Jaroslav Měřínský

Ambulance Valašské Meziříčí
U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Ambulance Zašová
Zašová 42, Zašová

Na základě zdejších kladných hodnocení jsem začala docházet k panu doktorovi, a čekalo mě velké zklamání.Od počátku Při jedné návštěvě jsme se neshodli na vyšetření a od té doby mi dal pocítit svou "profesní" převahu a znechucení. Pokud nemáte problém se podřídit nařízením lékař, tak nebudete mít s p. Měřinským problém, pokud rády rozhodujete o svém těle samy a nenecháte si vnutit veškerá "potřebná" vyšetření..radím hledat lékaře jinde.

Jediné co mohu hodnotit kladně je útulná čekárna a vybavení ordinace.

Velmi dobrý, jsem s ním velmi spokojená, i když k němu dojíždím, neměnila bych! :-)

S panem doktorem jsem velice spokojená, je velmi precizní, přesný lékař s velikými zkušenostmi a je odborník na pravém místě. K panu lékaři chodí i několik mých kamarádek a má rovněž velice dobrou zkušenost. Mohu doporučit!

Výborný přístup, výborná odbornost a vybavení, vysvětluje

Hledala sem gynekologa k vůli přestěhování do jiného města ať nemusím dojíždět,ale tady kde sem byla to byla hruza tak nakonec sem stejně byla nucena dojíždět,alespoň o jedno město dál a to sem dala tady na zdejší hodnocení a vychvalování. Pan doktor je asi dobrý,ale už při prvotním zapisovaní k němu,když zjistil,že sem pacientka se kterou se budou řešit nějaké problémy a to s otěhotněním tak byl velice nepříjemný a dokonce sestřičce vytkl,že takové pacientky nemá ani přijímat...přesto mě tedy přijal,ale řešení bylo pouze tři měsíční a poté stejně lečbu vzdal a přesměroval mě na nějaké specializované pracoviště do zlína to ovšem z mého časového vytížení zatím reálné nebylo nechtěla sem otěhotnět ze dne na den,ale hlavně kdyby to řešil dále klidně i rok a za rok pak poslal teprve někam jinam,ale tak mě to přišlo hrozně krátce nejsem žádný doktor,abych soudila,ale vím o tolika případech kde se sám gynekolog snažil sám a podařilo se natož když nějaké specializované pracoviště není zrovna hned za rohem. Tak mě to mrzí a zase asi budu hledat dále jiného gynekologa a nebo nakonec půjdu zase k té své první paní doktorce a dojíždět daleko daleko,ale za spokojeností samou a to zrovna tady jí hodnotily špatně a tady pana doktora vesměs dobře takže lidičky neřiďte se jak já podle toho!!

Nedoporučuji, pokud chcete používat jinou než hormonální antikoncepci. Pan doktor mě od všeho zrazoval a místo, aby mi vysvětlil co znamenájí procenta spolehlivosti jen stále opakoval, že vše ostatní je nespolehlivé. Cíleně mi ZATAJIL VEDLEJSI UCINKY. Konkretne na mou pripominku ze hormonalni antikoncepce muze ovlivnovat chovani trdil ze o nicem takovem nelysel. Pritom jsem to jednak pozorovala a druhak je to psane na kazdem pribalovem letaku.

Na druhou stranu je prý dobrý chirurg a nebojím se, že by něco zanedbal. Na jeho přístupu k pacientům nelze skoro nic vytknout. Stále u něj zůstávám. Jen antikoncepci si musím najít a ověřit sama.

pan měřínský je opravdu profík, příjemný, ochoten vždy poradit. sestřička také.

Pan doktor Měřínský je skvělý doktor. Pokrokový a milý. O to víc jsem si jeho kvality uvědomila, když jsem byla nucena podstoupit ultrazvuk u jiného gynekologa-porodníka ve Valašském Meziříčí, protože měl pan doktor řádnou dovolenou. Úžasná je i sestřička! Z té by si ostatní sestry měly vzít příklad!

Pana doktora si nesmírně vážím pro svůj život, který mohu žít-děkuji. Pro jeho lidský a profesionální přístup k člověku-pacientovi. Nemám ráda mnoho slov chvály, ale pan Měřínský si ji zaslouží. Skvělá je i sestřička :)

Pan doktor je velmi ochotný a vynikající lékař, který umí poradit a pomoct lidem. Můžu jen doporučit. Takový odborník jak je on, není nikde v nemocnice ve Valašském Meziříčí.