Železnobrodská 25/764, Praha
Gynekologická ambulance

Něco mi na panu doktorovi nesedlo ale nevím přesně co. Napsal mi prášky po kterých jsem měla ještě větší problémy než před tím,i když se dušoval,že pomůžou. Pak se tomu strašně divil.
Jinak ale má moderně vybavenou ordinaci což je jistě velké plus.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den mam dotaz .Boli me podbrisku a pali me to pri moceni ani se genetalii moc nemuzu dotknout.Je zacervenala .Nejni to chlamidie ?A muzu ji mit kdyz uz jsem ji mela.

Dobrý den,
    může se jednat o gynekologický zánět - včetně chlamydií- může jít o recidivu. Může to být i zánět způsobený kvasinkami , stejně tak to může být i problém urologický , ale i jiný. To Vám dozajista zjistí Váš gynekolog - a zajistí patřičnou léčbu.
    Mějte se báječně.
    J. Brabenenc

Jaroslav Brabenec

• Dobry den, mam dotaz ohledne panenske blany.
    Lze nejak poznat, ze je prerusena? Mam totiz problem. Jednou jsme se s jednim klukem tak moc opili, ze si z toho nic nepamatuji...A nevim, jak na tom jsem..Bohuzel to nebyl zrovna tip kluka, se kterym bych se jeste chtela videt.

Vážená slečno,
    ne vždy lze zjistit, zda je panenská blána neporušená-
    záleží totiž na jejím původním anatomickém typu. Ale za pokus to ověřit - to určitě stojí. Navštivte gynekologickou ambulanci - tam se dozvíte více.
    hodně zdravím
    J. Brabenec