Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Naprosto skvělá komunikace, bez nepříjemné tváře nějaké sestry, která většinou odradí od další návštěvy. Pan doktor Pavlas je perfektní.

Naprosto super doktor, pomůže, poradí, vysvětlí, všem doporučuji.

Doktor s velkým D. Chodím na kontrolu znamének a pan doktor je opravdu pečlivý, zkontroluje podrobně vše, od hlavy až k patě, narozdíl od jiných dermatologů. Jde vidět, že ho práce baví a z toho plyne jeho celkový přístup k pacientům. Možnost objednat se online přes objednávkový systém také beru jako plus. Rozhodně doporučuji :)

Hodný, laskavý pan doktor, vše vysvětlí, je nesmírně důkladný, v dobré náladě, jeho objednávkový systém funguje, takže nečekáte.Děkujeme

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem...

W

Pan doktor mi pomohl (i psychický) v mé onkologické diagnóze,je to profesionál a je velmi empatický, znám ho i z Fakultní Nemocnice Ostrava, přešel jsem k němu 2x(nyní má svou soukromou ordinací),jsem velmi spokojen

Velmi vstřícný, ochotný, pečlivě vyšetřuje. Ordinaci má pro mě trochu od ruky a několikrát se stěhoval, ale ráda budu k němu nadále dojíždět. Doporučuji, je lidský a neodbude vás, jako spousta jiných lékařů.

Doktor s velkým D, neskutečně pozorný, zkontroluje od hlavy k patě,přesně vysvětlí,ochotný, v dobré náladě,vzhledem k věku - skoro neuvěřitelné, chodíme k němu taky celá rodina, vnučka se konečně jednoho lékaře nebojí, sice se přestěhoval s ambulancí do jiné části města,ale ani vzdálenost nám nezabrání chodit k němu i nadále,je vidět,že dělá tuto práci rád a baví ho to, ne proto,aby někde jen odseděl ordinační dobu a sbíral body, prostě super doktor

K panu doktorovi chodíme celá rodina a všichni jsme velice spokojení. Perfektní přístup, pečlivý, ochotný, nikdy vás s ničím neodmítne, naše děti ho zbožnují, nebojí se, i pan doktor se k nim chová úplně skvěle, prostě super lékař.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Vynikající lékař i člověk. Za desítky let první doktor ke kterému mám naprostou důvěru. Jsem rád že jej mohu nazývat svým lékařem. Všem doporučuji, obrovský rozhled a znalosti.