Jaroslav Pašta, urolog Hořovice

MUDr. Jaroslav Pašta

Urolog

ulice 9.května 185, Hořovice
Ord. specialisty - urologická ambul.

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ord. specialisty - urologická ambul. Jiný

Pan doktor je velice ochotný a milý. Nikdy jsem nezažil tak ochotného lékaře, včetně sestričky. Opravdu doporučuji. JP

Jsem s panem doktorem spokojena. Můj manžel také.

Lékař, který rád vysvětlí zdravotní stav a má ochotu pomoct.

Velmi dobry lekar, ktery pomuze a navic je s nim sranda.

Skvělý lékař, příjemný člověk. Vždy mi pomohl.

Děkuji panu doktorovi za příkladnou péči o mého manžela.vzorný lidský přístup.

Pana doktora Paštu mohu všem jen doporučit.Nebýt jeho, byl jsem dnes PROLEZLEJ rakovinou a naše dvě dcery 8 a 4 roky vychovává jen manželka.Za sebe,ale hlavně za ty tři nejdůležitější ženské v mém životě mu moc děkuji.Šel jsem na běžnou prohlídku po úrazu a pan doktor mi diagnostikoval nádor varlete.Ještě ten samý den mi zařídil všechny předoperační vyšetření a odeslal na operaci do nemocnice na Kladno.Projevil jsem přání,aby mne operoval pan doktor.I přes to,že měl mít ambulanci v Hořovicích, přijel a odoperoval mně.A operace?Absolutně nic mě nebolelo, vše bylo bez komplikací a třetí den po operaci jsem mohl jít domů.Pan doktor má velice profesionální, ale hlavně lidský přístup, což pro mne v těch strašlivých dnech moc znamenalo.Pana doktora chválili i ve fakultní nemocnici Motol, kam docházím na onkologii, za jeho včasnou,bezchybnou diagnozu a operaci.Ještě jednou děkuji jemu i jeho vždy milé a usměvavé sestřičce.

Dvořák

Celková spokojenost

Pana doktora mi doporučil můj známý.Léčila jsem se opakovaně u jiného urologa a k ničemu to nevedlo.Koněčně mi někdo pomohl.Jsem velmi spokojená s léčbou i přístupem k pacientovi.

K samotnému zdravotnímu problému přispívá i kladný přístup k pacientovi, dobrá nálada, příjemné vystupování a zájem o člověka. Dále odbornost a léta zkušeností dělají z Mudr.Pašty profesionála, kterého mohu vřele doporučit všem.