Bulharská 665, Pardubice

Neprofesionální přístup lékaře, pro velkou nespokojenost jsem musela přestoupit k jinému lékaři.

Skvělý přístup celého týmu G-medu, velká spokojenost, mohu jenom doporučit

Nebýt pana doktora Galáta, tak bych nepřežila těhotenství a dcera by se mi narodila mrtvá. Je to nejlepší gynekolog, jakého znám.

Do G-medu chodím cca 2 roky, absolvovala jsem tu jeden menší gynekologický zákrok a nyní navštěvuji těhotenskou poradnu. Toto zařízení mohu jen doporučit.
Vynikající sestry, skvělý, lidský přístup a pan doktor Galát je opravdu odborník na svém místě. Lenka

Pan doktor je super clovek,vse pekne vysvetli,popovida si,nemuzu si na nic stezovat.A muzu jen doporucit!!!

Jiného gynekologa jsem zatím nenavštívila, takže nemám s čím srovnávat a proto nedám nejvyšší hodnocení. Rozhodně pana Dr. Galáta mohu doporučit, je velmi ochotný a laskavý. V čekárně sice opravdu čekáte v pravém slova smyslu, ale to proto, že každé pacientce věnuje tolik času, kolik je potřeba. Člověk na svém místě.

S panem doktorem Galátem jsem naprosto spokojená.

byla jsem v G-Medu na laparoskopickem zakroku a rozhodne toho nelituji, ze jsem si vybrala soukromou kliniku... pan doktor Galat je velice prijemny, lidsky, vse krasne vysvetli a po operaci mam jen malinke jizvicky :) a rozhodne nic nepodceni... sestry jsou take velice ochotne, mnohokrat za odpoledne, vecer a noc za nami prisla, zmerila tlak a poptala se, zda neco nepotrebujeme... kazdopadne vynikajici pristup vsech :) vsem kdo se rozhoduji jit k tomuto lekari, tak muzu jedine VRELE DOPORUCIT¨
Veronika

Skvělý,laskavý člověk a vynikající odborník.

Velice fundovaný, pečlivý, příjemný, trpělivý. O všem s Vámi pohovoří. Nemáte pocit, že zdržujete.