Masarykovo náměstí 2667, Pardubice

Divadelní 49, Pardubice
Sam.ord. PL - pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

První návštěva a sice objednáni, tak stejně po hodině nám bylo oznámeno že musíme počkat a že tam jsou další dva před námi. Jelikož je to specialista tak jsem předpokládal , že když měsíc dopředu vám dá termín tak mají předem daný čas na pacienta. Čekat další dvě hodiny to mi připomíná jiné století a jiný režim. Takže radši zajedu do HK, snad už tam budou v jedenadvacátým století....

Bohužel s panem doktorem nemáme dobré zkušenosti, ale ne jako s pediatrem, ale jako s dětským kardiologem.

S panem doktorem máme dobré zkušenosti s oběma dětmi, i s paní doktorkou, oba vše vysvětlí, poradí. Na paní doktorce je vidět, že je hodná a laskavá maminka, moc hezky jedná s dětmi. Sestřička je svérázná, ale hodná :o)

Jsme velmi spokojeni s jeho péčí i znalostmi, doporučuji všem

Pana doktora musím hodnotit jen kladně. Vždy ochotně vše vysvětlí, nepředepisuje zbytečné léky a je vždy dostupný na telefonu.
Zdravotní sestra v jeho ordinaci , se možná může někomu zdát arogantní, ale podle mne plní svou úlohu velmi dobře. Chápu , že nemůže být na každého milá a usměvavá, to však není ani většina rodičů jejich pacientů.
Kovačíková

máme velmi dobré zkušenosti

S panem doktorem JIRÁSKEM jsem velmi spokojena jak s pediatrem,tak s kardiologem. Sestřička je fajnes.Pávková Kamila

Jsem velmi rada, ze mohu s dcerou jiz druhym rokem navstevovat ordinaci pana doktora. Vzdy je velice laskavy a vstricny, velmi profesionalni, udela potrebne testy bez jakekoliv vyzvy, poradi a vysvetli. Komunikuje jak s dospelym, tak s ditetem, coz je velke plus a neni vubec arogantni jako nas predesly pediatr. Je videt, ze ma k detem citlivy pristup. Sestricka je prijemna a pohotova a hlavne...dcera se dnes jiz neboji jit k lekari pri nevolnostech...drive radeji zustavala bez osetreni doma v posteli, jen aby se nemusela setkat s predeslou lekarkou....a ja dnes mohu byt v klidu, ze dcera ma plne odbornou peci. Pana doktora si velice vazim a dekuji jak za kvalitni lecbu, tak lidske jednani.

Andrea

PAN DOKTOR JAROSLAV JIRASKO PATRI MEZI NEJLEPSI DOKTORY U NAS JE S NIM VYBORNA KOMUNIKACE A MA JEDNU Z NELEPSICH SESTRICEK KTERA JE VELMI MILA A RADA VE VSEM PORADI DEKUJEME ZA VASI SKVELOU PECI Z POZDRAVEM ROCHL EMIL