Jaroslav Novosad, gynekolog Olešnice

Mládežnická 492, Velké Opatovice

nám. ČSČK 38, Kunštát

Lidická 10, Boskovice

Umístění: Ordinace ženského lékaře

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Chodím k němu už cca 7 roků. Řešili jsme závažnější problém, pan doktor uklidní, vše vysvětlí, domluví se a vaše problémy opravdu řeší, dbá na své pacientky. Čekárna, jak tu většina zmiňuje, je bohužel taková, že jde většina rozhovorů slyšet, nicméně, nově je v čekárně rádio, takže tam už neuslyšíte opravdu nic a navíc hodnotí se tu lékař, ne prostředí :) sestřička také milá a vyjde vstříc, ochotná :) za mě 5 hvězdiček.

Jsem spokojená, dbá řádně na prevenci, nic nezanedbá. Jen mě osobně vadí, jak si volají pacientky do ordinace - jedna u pana doktora, další u setřičky. Vše vyslechne druhá pacientka. Řeší se kolikrát velmi intimní problémy a to mi vadí.

Já musím přidat další kladné hodnocení,jelikož k panu doktorovi docházím již více jak 15 let a prošel se mnou celé těhotenství,mohu ho jen a jen doporučit.Jak tu již zmiňovaly ostatní,je velice ochotný,vše pěkně vysvětlí,nic neponechá náhodě.Pro mě je velmi důležité,když si u doktora nepřipadnete,že ho otravujete a když se k tomu samozřejmě přidá profesionální přístup,který pan doktor určitě má! Prostředí ordinace,kam docházím,je skutečně "mizerné",ale vzhledem k tomu,že má pan doktor min.další 3ordinace,není se čemu divit!

Mohu souhlasit s níže uvedenými kladnými výroky. Pan doktor je opravdu velice příjemný a laskavý,pacientky vyslechne, pečlivě vyšetří a dbá na prevenci, což u některých lékařů opravdu nebývá samozřejmostí. Mohu doporučit.

K tomuto lékaři docházím již dvanáct let. Pro mě je to profesionál na svém místě, snaží se nic nezanedbat, vždy má čas na vysvětlení problémů. A jeho sestřečka jindřiška je také poklad. Bez ní si to ani neumím představit. Jen u nás bohužel ordinuje jen jednou týdně. Ale to se nedá nic dělat. Na tohoto lékaře si ráda počkám.

Velmi dobrý gynekolog, doporučuji. Příjemné prostředí, sestry, udělá si na Vás vždycky čas.

málo kde je vidět tak příjemný dr,který nic nezanedbává a najde si čas na vyslechbutí potíží pacientky

Lepšího lékaře jsem nepotkala, má vysoce profesionální přístup, dbá na prevenci, má lidský a citlivý přístup k pacientkám, ke všem problémům podá patřičné vysvětlení.

Lepšího lékaře jsem nepotkala, je velice vstřícný, dokáže povzbudit a má lidské chování.Velice mi pomohl. Já mohu pana doktora vřele doporučit už si nedokážu představit, že bych měla chodit k někomu jinému.je naprosto úžásný.

Jsem také velmi spokojená. Oceňuji jeho přístup k pacientkám. Doporučuji.