!!

Velice dobrý stomatolog,má profesionální jednání velice mi pomohl.