MUDr. Jaroslav Novosad

Mládežnická 492, Velké Opatovice

nám. ČSČK 38, Kunštát

Lidická 10, Boskovice

Umístění: Ordinace ženského lékaře Jiný

Abych hned nekritizovala, tak musím pochválit, že pan doktor není laxní a udělal vždy potřebná vyšetření. Ale co mi vadilo je jeho hlučný hlas, který byl slyšet z ordinace až v čekárně i přes zaplou televizi na velkou hlasitost nebo přes rádio na velkou hlasitost. Takže všichni zhruba věděli, co v ordinaci řeším. A to je velký problém, protože Boskovice jsou malé město, kde se lidi znají a pak si o tom samozřejmě povídají. Taky na mě pan doktor působil lehce arogantně a měla jsem pocit, že důkladně neposlouchá, co mu vykládám, spíš pokaždé spěchal. Z jeho přístupu ke mě samotné a jeho hulákání se mi zvedal tlak, což byl další problém. Při vyšetření si sestra zvala dovnitř hned další pacientku, která slyšela už opravdu každé slovo, protože sesterna a ordinace je oddělená jen takovou příčkou zhruba do poloviny prostoru. Sestra byla taky velmi zvědavá a měla nastražené uši, aby jí nic neuniklo. A taky mi nabízeli očkování proti rakovině děložního čípku ve 20 letech... ( asi jen pro zisk, jinak to není normální, když jsem byla sexuálně aktivní a měla dlouholetého partnera).

Umístění: Ordinace ženského lékaře Zahájení prevence

K panu doktorovi jsem chodila od svých 15 let, kdy jsem začala s užíváním antikoncepce. Docházela jsem na pravidelné preventivní prohlídky a někdy i mimo prevenci a nějakým problémem. Myslím si, že jeho schopnost naslouchat a vyslechnout není úplně nejlepší, ale co už. Moje trpělivost vyvrcholila vy mých 24 letech, kdy jsme se snažili s manželem rok a něco o miminko a jediné řešení ze strany pana doktora bylo, abych užívala Utrogestan a Clostylbegyt, ale blíže nespecifikoval, kdy odpočítat užívání těchto léků. Byli jsme zklamaní, pan doktor by si trval na svém, ať léky užívám klidně rok, nebo že existuje možnost umělého oplodnění. Dovoluji si říct, že jsem byla psychicky na dně a proto jsem se rozhodla ke změně gynekologa. Nyní chodím k paní doktorce a jsem nadmíru spokojená! Milá, citlivá, vyslechne, poradí, vysvětlí, nasadila mi stejné léky, ale lépe mě informovala. Někdy asi stačí málo. Nicméně už je malé na cestě.

Umístění: Ordinace ženského lékaře

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Chodím k němu už cca 7 roků. Řešili jsme závažnější problém, pan doktor uklidní, vše vysvětlí, domluví se a vaše problémy opravdu řeší, dbá na své pacientky. Čekárna, jak tu většina zmiňuje, je bohužel taková, že jde většina rozhovorů slyšet, nicméně, nově je v čekárně rádio, takže tam už neuslyšíte opravdu nic a navíc hodnotí se tu lékař, ne prostředí :) sestřička také milá a vyjde vstříc, ochotná :) za mě 5 hvězdiček.

K panu doktorovi jsem se přihlásila na doporučení matky a ohlasů na této stránce.
V čekárně každá slyší, co se děje v ordinaci. Pan doktor je velmi nesympatický a působí silným dojmem, že ho práce obtěžuje. Pacientku téměř nevyslechne. Další pacientka je do ordinace pozvána ještě když je ta předchozí v křesle, nebo jí pan Novosad sděluje výsledky. Zdravotní sestra je velmi zvědavá a vlezlá. Otevřela mi dveře od převlékárny a při vyšetření bezostyšně koukala doktorovi přes rameno!

Jsem spokojená, dbá řádně na prevenci, nic nezanedbá. Jen mě osobně vadí, jak si volají pacientky do ordinace - jedna u pana doktora, další u setřičky. Vše vyslechne druhá pacientka. Řeší se kolikrát velmi intimní problémy a to mi vadí.

Já musím přidat další kladné hodnocení,jelikož k panu doktorovi docházím již více jak 15 let a prošel se mnou celé těhotenství,mohu ho jen a jen doporučit.Jak tu již zmiňovaly ostatní,je velice ochotný,vše pěkně vysvětlí,nic neponechá náhodě.Pro mě je velmi důležité,když si u doktora nepřipadnete,že ho otravujete a když se k tomu samozřejmě přidá profesionální přístup,který pan doktor určitě má! Prostředí ordinace,kam docházím,je skutečně "mizerné",ale vzhledem k tomu,že má pan doktor min.další 3ordinace,není se čemu divit!

Na základě těch nejlepších názorů na znamylekar.cz jsem si pana doktora vybrala a zaregistrovala se u něj. Bohužel můžu napsat jen záporné hodnocení. Ano, pan doktor je odborník a co se týče preventivní péče, opravdu nic nezanedbá, udělá všechna potřebná vyšetření i ke zjištění vážnějších problémů :) U pana doktora v čekárně je sice slyšet každé jeho slovo, to bych také přešla. Nelíbí se mi však přístup pana doktora k pacientce, snad nikdy se pečlivě nevyptá na akutní zdravotní problémy pacientky, nepopovídá si o tom. Jen rychle napíše recept. Všechno řeší v rychlosti a v časovém presu. Jakoby neměl ani čas pacientku vyslechnout. Ani pacientce nesdělí, jaká má gynekologická onemocnění. Mně to například řekl jen tak mimochodem, mezi řečí. Já mám vážné onemocnění, které mi způsobuje hodně vedlejších zdravotních problémů, které jsou vidět i na mém zevnějšku a velmi mě to trápí. Pan doktor mi ani nechce napsat léčbu, jen se vymlouvá a nechává mě bez léčby......!!!
Určitě si o panu doktorovi uděláte obrázek sami. Někomu pan doktor může vyhovovat, jsou i horší lékaři, ale mně teda nevyhovuje... Proto od něj odcházím

Mohu souhlasit s níže uvedenými kladnými výroky. Pan doktor je opravdu velice příjemný a laskavý,pacientky vyslechne, pečlivě vyšetří a dbá na prevenci, což u některých lékařů opravdu nebývá samozřejmostí. Mohu doporučit.

K tomuto lékaři docházím již dvanáct let. Pro mě je to profesionál na svém místě, snaží se nic nezanedbat, vždy má čas na vysvětlení problémů. A jeho sestřečka jindřiška je také poklad. Bez ní si to ani neumím představit. Jen u nás bohužel ordinuje jen jednou týdně. Ale to se nedá nic dělat. Na tohoto lékaře si ráda počkám.

Velmi dobrý gynekolog, doporučuji. Příjemné prostředí, sestry, udělá si na Vás vždycky čas.