Ord. specialisty - urologická ambul.
ulice 9.května 185, Hořovice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ord. specialisty - urologická ambul. Jiný

Objevila se mi hemospermie na dovolené v zahraničí . Tam jsem dostal nějaká antibiotika, která pomohla. Hned poté jsem navštívil MUDr. Paštu. Přístup profesionální,udělal mi všechna možná vyšetření a hned předepsal další antibiotika. Trošku mě zarazilo, že když máte krev v ejakulátu, že ho nechtěl poslat na analýzu. Po třech měsících se problém vrátil. Další antibiotika, vyšetření jenom výtěr. Objevena bakterie v moči. Po dobrání problém přetrvává. A tady mě chování pana doktora dost zaskočilo. Po telefonu mi doporučil další odběr krve. Jelikož to k němu nám dost daleko, uvítal bych možnost žádanky např. mailem. Moje otázka jestli neumí poslat žádanku mailem jako třeba e-recept, ho dost vytočila, že si o něm myslím, že neumí poslat mail či co. To mi ostatně dával při dalším vyšetření ještě 10 minut sežrat, nechápu. Na přetrvávající krev ve spermatu mi odpověděl, že je tam asi praská žilka a jestli mi to vadí, tak mi může prostatu odstranit nebo žilku upálit. Potom mi předepsal další antibiotika a doplněk stravy a la Prostenal. Po dobrání se nic nezlepšilo. Volal jsem do ordinace 14 dní, číslo bylo nedostupné (asi dovolená ale na stránkách nic). Zkusil jsem jiného urologa. Okamžitě šly do laboratoře vzorky krve, moči a hlavně ejakulátu,ve kterém mi našli tři druhy bakterií a diagnostikovali chronický zánět prostaty. Po třech týdnech antibiotikové nálože se problém odstranil. Stále beru udržovací antibiotika. Takže pane Pašto, díky vaší chybě v diagnóze jsem ztratil skoro rok života v nejistotě a hltal zbytečně hromadu antibiotik. Máte dobré reference a i Mistr tesař se někdy utne. Ale přinejmenším by se hodila aspoň omluva...

Umístění: Ord. specialisty - urologická ambul. Jiný

Pan doktor je velice ochotný a milý. Nikdy jsem nezažil tak ochotného lékaře, včetně sestričky. Opravdu doporučuji. JP

Jsem s panem doktorem spokojena. Můj manžel také.

Lékař, který rád vysvětlí zdravotní stav a má ochotu pomoct.

Velmi dobry lekar, ktery pomuze a navic je s nim sranda.

Skvělý lékař, příjemný člověk. Vždy mi pomohl.

Děkuji panu doktorovi za příkladnou péči o mého manžela.vzorný lidský přístup.

Pana doktora Paštu mohu všem jen doporučit.Nebýt jeho, byl jsem dnes PROLEZLEJ rakovinou a naše dvě dcery 8 a 4 roky vychovává jen manželka.Za sebe,ale hlavně za ty tři nejdůležitější ženské v mém životě mu moc děkuji.Šel jsem na běžnou prohlídku po úrazu a pan doktor mi diagnostikoval nádor varlete.Ještě ten samý den mi zařídil všechny předoperační vyšetření a odeslal na operaci do nemocnice na Kladno.Projevil jsem přání,aby mne operoval pan doktor.I přes to,že měl mít ambulanci v Hořovicích, přijel a odoperoval mně.A operace?Absolutně nic mě nebolelo, vše bylo bez komplikací a třetí den po operaci jsem mohl jít domů.Pan doktor má velice profesionální, ale hlavně lidský přístup, což pro mne v těch strašlivých dnech moc znamenalo.Pana doktora chválili i ve fakultní nemocnici Motol, kam docházím na onkologii, za jeho včasnou,bezchybnou diagnozu a operaci.Ještě jednou děkuji jemu i jeho vždy milé a usměvavé sestřičce.

Dvořák

Celková spokojenost

Už nikdy více . Jeho léčba vedla až ke ztrátě varlete.Po změně lékaře a správné diagnostiky spojenou s operací vše v pořádku.Absolutně nedoporučuji.