Ordinace alergologie a klin. imunol.
Střední 47, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace alergologie a klin. imunol. Problém dcery-atopický ekzém

Pan doktor je odborník. Moc nám pomohl,když se u dcerky-miminka objevil silný atopický ekzém.Udělal důkladné vyšetření a vše objasnil a léčil. Někomu se může zdát nepříjemný,ale není to kecálista, vše vysvětlí stručně a jasně, veškeré dotazy zodpoví.

Nemám kvalifikaci na to, abych hodnotil profesní kvality pana doktora, ale s arogantnějším a popudlivějším lékařem jsme se ještě nesetkali . Jak jinak si vysvětlit, že bez jakýchkoliv důvodů, místo napsání potřebných léků své dlouhodobé pacientce (rok léčení) nám pošle poštou zdravotní dokumentaci ať si prý najdeme jiného specialistu a naprosto ho nezajímá kdo nám nezbytné léky napíše! Každý máme právo na své dny a na různé mručouny jsem zvyklý, tohle je ale jiná liga. Tomu se říká starost o pacienty (hlavně, když je to dvouleté dítě!) My přece nemůžeme za to, že si pan doktor nabral moře pacientů nebo že má nějaké problémy. Nebo koncem měsíce se už žádné léky nepředepisují
Pokud se chystáte k panu doktorovi registrovat, zvažte i jiné alternativy, možná si ušetříte problémy v budoucnu.

Pan doktor je asi asi odborník jeho chování a komunikace je ovsem ostudné! Chtěla jsem se pana doktora zeptat na možné důvody zdravotních potíží dcery,které by mohly souviset s její léčbou a jeho reakce byla velmi arogantní a vysmesna. Jsem velmi zklamaná z chování lékaře, ke kterému se člověk obrací z důvodu zdravotních potíží dítěte a v podstatě vás vyhodí s ordinace,protože ma další pacienty.

Vynikající lékař,léčí syna od jeho 2let. Byl jediný který nám konečně dokázal říct co mu je. Pana doktora po 10 letech už beru jako člena rodiny a velice mu za vše děkuji. Alergie je je celoživotní problém,někomu se dá díky lékům potlačit ale někdo to štěstí nemá,není vůbec pravda že by byl nadřazený a arogentní,je prostě svůj tak jako každý z nás.a hlavně se snaží pomoci !!!!!!!!!!!! a netahá z lidí jen peníze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážení,je pravda,že pan doktor někdy působí jako morous,ale je to nejlepší lékař jakého znám.Se synem jsem k němu chodila od tří měsíců,vypadalo to,že bude astmatik a dnes je bez problémů,já sama mám své obtíže pod kontrolou.Za všechno mu moc děkuji!!!Meitnerová Helena

Nemůžu si pomoct, ale dle názorů níže mám pocit, že je neco špatně.
Můj dnešný zážitek v ordinaci p. Matušky mě přinutil reagovat hodnocením "velmi slabý" , protože horší jednáni z pacientem jsem nikdy v životě jěště nezažila. Pán doktor jedná nadřazene, povýšenecky, moc arogantně, skáče do řeči a vlastne vás nenechá vyjadřiť svůj názor a poté vás vyhodí z ordinace.
Nemůžu opomenout jeho chování k sestřičce, které bylo doslova despotické.

Určitě NEDOPORUČUJI

Po lékařské stránce skvělý lékař, díky kterému již ani nevím, že jsem alergikem. S komunikací s ním jsem také nikdy problém neměl, ale nepřekvapují mě některé příspěvky lidí, kteří ho označují za arogantního apod. Neboť moje kamarádka, která se svým synem k p. doktorovi také chodila, je chytrá jak radio a absolutně nedbala jeho rad. S takovými pacienty se pak těžce vychází a když takový pacient narazí na lékaře, který ho po všech stránkách převyšuje, nezbývá než ho označit nejrůznějšími přívlastky.
Výborný lékař.

K MUDr. Matuškovi jsem chodila rok a už k němu nechci a nepůjdu. Prostředí v čekárně je hezké, to je tak vše pozitivní, co se dá říci. Mám imunologické problémy, bohužel na testech krve ani kožních stěrech se nic neukázalo (z prstu si to ovšem necucám, část těch problémů je kožní a tedy dobře viditelná). Následovala léčba pokus-omyl. Pan doktor byl náladový, bezdůvodně a bez vysvětlení měnil doporučenou léčbu a celkově se s ním nedalo vyjít, zejména proto, že se mnou jednal jako s debilem (aniž bych mu k tomu dala nějakou záminku). Na jedné návštěvě mi např. napsal Luiviac s tím, že to bude dlouhodobá léčba - jedno balení hned a další po třech měsících, při příští návštěvě to (po jednom využívaném balení) najednou bezdůvodně a bez vysvětlení změnil, že to nezabírá, a vnucoval mi nepoměrně dražší Imunor. Když jsem se pochopitelně zajímala, proč ta náhlá změna, když minule mi říkal něco naprosto jiného, seřval mne doslova jako malého drzého haranta (ovšem vysvětlení jsem se stejně nedozvěděla). Na můj následný slušný dotaz, zda tedy mohu jako VŠ studentka zavolat rodičům (kdy jsem mu vysvětlila, že si jako taková jaksi sama o sobě hradit lék za 1000,- jen tak dovolit nemohu, neočekávala jsem snad nějaké námitky ze strany rodičovstva, ale nebudu u částky, kterou by museli hradit oni, pochopitelně souhlasit bez jejich svolení, jednalo by se cca o minutový hovor) byla jeho reakce taková, že mne prakticky vyhodil z ordinace s tím, že se mám dopříště rozmyslet, zda se opravdu chci léčit a být zdravá a podobné kecy. Při další návštěvě se choval úplně opačně (vnucuje se mi výraz "jako když másla ukrajuje"), že mi to minule asi dostatečně nevysvětlil, pak mě masíroval tím, že Imunor je úplně super a zlepšuje imunitu a bílé krvinky a kdesicosi, na takové obrácení jsem zírala jako tele na nová vrata. Imunor jsem tedy i přes už negativní pocity z pana doktora zkusila - nenastalo absolutně žádné zlepšení, přesto mi byl předepsán ještě dvakrát (tedy opět 2x 1000,-, vzhledem k tomu, že krevní obraz jsem měla dobrý, pojišťovna by to prý nehradila) a při poslední návštěvě mi bylo přislíbeno, že tuto kúru Imunorem, která přitom měla výsledky pouze na peněženku rodičů, podstoupím od podzimu znova (kdyby se zlepšilo aspoň něco z mých potíží, neřeknu ani popel, ale opravdu vůbec žádná změna nenastala).
Sečteno a podtrženo, za ten cca rok, kdy jsem tam docházela, nedošlo k žádnému zlepšení mých stále přetrvávajících problémů, minimálně ke kožním problémům mi lépe a efektivněji než MUDr. Matuška poradila při své poslední návštěvě kamarádka studující jazyky (jí doporučená mast stojí 30,- a výsledky jsou viditelné po jednom použití) a v duchu si tak říkám, jaké provize asi z Imunoru panu doktorovi plynou. Dávám hodnocení nejhorší, protože s takovým přístupem jsem se ještě u žádného doktora nesetkala a doufám, že už ani nesetkám.

Od 1,5 jsme se s dcerou potýkali s urputným dráždivým kašlem, který šel až do zvracení. Opakovalo se to 3x do roka vždy ve stejných cyklech. Absolvovali jsem tisíce vyšetření a nikdo nám nebyl schopen řící, co to je. Už jsem se s tím začala smiřovat, až jsem v jejích 6 letech potkala kamarádku, která mi doporučila pana doktora. Šli jsme to jen zkusit, moc jsem nedoufala, ale byli jsme v ordinaci přesně 2 minuty, a když jsem panu doktorovi popsala příznaky, okamžitě mi sdělil diagnozu. Neuvěřitelné! Po nasazení léku, který nám předepsal, dcera přestala okamžitě kašlat, přestali jsme konečně brát antibiotika, které nám pořád doktoři předepisovali jako na běžícím pásu a hlavně!, jistota, že už vím, co jí je a jak to léčit
Velké díky!!!!

pan doktor pomohl moji dceři dostat astma pod kontrolu a po celou dobu léčení se o nás pečlivě staral,nyní dcera už je skoro dospělá,takže přešla pod lékaře pro dospělé a také jsme spokojeni.někdo zde píše o chování p.dr,prosím vás,jsme jen lidé a i doktory může bolet zub apod,nehleďte na to!!důležité je,že zachraňuje naše děti a tím i já děkuji dr.matuškovi!!m.j