Střední 47, Brno
Ordinace alergologie a klin. imunol.

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace alergologie a klin. imunol. Problém dcery-atopický ekzém

Pan doktor je odborník. Moc nám pomohl,když se u dcerky-miminka objevil silný atopický ekzém.Udělal důkladné vyšetření a vše objasnil a léčil. Někomu se může zdát nepříjemný,ale není to kecálista, vše vysvětlí stručně a jasně, veškeré dotazy zodpoví.

Vynikající lékař,léčí syna od jeho 2let. Byl jediný který nám konečně dokázal říct co mu je. Pana doktora po 10 letech už beru jako člena rodiny a velice mu za vše děkuji. Alergie je je celoživotní problém,někomu se dá díky lékům potlačit ale někdo to štěstí nemá,není vůbec pravda že by byl nadřazený a arogentní,je prostě svůj tak jako každý z nás.a hlavně se snaží pomoci !!!!!!!!!!!! a netahá z lidí jen peníze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážení,je pravda,že pan doktor někdy působí jako morous,ale je to nejlepší lékař jakého znám.Se synem jsem k němu chodila od tří měsíců,vypadalo to,že bude astmatik a dnes je bez problémů,já sama mám své obtíže pod kontrolou.Za všechno mu moc děkuji!!!Meitnerová Helena

Po lékařské stránce skvělý lékař, díky kterému již ani nevím, že jsem alergikem. S komunikací s ním jsem také nikdy problém neměl, ale nepřekvapují mě některé příspěvky lidí, kteří ho označují za arogantního apod. Neboť moje kamarádka, která se svým synem k p. doktorovi také chodila, je chytrá jak radio a absolutně nedbala jeho rad. S takovými pacienty se pak těžce vychází a když takový pacient narazí na lékaře, který ho po všech stránkách převyšuje, nezbývá než ho označit nejrůznějšími přívlastky.
Výborný lékař.

Od 1,5 jsme se s dcerou potýkali s urputným dráždivým kašlem, který šel až do zvracení. Opakovalo se to 3x do roka vždy ve stejných cyklech. Absolvovali jsem tisíce vyšetření a nikdo nám nebyl schopen řící, co to je. Už jsem se s tím začala smiřovat, až jsem v jejích 6 letech potkala kamarádku, která mi doporučila pana doktora. Šli jsme to jen zkusit, moc jsem nedoufala, ale byli jsme v ordinaci přesně 2 minuty, a když jsem panu doktorovi popsala příznaky, okamžitě mi sdělil diagnozu. Neuvěřitelné! Po nasazení léku, který nám předepsal, dcera přestala okamžitě kašlat, přestali jsme konečně brát antibiotika, které nám pořád doktoři předepisovali jako na běžícím pásu a hlavně!, jistota, že už vím, co jí je a jak to léčit
Velké díky!!!!

pan doktor pomohl moji dceři dostat astma pod kontrolu a po celou dobu léčení se o nás pečlivě staral,nyní dcera už je skoro dospělá,takže přešla pod lékaře pro dospělé a také jsme spokojeni.někdo zde píše o chování p.dr,prosím vás,jsme jen lidé a i doktory může bolet zub apod,nehleďte na to!!důležité je,že zachraňuje naše děti a tím i já děkuji dr.matuškovi!!m.j

Všechny Vás tu zdravím, pan doktor mi zachránil dvě děti a jsem mu za tuto službu moc vděčná. Že se někdy tváří jako mrzout :-),je stále zamyšlený lékař,vědec. Byli jste někdy u starších lékařů v dětské nemocnici? To jsou strašidla pro děti. Syn od svých 10 roků po dobu 5 let trpěl několikrát denně ukrutnými bolestmi břicha, průjmy, snědl neuvěřitelné porce jídla, ale nebylo to na něm znát. Praktická lékařka mu stále dělala výtěry. Pak nás poslala na vyšetření do dětské nemocnice, kde nám lékař oznámil, že má syndrom tlustého střeva a že se s tím musí naučit žít,že to má každý druhý člověk. Ale syn začal rapidně hubnout. Přestoupili jsme k jiné praktické lékařce Mudr.Dočekalová Bohunice a ta se nesmířila s žádným syndromem, hned nás poslala k p. doktorovi Matuškovi. Po testech nařídil bezlepkovou dietu.Udělal odběry. Syn má alergii na potraviny, měl střevní stěny tak tenké, že se mu nevstřebávali žádné živiny, vitamíny a kdyby jsme čekali déle tak by tu nemusel být. Po dalších odběrech a testech jsme zrušili bezlepkovou dietu,nesmí určité potraviny:ořechy,naše čerstvé ovoce a zeleninu. Nasadil léčbu v injekcích, kterou jsem doplácela, ale stálo to za to, že kluk žije. A dnes je mu 20 let, tyto problémy nemá. U dcery, která každý měsíc měla zánět průdušek a nasazené antibitotika, také p.doktor Matuška nasadil léčbu s doplatkem a už 5 let neměla antibiotika. Pane doktore děkuji za dobře nasazenou léčbu. Moc Vás doporučuji.

Můj syn je sice pacientem pana doktora velmi krátkou dobu,ale mám z něj velmi pozitivní pocit.Je to skutečný profesionál,s jehož léčbou a péčí jsem moc spokojená.
Nesmím zapomenout na sestřičku,která s ním pracuje,protože má báječný vztah k dětem a krásně se jim věnuje.Líbí se mi a vyhovuje její lidský přístup k malým pacientům a jejich rodičům.

Hana Kopřivová

U pana doktora se léčím s dcerou teprve krátce, takže mé hodnocení možná nebude objektivní. Pan doktor se mi jeví jako odborník, co řekne má logiku, při první návštěvě dceři odebral krev, při druhé udělal testy na alergie, nasadil léčbu, vše se mi zdá jako správný postup. Po lidské stránce je to trošičku horší, ale odpouštím mu to jako odboníkovi, nemůže být přece dokonalý, je to jen člověk. Naopak koho mohu velmi pochválit po lidské stránce a kdo vynahrazuje lékařovu slabou stránku je jeho zdravotní sestra, která je pro mě andělem, S dětmi to umí, je milá, stále usměvavá a velmi trpělivá. Jako duo s panem doktorem doporučuji tuto dvojici jako profesionální team. Snad jen ty čekací lhůty v ordinaci by se daly zkrátit lepší organizací. Poslední návštěva nás stála přes hodinu a půl čekání než jsme přišli na řadu a to jsme byli objednaní na určitou hodinu, to jediné mi momentálně vadí.

S panem doktorem mám jenom dobré zkušenosti a proto ho můžu doporučit.