Sam. ordinace PL - gynekologa
T. Novákové 79, Litomyšl

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte.

P. Mach naprosto skvělý člověk vřele doporučuji díky stěhování jsem musela změnit doktora a velmi toho lituji zatím jsem nenašla nikoho jako je on .. Návštěva u p. Macha byla vždy radostná i paní sestřička je milá .. Ještě jednou vřele doporučuji :)

Su ráda že chodím k tomuhle gynekologovi který je jemný a opatrný tak aji vtipný :))
Všem vřele doporučuju :))

Všichni doktoři by měli být jako on. Nic nepodceňovat, nezanedbat, vše pěkně vysvětlit a ještě umět zavtipkovat. :-) Před panem doktorem Machem jsem ještě chodila ke dvěma gynekologům v Litomyšli. První paní doktorka (již je v důchodu) mně pouze předepisovala antikoncepci bez jakýchkoliv prohlídek (několik let), do karty pak sáhodlouze zapisovala, co mi všechno je - zřejmě si to přečetla přes stůl na mém čele (byla jsem tehdy mladá a blbá, tak jsem se ničeho nedožadovala), kvůli tomu jsem přešla k jinému gynekologovi, ovšem ten mi nikdy moc nic nevysvětlil.... Naštěstí mne opět osvítilo a přešla jsem k p. doktorovi Machovi a to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Již dlouho nebydlím v Litomyšli, ale za panem doktorem si dojíždím i z Prahy. Vyplatilo se, přes počáteční komplikace jsem otěhotněla a i přes z počátku bezproblémové těhotenství, se ke konci objevili komplikace v podobě vysokého KT a bílkoviny v moči (podezření na preeklampsii), pan doktor nenechal nic náhodě a hned po obdržení výsledků mi osobně volal, abych raději jela do nemocnice. V noci na to začal velice rychlý porod (bohužel už ve Svitavách ne v Lit.), nevím, zda bych stihla dojet do nemocnice. A sice o měsíc dřív ale i tak se nám narodil zdravý syn. I nadále plánuji za panem doktorem dojíždět, protože takového doktora jen tak nenajdete.
Sestřička je také velice milá a ochotná a vše pěkně vysvětlí.
Škoda, že takových doktorů a sestřiček není více.

Super doktor-člověk! Odkládala jsem návštěvu gynekologie(přecházení od jiného gynekologa) na neurčito asi dva roky. Doporučuji:o)

také mohu říct jento dobré a děkuji za super dohled během těhotenství, ze kterého mám krásného chlapečka :-)

Pan doktor Mach je nejlepší lékař, ke kterému chodím, neměnila bych, má i úžasnou sestřičku, dala jsem na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Odrodil mi prvního syna naprosto v pořádku, i když byly komplikace, doufám, že ho budu mít i u druhého porodu.

I já jsem s panem doktorem velmi spokojená, odchodila jsem k němu obě těhotenství, obě děti jsem rodila v litomyšlské porodnici, pan doktor dokáže vždycky povzbudit, také dojíždím, ale vůbec mi to nevadí, doporučila bych ho každé ženě.

Nejlepší lékař jakého znám. Vřele doporučuji.

Mohla bych psát v superlativech hodiny, omezím se na to nejdůležitější - VŘELE DOPORUČUJI!