Klinický psycholog a psychoterapeut
Údolní 11, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Je to kvalitni a bezprostredni doktor.dekuji

Jsem velmi ráda, že jsem se mohla o svá trápení podělit s panem doktorem Pospíchalem. Je to velmi empatický člověk, který umí naslouchat a ukázat člověku v nesnázích tu nejlepší cestu, jak z nich ven nebo alespoň jak je unést. Jsem mu velmi vděčná a přeji mu dále hodně výdrže v jeho nelehkém pracovním poslání. Děkuji. Magda

Také nesouhlasím s negativním hodnocením p. Jany. Pan doktor je velice příjemný a nikdy se nestalo,že by mě nebo mé syny urážel. Naopak se vždy snaží vyhovět,
pomoct a poradit.Chodím k němu už pátý rok a moc mi pomáhá.Jsem moc ráda,že mám za psychologa právě jeho.

Je to nejlepší psycholog s jakým jsem se kdy setkala. Vřele doporučuji všem.

K panu doktorovi již chodím několik let. Jednal se mnou vždy laskavě, naslouchal mi a umí velice dobře poradil, jak se se situací vyrovnat nebo najít vhodné řešení!! Má zdravý a logický úsudek. Mohu ho všem vřele doporučit. Nesouhlasím s negativním hodnocení klientky Jany!!

Chodím k panu doktorovi již několik let a musím uznat, že je to kapacita mezi lékaři, kteří se věnují tomuto oboru. Mám zkušenosti i s jiným psychologem - terapeutem, který je známa osobnost, má "jméno", dokonce vydává knihy a publikace o partnerském životě, no ten člověk mně zklamal, porušil lékařskou etiketu i lékařské tajemství, protože o mém případu vykládal jiným lidem a dost dopodrobna popisoval, co se u mně dělo a dával mně za odpuzující příklad pro jiné ... a jak jsem se to dověděla? Ti, kterým to vykládal, byli mí známí, kteří mi to pak řekli. A nejsem jediná, kdo to o něm říkal... A proto jsem také teď u pana doktora Pospíchala, který mi vždy skvěle poradil, podpořil a navedl jít tou správnou cestou. Mnohé posoudil i jako chlap, protože jsem to vše znala jen z té "ženské" stránky. A tak mám teď i díky němu skvělý vztah, skvělou práci i rodinu a jsem v životě moc šťastná. Vřele všem doporučuji MUDr. Pospíchala a věřím, že bude mít hodně ohlasů na svou práci. Musím ještě reagovat na příspěvek Jany, nevěřím tomu, co píše, můj syn byl taky u pana doktora a sám uznal, že je to člověk s velkým srdcem a na správném místě. protože dnes jsme již všichni "zdrávi" a v pořádku.

K panu doktorovi chodím již 7 let a je to skutečně laskavý a chápavý člověk, který dokáže člověku poradit.

Myslím si,že každý doktor má svůj způsob léčení.Je velmi lehké o někom napsat,jak je špatný ale těžší je už si o tom s ním promluvit,proč to dělá a jaký to má smysl.I doktoři jsou lidi.A ještě bych měla podoktnout,že psycholog není ten,kdo Vás vyléčí,ale ten,kdo vám pomůže ukázat cestu. Šarlatán?Zatím se se mnou o ničem takovém nebavil a to k němu chodím už přes rok.Podle mě je normál chlap "rozhodně normálnější než já!!!!"