Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Byl jsem k němu poslán z očního po tom co se mi z ničeho nic zhoršil zrak - ze dne na den jsem nedokázal číst, zamlžené vidění ... Vyšetřil mě, vyzpovídal, oznámil mi že mám pravděpodobně covid a že by to měla řešit obvodní. Když se to nezlepší tak se mi přijďte za týden ukázat...

Nevzdal jsem to, ještě ten den jsem jel na pohotovost na Bulovce (obecná, oční, neurologie). Další den mě hospitalizovali - zánět očního nervu - léčeno týden ###. Neurologie na Bulovce mě poslala na lumbálku, MRI a VEPy. Po měsíci přišli výsledky - jednalo se o první ataku - máte roztroušenou sklerózu.

Názor si udělejte sami ...

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Dobrý den,dnes jsem byla vyšetřena a ošetřena p.doktorem Nushartem,sama osobně pracují ve zdravotnictví a v sociálních službách již 30let,přístup pana doktora byl absolutně profesionální,i více,než jsem sama očekávala, absolutně empatický a s jeho osobním zájmem,co mám teda opravdu za potíže,po 30ti letech práce ve zdravotnictví již mám bolesti páteře a zad,pan doktor Nushart se mi věnoval na 300%,aplikoval do ušního boltce akupresuru a nyní večer necítím žádné bolesti,je to doktor s velkým Dr...takového jen tak už dnes nepotkáte...dokonce mi odblokoval 4.žebro,což není v jeho pracovní náplni, prostě mi chtěl ulevit a pomoct mi od bolesti,každému můzu jen pana doktora doporučit,je to lékař na svém pravém místě... jsem šťastná,že jsem pana doktora potkala,a hlavně to bylo na doporučení od mé známé,které pan doktor také hodně pomohl...takže předávám tímto informace a štafetu dál...vežme si toho,že pan doktor Nushart je zde a existuje...

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Velice neprijemna zkusenost. Studeny a arogantni pristup k pacientum. Na nich proste nezalezi. S sestrou spatne spolupracuje

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor Nushart je skutecnym odbornikem, aplikuje celostni pristup k problemu i jeho lecbe. Rovnez doplnuje konvencni lecbu akupunkturou. Ordinaci pana doktora jsem objevil nahodou, s akutnim problemem, bez objednaneho terminu.. a jsem opravdu velice rad. Pan doktor mi rychle a ucinne pomohl.

Pan doktor se mi plně věnoval, odeslal k jinému specialistovi, jež jeho diagnózu plně potvrdil. Byl lehce odměřený. Jediné co mi hodně vadilo je to, že jsem byla řádně objednaná, na stejný čas tam seděli další 4 lidé a s 15m dítětem jsem hodinu čekala v čekárně. Co se týče odborné lékařské péče, nemám co vytknout.

MUDr. Nushart je opravdu člověk na svém místě. Výtečný odborník! A to nejen v oblasti neurologie, ale též v léčbě akupunkturou. S mým zdravotním problémem si nevěděli jiní lékaři rady, až MUDr. Nushart mi pomohl od dlouhotrvajících úporných bolestí. Pomohl i mému partnerovi. Pokud vyšetřením zjistí, že máte opravdu zdravotní problémy dělá vše pro to, aby Vám pomohl. Nikdy nehodnotím lékaře podle toho, jak vypadá, nebo jaký na mě udělá první dojem, ale hodnotím pouze jeho odbornost a schopnosti pacientovi pomoci. V této oblasti je MUDr. Nushat nepřekonatelný. Jeho přístup k pacientovi vidím jako naprosto bezproblémový, dalo by se říci že velice vstřícný. Čekací doba je jak kdy, někdy delší a to podle toho, jak důkladně vyšetřuje pacienty, kteří byli objednaní před Vámi. Čekací doby jsou bohužel velice častým problémem téměř u všech lékařů. Já jsem například čekala u oční lékařky čtyři hodiny. A byla jsem předem objednaná.
Celkové shrnutí - neznám lepšícho neurologa než MUDr. Nusharta. Vřele doporučuji !!!

Musím se přidat ke špatnému hodnocení. Při přesvědčení, že si pacient své problémy vymýšlí má pan doktor velice laxní přístup k léčbě, kterou pak vlastně zakládá na spekulacích a na vyšetření vás nepošle žádné, možná tak pod nátlakem, který na něj vyvinete a vyšetření si "vydupete".
Byl nepříjemný, ironický a o čekací době se rozhodně nedá říct nic kladného - v čekárně jsem seděla ne hodinu, ale skoro dvě a z poloviny této doby ani neměl v ordinaci pacienta...

K panu doktoru Nushartovi chodím již několik let a jsem velmi spokojena. Je pravda, že toho moc nenamluví ale pomůže. A to, že se tam dlouho čeká je dáno tím, že neodbyde pacienta, nemá na něho vyhraněných 10 min. ale často se mu věnuje i víc než půl hodiny. Logicky se potom čas posune. Počítám s tím, vezmu si knížku. Děkuji za vstřícnost i sestře pí Veverkové, jsou oba skvělí!! Vřele doporučuji.

Zatím jsem s panem doktorem spokojená. Snažil se mi pomoci a hledal příčinu mého ochrnutí ruky. Že vyšetření trvá dlouho to přece patří k jeho práci. Nejsme v samoobsluze. Bohužel měl pan doktor pravdu že operace páteře je nutná. Bolesti se stupňují a nechci strávit život na prášcích tlumících bolest. chystám se na operaci a doufám že pan doktor v předoperačním vyšetřením posoudí co a jak.Věřím mu protože se o něm říká že je kapacita a mě také zatím nezklamal. Myslím si, že ho práce baví a dělá jí pro lidi , což je na místě, Až budu po operaci určitě napíšu jak se cítím.

s doktorem Nushartem, jsem velmi spokojená chodím k němu již několik let. Ví co dělá, přemýšlí co je pro pacienta nejlepší. Sestřička také velmi milá, vstřícná . Jediné to čekání je nepříjemné.