Horníkova 34, Brno
Privátní lékař pro ortopedii

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

V mládí jsem si nekolikrát vyvrtnul kotník a se změnou počasí se mi teď ozývá. Potřeboval jsem to nějak řešit a s panem doktorem Dubnem jsem udělal tu nejlepší zkušenost. Odborně mi nohu vyšetřil, předepsal mast a rehabilitaci. Od té doby mé problémy výrazně polevily, mazání mám neustále v lednici a v případě, že mám bolesti, vždy uleví. Podle mého skromného názoru tento pan doktor ví, co dělá.

Mirek Mrkava

Po urazu kolene jsem chodil ke trem jinym doktorum bez vysledku. Znami mi poradili zajit sem a jsem jim za to vdecny. Pan doktor je pohodovy chlapik, ma pochopeni pro sportovce, nevim co komu vadi. Uz zase beham a pokud bude neco zlobit, vim kam zajit pro pomoc.

K panu doktorovi jsem chodil na leceni po urazu zad. Osobne jsem velmi vdecny za jeho pristup a nemohu si stezovat ani na vysledek. Pan doktor mi provedl dukladne vysetreni, poslal me na RTG, muj pripad konzultoval jak s moji obvodni pani doktorkou, tak i s pani doktorkou na RTG. Pri kazde navsteve byl velmi vstricny a vzdy se zajimal o vsechny podrobnosti s lecenim spojene. Dodrzoval jsem jeho doporuceni a skutecne me potize vyrazne polevily.
K nekterym nazorum zde: protoze jsem v ordinaci nekolikrat travil alespon 60 minut (infuze), mohu skutecne rict, ze pan doktor si takova hodnoceni nezaslouzi. Mnoha lidem za tu dobu, co jsem tam lezel a poslouchal pomohl. Za zminku jiste stoji jeho technika a zkusenosti. Pamatuji se na pana, ktery prisel s vodou v koleni. Velmi nervozni ze zasahu (kdo by nebyl) a taky to komentoval: " ...mne znami rikal, ze to je velmi neprijemne, ze to je velka jehla a ze to boli...). Kdyz za minutu pan doktor panovi rikal, ze je hotovo velmi jsem se divil. Ocekaval jsem spise bolestiva sykani. Pan prohlasil, ze citil jen slabe stipnuti. Ale neni na svete clovek ten, aby se zavdecil lidem vsem.

Boleli mne záda a už nebolí.Bolelo mne koleno a je taky v pořádku.DĚKUJI

Velice dobrý doktor!!!!!

já teda u pana doktora byla zatím jednou,dostala jsem obstrik a musim rict že jsem už pres mesic byla na neschopene a chodila po doktorech a nikdo neudelal nic..porad jen klid a klid..a po obstriku od pana doktora sem e potize vyrazne zlepsi...jeste jeden a mohu zase do notmalniho zivota...je fakt ze moc nemluvi,ale prací lékaře neni mluvit,ale LÉČIT!

F

A opět se potvrzuje, že není ten, kdo by se zavděčil lidem všem.Pan doktor Duben mně několikrát zbavil ortopedických potíží.Že by z lidí tahal peníze nemám pocit.
Asi si s panem Novotným "nepadli do oka".

Vážený pane „paciente“, rád bych reagoval na Vaši zprávu ohledně pana doktora Dubna. Vy jste zde nařknul člověka, který několik let tvrdě studoval a to za jediným cílem, aby mohl pomoci lidem jako jste Vy. Nikdo není dokonalý a nikdo není všemocný a spousta českých lidí jako Vy máte s největší pravděpodobností pocit, že doktor = 100% zázrak, ale jste na velkém omylu jako většina tohoto „úžasného“ národa. To o něčem samozřejmě svědčí. Pana doktora znám více než 17 let a vím, že se snaží lidem pomoci a je pro ně ochoten udělat více než jiní doktoři, protože jsou i tací, kteří lečí pomocí ryb a bílé kávy … Lituji Vás pro Vaše zdravotní problémy, ale jsem zcela přesvědčen, že jsou způsobeny něčím zcela jiným než léčbou pana doktora Dubna. Vím to, protože i já mám, ale především jsem měl velmi společného s medicínou a proto cítím a považuji Vaše argumenty za zcela neadekvátní. Pokud jde o jeho ženu, tak bych byl rád, kdyby jste se zdržel komentářů na toto téma, protože odpovědnost nese lékař, nikoliv zdravotní sestra. Abych Vás zavedl do reálného světa a nenechal Vás bloudit ve Vaší absolutně zblouzené mysli, tak Vám osvětlím to, že zdravotní sestry v tomto státě musí pracovat na 105% a jejich ocenění je až směšné. Je to katastrofa národa, který byl na vrcholu světové úrovně a tu ztratil– velmi smutné. Co se týče Vašeho komentáře o výdaji peněz, tak to bych okomentoval následovně, jste zřejmě novodobý kapitalisticky uvažující člověk, kterému jde především o peníze – hnusíte se mi, všichni takoví, jako Vy. Volte KSČM, aby jste docílili bezplatného zdravotnictví a na dovolenou můžete odjet k Máchovu jezeru Pan doktor prodává léky, které má osobně vyzkoušené a za svoji vlastní cenu, protože tyto léky ve zdejší lékárně nejsou k prodeji a on není jeden z českých šmíráků, který by běhal po lékárnách a zjišťoval si ceny konkurence. Za všechno se platí a penězi v tom ne lepším, ale nejlepším případě. Rád bych Vás tímto požádal, aby jste se nad svým chováním a svoji neadekvátní výřečností zamyslel, díky faktum, které jsem výše uvedl … kéž by i jiní měli takovou možnost rozvoji svých myšlenkových pochodů jako Vy. Spokojený pacient.

Pana doktora znám již několik let,vždy mi pomohl,poradil.Jeho léčebné postupy mně vždy velice pomohly,byla jsem brzy fit.Obvodní lékař mně psal neustále stejné léky,které nebyly k ničemu. Dr. Duben mně svoji léčbou zbavil obtíží během týdne.To snad o něčem vypovídá.