Nemocnice Boskovice
Otakara Kubína 179, Boskovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Boskovice Jiný

Pan doktor Laštůvka mi důkladným vyšetřením zachránil ruku před operací. Je to úžasný odborník a lékař, velice moc mu děkuji i za jeho
empatický a lidský přístup.

Umístění: Nemocnice Boskovice Jiný

Děkuji MUDr. Laštůvkovi který mi operoval rameno. Lidský přístup vše ochotně vysvětlí poradí. Po operaci a rehabilitačních je ramemeno v pořádku. Ještě jednou moc děkuji MUDr. Laštůvkovi. S pozdravem Krejčí Ladislav

Umístění: Nemocnice Boskovice Jiný

Pan doktor Laštůvka je odborník na svém místě, vřele doporučuji! Na výsledcích léčby je vidět že své práci rozumí. Díky moc a doufám že u nás v Boskovicích dlouho vydržíte!

Umístění: Nemocnice Boskovice Jiný

Pan doktor je velice příjemný a milý, vše vysvětlí. Byl zrovna na pohotovosti ve večerních hodinách a pomohl mi.

Umístění: Nemocnice Boskovice Oštěpařský loket

Velice příjemné a empatické chování ,které jsem dlouho nezažila.Nabidl mi řešení , vše podrobně vysvětlil.Jsem ráda ,že jsem na něj dostala doporučení .

Rok a půl poté co pan doktor operoval manžela jsem se k výměně kolenního kloubu odhodlala také. Se vším co zde bylo již dříve napsáno mohu jen souhlasit. Pan doktor Laštůvka je vynikající lékař ale hlavně skvělý člověk, jaké ho jsem za celý svůj bohatý život nepotkala, což není jen můj osobní názor, ale názor i mých známých a přátel, kteří se u něj léčili. Děkuji za vzornou péči, konečně si teď mohu naplno užívat radost z vnoučat. Hana Pánková

Velice vám děkuji že jste mi operoval výměnu kloubu v koleně.
Od té doby jsem velice spokojená a nemám žádné problémy. Váš přístup je nejen profesionální, ale také lidský. Jeste velmi trpělivý a empatický lékař

Musím poděkovat panu doktorovi za skvělou péči, ochotu a trpělivost při vysvětlování diagnózy, operace i pooperačního stavu. Je to jak skvělý člověk, tak výborný profesionál. Slíbil mi, že opět budu jezdit na svém oblíbeném kole a taky se tak stalo. Touto cestou bych chtěl prioritně poděkovat panu doktorovi a samozřejmě nemohu opomenout i ostatní pracovníky ortopedického oddělení Nemocnice v Boskovicích. Se srdečným pozdravem Jaroslav Pánek, Svitávka

Velmi jsme vděční panu doktorovi Laštůvkovi a personálu na Boskovické ortopedii, že dali dohromady mamince koleno. Ještě sice dochází na rehabilitaci, ale již nyní jsou bolesti pryč. Maminku vždy doprovázím a obdobné reference jsem zaznamenala v čekárně i od ostatních pacientů.

Velice bych chtěla poděkovat panu doktorovi za skvěle provedenou operaci mého kolene a současně ho zdravím

Věra P.