Železnobrodská 25/764, Praha
Gynekologická ambulance

Od pana doktora jsem odešla poté, co neuměl řešit můj zdravotní problém (resp. řešil ho metodou používanou před cca 20 lety, což jsem se dozvěděla až od dalšího lékaře, který mi během měsíce pomohl). Stále dokola mi předepisoval léky, které se už nevyrábí a jinou alternativu neznal. Navíc nepoznal, že jsem už nějaký ten týden těhotná. Pozitivní je jeho milý přístup, ale ten mi byl celkem k ničemu...

Už jsem pryč, při prvních problémech není schopen říci, co mi vlastně je, pouze něco předepíše a dál se s vámi nebaví, když mi nevnutil Cervarix, přestal se mnou komunikovat úplně, navíc je značně oplzlý s výrazem nepříčetnosti, nová ordinace, kam chodím a místní pan doktor - 1A - nebe a dudy!!!Chci mít dítě a představa, že bych měla pokračovat v jeho péči mi nahání hrůzu.

Strašný ......,při prohlídce mi ukazuje kurzy sebeobrany a klade mi na srdce ať je začnu vyhledávat a já tam sedím s bolestma břicha.Také mě Chtěl počtvrté poslat na laparoskopii,že tam mohou být srůsty z těch předešlých laparoskopiích,ve kterých se nikdy nic nenašlo,nechápu,za půl roku by tam také mohli být srůsty po té čtvrté laparpskopii a furt dokola! No a po 2 letech jsem přešla k jinému doktorovi a byla jsem u obou doktorů ve stejný den a oba mě prohlíželi zrcadly, ovšem ten nový mi diagnostikoval těhotenství 8. týden. Tak to už opravdu nechápu lékařskou schopnost pana doktora Brabence, když nepozná tak základní věc.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den mam dotaz .Boli me podbrisku a pali me to pri moceni ani se genetalii moc nemuzu dotknout.Je zacervenala .Nejni to chlamidie ?A muzu ji mit kdyz uz jsem ji mela.

Dobrý den,
    může se jednat o gynekologický zánět - včetně chlamydií- může jít o recidivu. Může to být i zánět způsobený kvasinkami , stejně tak to může být i problém urologický , ale i jiný. To Vám dozajista zjistí Váš gynekolog - a zajistí patřičnou léčbu.
    Mějte se báječně.
    J. Brabenenc

Jaroslav Brabenec

• Dobry den, mam dotaz ohledne panenske blany.
    Lze nejak poznat, ze je prerusena? Mam totiz problem. Jednou jsme se s jednim klukem tak moc opili, ze si z toho nic nepamatuji...A nevim, jak na tom jsem..Bohuzel to nebyl zrovna tip kluka, se kterym bych se jeste chtela videt.

Vážená slečno,
    ne vždy lze zjistit, zda je panenská blána neporušená-
    záleží totiž na jejím původním anatomickém typu. Ale za pokus to ověřit - to určitě stojí. Navštivte gynekologickou ambulanci - tam se dozvíte více.
    hodně zdravím
    J. Brabenec