Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Musím se přidat ke špatnému hodnocení. Při přesvědčení, že si pacient své problémy vymýšlí má pan doktor velice laxní přístup k léčbě, kterou pak vlastně zakládá na spekulacích a na vyšetření vás nepošle žádné, možná tak pod nátlakem, který na něj vyvinete a vyšetření si "vydupete".
Byl nepříjemný, ironický a o čekací době se rozhodně nedá říct nic kladného - v čekárně jsem seděla ne hodinu, ale skoro dvě a z poloviny této doby ani neměl v ordinaci pacienta...

rozhodně nedoporučuji, strašný přístup, chování hrozné, arogantní, nepříjemný doktor, který neváhá vás označit za simulanta jen proto, že jím zvolenlá léčba nezabrala. Otřesná zkušenost.

klasika, dalčí namyšlený doktor, nepřímny, komunikační úroveň na nule, čekací doba přes hodinu, jinak jako doktor asi nejhorší není... Tak jestli to taky pane Nushart čtete naučte se chovat, bylo mi z vašeho chování fakt špatně

Jsem velmi těžce nemocná a nutně potřebuji lék Lyrica. Tento lék smí předepsat pouze neurolog a nebo psychiatr.Pan doktor se snažil abych užívala opiáty jen proto že jsou levnější než Lyrica. Už dva odborníci mi řekli, že na mé postižení nervů kdy trpím strašné řezání a pálení po celém těle nezabírají analgetika ale ani opiáty po kterých je mi navíc špatně.Jsem po dvou operacích páteře kde při druhé mí vyndavali výduť z míchy ja jsem navíc částečně ochrnula.Bez pomoci se ani nevykoupu a neuvařim. Pan doktor Nushart mě odmítl psát tento lék jen proto že je drahý a musel by ho prý platit ze svého. Ostatní lékaři jsou z toho v šoku. Pro nedoporučuji tohoto lékaře. Bez tohoto léku jsem napokraji sebevraždy nedá se to vydržet.