Horníkova 34, Brno
Privátní lékař pro ortopedii

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Privátní lékař pro ortopedii

Nikdy vice naprosto neschopny ortoped 5let bolesti nohu jsem tahala zasebou chtela jsem mag resonanci to bylo stale ne staci rentgen ale i tam byl mimo nic tam neni pouze posunute elektrolecba co doporucil vice uskodila dale namisto ct zad me poslal na ct mozku a nakonec jsem ochrnula a hrozil vyvod zjistili me caudu engine a pri rentgenu jsi mysleli ze jsem mela havarku pan doktor jen same poplatky a nic neresi a druhy lekar rikal jelikoz tento syndrom se musi resit ihned a I po operaci je to lepsi ale nektere zmrtveni zustalo 3roky po operaci jestli se to neupravi podavam zalobu

S dlouhodobou bolestí chodidla mě poslal na RTG, dg.artroza v palci, aniž by mně nohu dál vyšetřil, předepsal mi ort. vložky do bot a elektroléčbu. Po 2 měsících lékařka na RHB zjistila, že nemám plochou nohu, ale poškození po úraze, které na RTG není vidět. Pokračuji v elektroléčbě a budu trvat na vyšetření CT, neboť dr. Duben mi dost nevybíravým způsobem dal najevo, že jsem příliš dlouho na neschopence. Zvláštní způsob diagnostikování a léčby jsem, bohužel, objevila až po čtení této diskuze.

MUDr. Jaroslav Duben

Poúrazová léčba je složitý proces, jehož součástí je i úzká spolupráce několika lékařů - specialistů. Je zcela typické, že je potřeba čas pro zcela přesnou diagnózu. Někdy je třeba počkat na výsledek opatření, která byla ve spolupráci se lékařem přijata. Je mi líto, že jsme Vám v naší ordinaci nedokázali pomoci tak rychle, jak jste si představovala. Přeji Vám brzké uzdravení a hezký den.

U p.dr.Dubna jsem se léčila s tenisovým loktem. Hned při první návštěvě si okamžitě po vstupu do ordinace řekl o poplatek, potom se zeptal, s čím jdu, ale jinak se na ruku ani nepodíval! Hned mi napsal obstřiky, které byly k ničemu, když nemohl ani vědět, kam to píchnout,a potom elektroléčbu, ta mi taky vůbec nepomohla. Při každé této návštěvě to bylo pořád stejné a neprofesionální.Jak může léčit něco a nevědět kde?! Chodila jsem za ním 3 měsíce, po té jsem se přehlásila k jinému ortopedovi, a opravdu to byl obrovský rozdíl. Do měsíce jse měla po bolestech, a to jen po 2 obstřicích, ovšem mířených na to správné místo. Proto dr. Dubna už nikdy nenavštím! Nedoporučuji!

MUDr. Jaroslav Duben

Nechci se Vás nijak dotknout, ale skutečně jste ke mně chodila tři měsíce s tenisovým loktem na léčení a celou tu dobu zcela bez výsledku? Žádný takto dlouhý případ bezúspěšné léčby neregistruji a Váš podpis se neshoduje se žádným z mých pacientů. Přeji Vám pevné zdraví.

Vyhledala jsem ho dvakrát, poprvé mě poslal na RTG, tam zjistili četné degenerativní změny na kloubech, neporadil mi nic ani nedoporučil žádné léky. Podruhé jsem měla velké bolesti chodidla, tušila jsem ostruhu, zase mě poslal na RTG, tam potvrdili dvě ostruhy. Dostala jsem jeden obstřik s tím, že má poak dovolenou, tak ať si přijdu pro druhý až po dovolené. Nedostala jsem ani zprávu, takže dodnes nevím, čím mi to obstříkl. Po třech měsících mi ostruhy zosifikovaly a přestaly bolet. Chodidlo je ovšem kvůli tomu o hodně nepohyblivější. Hlavně si pan doktor ihned po vpuštění pacienta do ordinace řekne o poplatek, aniž by se zeptal, s čím přichází a co potřebuje.

MUDr. Jaroslav Duben

Je mi líto, ale na zavedení regulačního poplatku ve zdravotnictví jsem skutečně neměl sebemenší vliv. Diagnoza a léčba obtíží, které popisujete může být zdlouhavý proces a mohu Vás ubezpečit, že jsem se snažil udělat pro zlepšení Vašeho stavu vše, co bylo v mých silách.

Pan doktor mi ani nepomohl, ani mi neublížil, ale příště se jeho ordinaci raději vyhnu. Je to lékař, který téměř nekomunikuje, tedy nemluví s pacientem, nezajímá se, nevysvětlí. O jeho odbornosti jistě svědčí prázdná čekárna - byla jsem u něj 3x a pokaždé jsem v čekárně byla sama, až jsem se tam bála. Naštěstí mne pak "odvelel" na rehabilitační oddělení a tam si už paní doktorka věděla okamžitě rady a netvrdila, že "neví, proč mě to a to bolí a zkusíme nejdříve prášky".

MUDr. Jaroslav Duben

Kdyby se znovu potíže objevily, srdečně paní Evu zvu do své čekárny, určitě se tam bát nemusí. Věřím upřímně, že až na ni přijde řada, příjemně si popovídáme a já udělám všechno, co je v mých silách, abych pomohl.

Bohužel musím alespoň zčásti potvrdit názor pana pacienta. Hlavní starost byla prodat kloubní přípravek, který po následném průzkumu vyšel o 100-150 Kč levněji...

MUDr. Jaroslav Duben

V mé ordinaci je vždy hlavní naší starostí poskytnout profesionální lékařskou péči našim pacientům. Mezi naše služby patří i prodej některých přípravků, nedostupných v lokálních lékárnách. Ceny preparátů se dynamicky mění a situace na trhu s léčivy stálým cenám také zrovna nenahrává. Rozdíl ceny 100-150 Kč jak uvádíte může být způsoben pouhou změnou kurzu v rozmezí několika týdnů. Otázku autenticity preparátu, objednaného někde na internetu nebudu ani otevírat. Chtěl bych proto poprosit Váženého pana pacienta o změnu jeho hodnocení, orientovanou spíše na výsledek léčby, než na subjektivní ekonomické aspekty.

vůbec nedodržuje pracovní dobu, asi prostě, když se mu nechce, tak tam není.

MUDr. Jaroslav Duben

Váženému pacientu se hluboce omlouvám za způsobené potíže. Príště doporučuji posečkat v čekárně. Mé přestávky nejsou delší, než několik minut. Přeji hezký den.