Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Pelhřimov Jiný

Pan primář je naprosto skvělý, poslala mě za ním z Vojenské nemocnice na operaci ostruhy se kterou má dobré zkušenosti. Perfektní práce, neskutečná úleva i po 11 letech. Doufám, že bude k mání až budu potřebovat výměnu kloubů.
Neskutečně smekam, ve Vojenské nemocnici měli lékaři zájem o jeho operační protokol.
Děkuji pane primáři.Lenka Simotová

Umístění: Nemocnice Pelhřimov Jiný

Chtěl bych poděkovat primáři Ortopedie MUDr Jaroslavu Latochovi a celému operačňímu týmu za operaci mé nohy 24.8.2021 a celému kolektivu oddělení, za profesionální a perfektní přístup k pacientům. František Kubernát

Umístění: Nemocnice Pelhřimov operace pravého kyčle

Touto cestou zdvořile děkuji panu primáři Letochovi, doktoru Skotákovi a celému operačnímu týmu za operaci mého pravého kyčle. Jste nejlepší,po operaci jsem se cítila skvěle a velice jste mi pomohli. Ještě jednou děkuji za vaší lidskost, profesionalitu a vstřícnost.
Antonie Koláříková, Hořepník.

Umístění: Nemocnice Pelhřimov Bolesti kolene po urazu a kycelnich uponu

Velice mily, ochotny, sympaticky ortoped, vysvetli, poradi, spolecne hledame reseni. Po me prvni navsteve mam pocit duvery.

Umístění: Nemocnice Pelhřimov Operace,výmněna kyčelního klubu

Velmi dobrý a zručný ortoped s profesionálním,milým,ochotným a
příjemným přístupem k pacientovi.Poradí a pomůže.
Pane primaři,děkuji a přeji Vám hodně sil a zdraví k Vaší odpovědné a
nelehké práci.
Lubomír Krmela

skvělý - zručný operatér a chytrý doktor.

Už 2 operace a vše bez problémů =) takže palec nahoru =)

Dobrý doktor, skvělý operatér..

Neznám lepšího doktora- ač mladý, tak velmi dobrý. Hodný, milý, ochotný. Je vidět, že svému řemeslu rozumí.

Velmi dobrý doktor, příjemný, poradí, pomůže.. Já jsem byla spokojená.. Oproti jinému ortopedovi je to frajer..!