Dermatovenerologie
Vinohradská 1513/176, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pro me je nejskvelejsi dermatolog a to ze jsem jich za zivot musela vystridat snad 20, nez jsem ho nasla. pak si prestehoval ordinaci a ja ho 2roky nemohla najit! mezitim jsem s temi ostatnimi trpela jako pes! pak jsem pana doktora nasla a vynadala mu ze tak zmizel,zmenil cislo a jsem stastna ze ho nakonec nasla! Jeste ma syna dermatologa se stejnym jmenem,ale s nim zkusenost nemam...

Pana doktora si nemohu vynachválit. Sice má svérázné způsoby, ale mě nevadí a dalo by se říci, že se mi tento způsob jednání a postojů i líbí. Opravdu dokáže pomoci a ač se nezdá je i velmi vnímavý, co se týká psychiky pacienta. Jestli se chcete skutečně uzdravit a to ještě tim nejlevnějším způsobem, doporučuji MUDr. Krauskopfa.

Pan doktor má sice někdy zvláštní styl komunikace a jednání, je holt "svůj":-), ale je naprosto vynikající diagnostik!!! Vždy mi maximálně pomohl! Nejen s vyrážkami, alergickými reakcemi, ekzémem atp., ale i s "odporným cosi" na obličeji. Tři lékaři před ním mi řekli, že se jedná o pásový opar... On se jen letmo podíval, řekl, že se jedná o plíseň. Na kožní klinice to ze vzorku kůže potvrdili. Nasadil mastičku a po pár dnech jsem zas "vypadala jako člověk"!:) DOPOROČUJI!

Pan doktor je moc fajn. 2 roky jsem si léčila miniaturní bércový vřed u 2 lékařů, teprve u pana doktora jsem za 3/4 roku byla svého problému zbavena. Je pravda, že pan doktor je bez sestry, ale já chodím na objednání v odpoledních hodinách a čekám maximálně 15 minut. Holt není člověk ten aby se zalíbil lidem všem. Já bych se nebála pana doktora komukoliv doporučit.

Chodím k němu již léta, podle mě je opravdu odborník, veškeré potíže vždy s úspěšným výsledkem vyléčí a nejen u mě, ale i mých znamých.Pomohl už i v beznadějných případech, kdy si jiní lékaři nevěděli rady. Je sice trochu svérázný, ale osobně mám radši lékaře-odborníka než lékaře tzv. "papírového", který je přesný jak hodinky atd. Pokud se týká odbornosti lze doktora Krauskopfa jen chválit a to je myslím u lékaře nejdůležitější.

Byl jsem u MUDr. Kraukskopfa zhruba před rokem - poté co se mi po jedné návštěvě bazénu v cizině objevily na chodidle bradavice. Čekárna tenkrát byla myslím poloprázdná. Na řadu jsem se tak dostal poměrně rychle. Zde jsem byl po prohlédnutí předobjednán na termín, kdy nejspíš bude dusík. Zároveň jsem ihned dostal předpis na framykoin, abych byl vybaven a příště na to nemusel myslet + ještě nějakou mast. Následně jsem se již telefonicky domluvil na konkrétním datu, kdy dusík budou mít. Při další návštěvě jsem šel na řadu takřka hned, vypálení proběhlo za pár minut. Je pravda že je to drsná metoda a dlouho se to pak hojí, ale od té doby je to OK.
Trochu mne udivilo, že jsem ani jednou neplatil poplatek 30Kč. Dokonce ani v záznamech pojišťovny platby za vyšetření a ošetření nefigurují. Tak nevím z čeho pan doktor žije, ale mě pomohl.
Je pravda, že mi přišlo, že je pan doktor trošku méně obratný, ale na mé ošetření to nemělo výraznější vliv, takže mohu doporučit.

Ne, nikdy vic. Nutno uznat, že mi zvláštním způsobem pan doktor pomohl od nejvétšího problému, ale nedokáže vyléčit ani bradavici a nepozná pigmentovou skvrnu od opálení, což byl důvod proč jsem od něj utekla. Bohužel, tohoto lékaře nemohu doporučit. Do negativů počítám i dlouhé čekání v čekárně ať už kvůli zaspání pana doktora nebo jeho dlouhým rozhovorům po telefonu:(

Já pana doktora mohu jen doporučit, je to doktor jako jeden z mála, který si sám všímá pacienta, jako jediný mi vyléčil ekzém a vždy vše vyřeší. Skvělý člověk.Opravdu profík.
ČEKÁRNY MÁ PLNÉ A JDE TO RYCHLE, BERE I BEZ OBJEDNÁNÍ, což je výhoda, protože nemusíte čekat měsíce s obtížemi doma.

Já jsem s panem doktorem velice spokojený. Od svých 19 let trpím atopickým exémem. Od té doby jsem vystřídal mnoho lékařů a až pan doktor Krauskopf mi opravdu pomohl. Nemohu jinak, než vřele doporučit. Dle mého názoru vynikající odborník a milý člověk.