Gynekologická ambulance
Železnobrodská 25/764, Praha

Umístění: Gynekologická ambulance

Nejlepší gynekolog pod sluncem, moc mě mrzí, že už ho nezastihnu. Velmi pečující a empaticky pan doktor. Snad zůstane péče tak kvalitní i u nové doktorky. ????

Výborný, profesionální, přátelský přístup. Konečně si nepřipadám hloupě. Vždy je ochotný moje problémy řešit a jedná se mnou jako s rovnocenným partnerem a ne jako s kusem masa jak jsem byla zvyklá. Pokud se objeví něco, v čem by mohl pomoci jiný odborník, hned zvedá telefon a prostě ho sežene... Sestřička je také moc milá, nezlobí se, když u ní vždycky nechám dvě neposedné děti :). Velmi mi také vyhovuje, že se nemusím objednávat a můžu rovnou přijít - sice pak někdy člověk i dlouho čeká, ale někdy jsou problémy tak nepříjemné, že je potřeba je řešit hned a ne vysvětlovat sestřičce do telefonu, že opravdu potřebuju přijít dřiv než za týden, jak to většinou probíhalo všude, kam jsem před tím chodila... Super!!!

Od pana doktora jsem odešla poté, co neuměl řešit můj zdravotní problém (resp. řešil ho metodou používanou před cca 20 lety, což jsem se dozvěděla až od dalšího lékaře, který mi během měsíce pomohl). Stále dokola mi předepisoval léky, které se už nevyrábí a jinou alternativu neznal. Navíc nepoznal, že jsem už nějaký ten týden těhotná. Pozitivní je jeho milý přístup, ale ten mi byl celkem k ničemu...

S panem doktorem jsem velice spokojená vždy všechno zjistí v čas, dá dobré léky, promluví si o tom a snaží se vše vysvětlit co nejvíc "lidsky" :D necítím se jako blbec který nezná medicínu. Občas mluví sice moc a trošku zdržuje ale to vůbec nevadí... protože se pak aspoň necítím tak trapně :-)

Pana doktora si mohu jen chválit, chodím k němu sice krátce, ale zato jsem těhotná, takže často, je vždy milý, ochotný, opatrný a všechny otázky zodpoví bez nejmenších problémů. Přesně takového gynekologa jsem hledala.

Byla jsem pacientkou pana doktora 5 let, ohlidal mi az k porodu obe deti, byl vzdycky mily a peclivy, nekdy toho moc nenamluvil, jindy naopak. Pak jsme se odstehovali a ja presla k jinemu doktoru, cekam sve treti ditko a je mi lito, ze ho zase nemuze ohlidat dr. Brabenec. Preji jemu i sestricce at se jim dari.

Pán doktor je odborník, k práci pristupuje zodpovedne a pacientky neberie ako ďalšie kusy, ale dbá na psychologický prístup. Vrelo odporúčam.

Vážené dámy,když jste tak odvážné a umíte tak jedovatě vypisovat tak co podpis?Nevěřím tomu co čtu pan doktor je ten nejlepší co znám a to mám syna skoro 19.let,to je doba co k němu chodím zachránil mě před rak.děl.čípku a těhotenství rozhodně rozpoznal.Je to ten nejlepší gynekolog co znám.Vyslechne i problémy,které nesouvisí s vyšetřením je to i dobrý psycholog.Většinou si to tady vybíjejí zakomlexované dámy,nebo nějak jinak narušené.Navážejte se tam,kde to je potřeba.S pozdravem Andrea Gruntová.

Už jsem pryč, při prvních problémech není schopen říci, co mi vlastně je, pouze něco předepíše a dál se s vámi nebaví, když mi nevnutil Cervarix, přestal se mnou komunikovat úplně, navíc je značně oplzlý s výrazem nepříčetnosti, nová ordinace, kam chodím a místní pan doktor - 1A - nebe a dudy!!!Chci mít dítě a představa, že bych měla pokračovat v jeho péči mi nahání hrůzu.

Chodim k panu doktorovi jen par let, ale je proste skvelej. Muzu se mu sverit s cimkoli, ikdyz se to tak uplne netyka gynekologie. Nemuzu si stezovat :-)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam dotaz .Boli me podbrisku a pali me to pri moceni ani se genetalii moc nemuzu dotknout.Je zacervenala .Nejni to chlamidie ?A muzu ji mit kdyz uz jsem ji mela.

může se jednat o gynekologický zánět - včetně chlamydií- může jít o recidivu. Může to být i zánět způsobený kvasinkami , stejně tak to může být i problém urologický , ale i jiný. To Vám dozajista zjistí Váš gynekolog - a zajistí patřičnou léčbu.
Mějte se báječně.
J. Brabenenc

Jaroslav Brabenec

Dobry den, mam dotaz ohledne panenske blany.
Lze nejak poznat, ze je prerusena? Mam totiz problem. Jednou jsme se s jednim klukem tak moc opili, ze si z toho nic nepamatuji...A nevim, jak na tom jsem..Bohuzel to nebyl zrovna tip kluka, se kterym bych se jeste chtela videt.

Vážená slečno,
ne vždy lze zjistit, zda je panenská blána neporušená-
záleží totiž na jejím původním anatomickém typu. Ale za pokus to ověřit - to určitě stojí. Navštivte gynekologickou ambulanci - tam se dozvíte více.
hodně zdravím
J. Brabenec