Branka 54, Brno
Privátní stomatolog - ortodontista

Zobrazit ostatní ortodontistů v okolí

Chodil jsem k panu doktorovi s ne úplně jednoduchou záležitostí, ale nakonec vše zvládl velmi neinvazivním způsobem. Je to odborník, který se opravdu vyzná a má svatou trpělivost. Asi největší slabinou je občas menší komunikativnost. Určitě doporučuji.

Já mám apárát sundávaný nedávno a jsem velice spokojený. Zuby parádní! :-) Od začátku,v průběhu docházení,aji teď,kdy už to mám za sebou. Překvapuje mě,že někdo ,,nadává".
P.s.Aji ceny jsou mnohem lepší,než u některých jiných doktorů-z vlastní zkušenosti. Určitě doporučuju.Petr

Škoda jen ,že to mám hodně daleko hned bych se synem jezdila tak jako mamka se mnou.Byla jsem s nim naprosto spokojená a to byl jediný zubař ,kterého jsem se nebála.Děkuji s pozdravem Marie Jurčová

Netřeba popisovat, se narovnanými zuby jsem spokojen :)

K panu doktorovi jsem chodila cca od 9 do 19 let a za celou tu dobu jsem s ním byla maximálně spokojena. Hledaly jsme s mamkou ortodontistu, který by mi nevytrhnul dva zdravé zuby, aby tak "vyřešil" mé nepěkně srovnané zuby. Díky doporučení známých jsme našly pana Krále a dojížděly do Brna z venkova. Pan Král nám vysvětlil, že trhání by bylo to nejhorší řešení, protože moje už tak malá horní čelist by se ještě více propadla a můj "zákus" by byl ještě horší. Léčba trvala dlouho, pan doktor se snažil vše udělat pro to, abych nemusela podstoupit invazivní metodu (řezání a "přeskládávání" kousků dásně, můžu-li to takhle nepřesně formulovat). Prošla jsem několika fázemi, nosila X druhů roztahovátek a rovnátek, nakonec i zámková, která mi zuby krásně srovnala. V poslední fázi se podařilo i "vytažení" horní čelisti přes spodní. Jak říkám, byla to cesta na dlouhou trať, ale průvodce na ní bych rozhodně neměnila. Pak doktor byl maximálně pečlivý a profesionální, sestřičky příjemné a ochotné a s přestěhováním ordinace na ul.Branka ani prostředí nelze nic vytknout. Opravdu mohu jen doporučit.

odborník

pan zubař Král je velmi dobrý ortopedista.Ikdyž docela bolí když se mi vrtá v ústech.Ale jinak je v pohodě.