Privátní lékař pro ortopedii
Horníkova 34, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Privátní lékař pro ortopedii

Nikdy vice naprosto neschopny ortoped 5let bolesti nohu jsem tahala zasebou chtela jsem mag resonanci to bylo stale ne staci rentgen ale i tam byl mimo nic tam neni pouze posunute elektrolecba co doporucil vice uskodila dale namisto ct zad me poslal na ct mozku a nakonec jsem ochrnula a hrozil vyvod zjistili me caudu engine a pri rentgenu jsi mysleli ze jsem mela havarku pan doktor jen same poplatky a nic neresi a druhy lekar rikal jelikoz tento syndrom se musi resit ihned a I po operaci je to lepsi ale nektere zmrtveni zustalo 3roky po operaci jestli se to neupravi podavam zalobu

V mládí jsem si nekolikrát vyvrtnul kotník a se změnou počasí se mi teď ozývá. Potřeboval jsem to nějak řešit a s panem doktorem Dubnem jsem udělal tu nejlepší zkušenost. Odborně mi nohu vyšetřil, předepsal mast a rehabilitaci. Od té doby mé problémy výrazně polevily, mazání mám neustále v lednici a v případě, že mám bolesti, vždy uleví. Podle mého skromného názoru tento pan doktor ví, co dělá.

Mirek Mrkava

Po urazu kolene jsem chodil ke trem jinym doktorum bez vysledku. Znami mi poradili zajit sem a jsem jim za to vdecny. Pan doktor je pohodovy chlapik, ma pochopeni pro sportovce, nevim co komu vadi. Uz zase beham a pokud bude neco zlobit, vim kam zajit pro pomoc.

K panu doktorovi jsem chodil na leceni po urazu zad. Osobne jsem velmi vdecny za jeho pristup a nemohu si stezovat ani na vysledek. Pan doktor mi provedl dukladne vysetreni, poslal me na RTG, muj pripad konzultoval jak s moji obvodni pani doktorkou, tak i s pani doktorkou na RTG. Pri kazde navsteve byl velmi vstricny a vzdy se zajimal o vsechny podrobnosti s lecenim spojene. Dodrzoval jsem jeho doporuceni a skutecne me potize vyrazne polevily.
K nekterym nazorum zde: protoze jsem v ordinaci nekolikrat travil alespon 60 minut (infuze), mohu skutecne rict, ze pan doktor si takova hodnoceni nezaslouzi. Mnoha lidem za tu dobu, co jsem tam lezel a poslouchal pomohl. Za zminku jiste stoji jeho technika a zkusenosti. Pamatuji se na pana, ktery prisel s vodou v koleni. Velmi nervozni ze zasahu (kdo by nebyl) a taky to komentoval: " ...mne znami rikal, ze to je velmi neprijemne, ze to je velka jehla a ze to boli...). Kdyz za minutu pan doktor panovi rikal, ze je hotovo velmi jsem se divil. Ocekaval jsem spise bolestiva sykani. Pan prohlasil, ze citil jen slabe stipnuti. Ale neni na svete clovek ten, aby se zavdecil lidem vsem.

S dlouhodobou bolestí chodidla mě poslal na RTG, dg.artroza v palci, aniž by mně nohu dál vyšetřil, předepsal mi ort. vložky do bot a elektroléčbu. Po 2 měsících lékařka na RHB zjistila, že nemám plochou nohu, ale poškození po úraze, které na RTG není vidět. Pokračuji v elektroléčbě a budu trvat na vyšetření CT, neboť dr. Duben mi dost nevybíravým způsobem dal najevo, že jsem příliš dlouho na neschopence. Zvláštní způsob diagnostikování a léčby jsem, bohužel, objevila až po čtení této diskuze.

MUDr. Jaroslav Duben

Poúrazová léčba je složitý proces, jehož součástí je i úzká spolupráce několika lékařů - specialistů. Je zcela typické, že je potřeba čas pro zcela přesnou diagnózu. Někdy je třeba počkat na výsledek opatření, která byla ve spolupráci se lékařem přijata. Je mi líto, že jsme Vám v naší ordinaci nedokázali pomoci tak rychle, jak jste si představovala. Přeji Vám brzké uzdravení a hezký den.

U p.dr.Dubna jsem se léčila s tenisovým loktem. Hned při první návštěvě si okamžitě po vstupu do ordinace řekl o poplatek, potom se zeptal, s čím jdu, ale jinak se na ruku ani nepodíval! Hned mi napsal obstřiky, které byly k ničemu, když nemohl ani vědět, kam to píchnout,a potom elektroléčbu, ta mi taky vůbec nepomohla. Při každé této návštěvě to bylo pořád stejné a neprofesionální.Jak může léčit něco a nevědět kde?! Chodila jsem za ním 3 měsíce, po té jsem se přehlásila k jinému ortopedovi, a opravdu to byl obrovský rozdíl. Do měsíce jse měla po bolestech, a to jen po 2 obstřicích, ovšem mířených na to správné místo. Proto dr. Dubna už nikdy nenavštím! Nedoporučuji!

MUDr. Jaroslav Duben

Nechci se Vás nijak dotknout, ale skutečně jste ke mně chodila tři měsíce s tenisovým loktem na léčení a celou tu dobu zcela bez výsledku? Žádný takto dlouhý případ bezúspěšné léčby neregistruji a Váš podpis se neshoduje se žádným z mých pacientů. Přeji Vám pevné zdraví.

Vyhledala jsem ho dvakrát, poprvé mě poslal na RTG, tam zjistili četné degenerativní změny na kloubech, neporadil mi nic ani nedoporučil žádné léky. Podruhé jsem měla velké bolesti chodidla, tušila jsem ostruhu, zase mě poslal na RTG, tam potvrdili dvě ostruhy. Dostala jsem jeden obstřik s tím, že má poak dovolenou, tak ať si přijdu pro druhý až po dovolené. Nedostala jsem ani zprávu, takže dodnes nevím, čím mi to obstříkl. Po třech měsících mi ostruhy zosifikovaly a přestaly bolet. Chodidlo je ovšem kvůli tomu o hodně nepohyblivější. Hlavně si pan doktor ihned po vpuštění pacienta do ordinace řekne o poplatek, aniž by se zeptal, s čím přichází a co potřebuje.

MUDr. Jaroslav Duben

Je mi líto, ale na zavedení regulačního poplatku ve zdravotnictví jsem skutečně neměl sebemenší vliv. Diagnoza a léčba obtíží, které popisujete může být zdlouhavý proces a mohu Vás ubezpečit, že jsem se snažil udělat pro zlepšení Vašeho stavu vše, co bylo v mých silách.

Boleli mne záda a už nebolí.Bolelo mne koleno a je taky v pořádku.DĚKUJI

Velice dobrý doktor!!!!!

já teda u pana doktora byla zatím jednou,dostala jsem obstrik a musim rict že jsem už pres mesic byla na neschopene a chodila po doktorech a nikdo neudelal nic..porad jen klid a klid..a po obstriku od pana doktora sem e potize vyrazne zlepsi...jeste jeden a mohu zase do notmalniho zivota...je fakt ze moc nemluvi,ale prací lékaře neni mluvit,ale LÉČIT!