Praktický lékař pro dospělé, gynekolog
Všechovice 93, Všechovice

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog
Fischerova 24, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro dospělé, gynekolog Jiný

Chodila jsem k panu doktorovi na gynekologii. Stále jsem měla problémy, které mi nepomohl ani řešit. Nebavil se semnou, pouze vzal stěr a naschledanou. Prohlídka byla velmi bolestivá, a vždy jsem odcházela s krvácením.. (používal staré pomůcky kovové). Chodila jsem k panu doktoru 4 roky a stále jsem měla problémy a nikdy mi nepředepsal žádné léky, pouze antikoncepci. V Ordinaci v Olomouci byl postupem času čím dál méně a někdy nedošel vůbec, i když jsem byla objednaná... Jednoho dne mě na můj problém upozornil jiný doktor. Větší ostudu jsem nezažila... Okamžitě jsem volala panu doktorovi na Poliklinice a ten mě hned vzal. 4 roky neřešený problém , který mi způsobil problémy ,které se mi teď vrací... Ale díky Bohu, že mě dostali k jinému doktorovi. Vybírejte si doktory pečlivě hlavně podle recenzí.

Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě.
Marcela

zarizeni tohoto lekare nemohu doporucit. lekar napr. nema ani pevnou linku.
zavolat mu muzete pouze pres mobil. neco obdobneho jsem jeste neslysel. budova, cekarna i ordinace nejsou ciste. na zdech, ve schodisti ale i v cekarne a ordinaci same, zkratka temer ve vsech koutech se nachazi prach, pavuciny, zkratka neudrzovane, zpustosene prostredi. je to opravdu ostuda, ze obec v tomto smyslu nic nepodnika.

nejhorsi ale je, ze lekar je malokdy dodrzuje ordinacni hodiny, nemocne upoutane luzko pravidelne nenavstevuje.

ja i manzelka jsme jiz v pokrocilem veku. lekarska pece v hlubockach je tak katastrofalni, ze jsme se rozhodli hlubocky v kratke dobe opustit.

toto by mel byt i apel na obec. pokud se v tomto smeru nic nezmeni, pak bude opoustet hlubocky stale vice obyvatel.

je to tema pro noviny, mozna i pro ministerstvo zdravotnictvi.

pacient (67let)
(jmeno neuvadim nebot mam strach, ze bych tim sobe anebo nemocne zene mohl poskodit)

Chodím k němu několik let a nemohu stěžovat, má lidský přístup. Jako obvodní lékař plně dostačující.

U pana doktora jsem již skoro 10 let. Nikdy jsem s ním neměla nejmenší problém. Dokonce mi radil v mých těžkých životních situacích. Nevšimla jsem si, že by od něj někdo odcházel s tím, že je arogantní, neschopný či špatně naladěný. Jako člověk je mnohdy svérázný, ale to je přece skvělé, každý jsme jiný, originální. Negativní názory na dr. Hrona jsou snad správné, ale jen pro toho konkrétního píšícího, proto neposuzujte dle psaného, ale zkuste zajít do ordinace pro svůj pohled na věc.

já k němu chodím je to velmi dobrý lékař

velmi dobrý lékař

studovala jsem výše uvedená hodnocení.
Jo mi jasném že negativní soudy na lékaře jsou pouze od jenoho a toho samého spisovatele
Jedná se o známého psychopata z okolí dr Hrona. Ke smůle lékaře je to, že je to jeho původně bývalý dobrý známý, kterému dr Hron v jistém okamžiku pomohl, nyní se však
od něho obrátil a výše uvedený na něho píše pro veřejnost za odměnu výše uvedená
" velmu seriosní hodnocení ".
Tak prosím, jen tak dále !!!!

Za osm let co k němu chodím, mám jen dobré zkušenosti. Sám jsem lékař a s je diagnózami u mne a léčbou souhlasím. Kolegové specialisté v nemocnici se s ním shodli.

Já k Dr. Hronovi chodím již pět let a naprosto vše v pohodě.