Jaromír Vašíček, chirurg Brno

MUDr. Jaromír Vašíček

Chirurg

Gajdošova 54, Brno
Privátní chirurgická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Privátní chirurgická ambulance Odstranění znamének

Pana doktora Vašíčka a sestřičku moc chválím, laskavý a profesionální přístup. Ochota se kterou přistupují k pacientům mne v dnešní době překvapila. Přicházela jsem lehce nervozní a odcházela jsem maximálně spokojená. mohu jen doporučit. Moc děkuji Dana

Umístění: Privátní chirurgická ambulance Karpální tunel vpravo

Včera jsem byl na zákroku s karpalama na pravé ruce.Jehly,a krev nemám vůbec rád, takže panika, nervozita. Nicméně sestra svým profesionálním a lidským přístupem mě uklidnila.A pán doktor, profík ve svém oboru,vše vysvětlil,popisoval postup(neměl jsem žaludek na koukání), rychlá a minimálně do teď bezbolestná operace.
Sestra mě pak pomohla do bundy, zavázala boty. 20 minut a bylo vše hotovo. Můžu jen doporučit.

Umístění: Privátní chirurgická ambulance Odstranění znamének

U pana doktora jsem byla opakovaně odstraňovat znaménka v dekoltu. Jeho práce je velice kvalitní a pečlivá. Opravdu rychlost objednání, krátké čekací doby, jde se na věc. Děkuji a doporučuji.

Umístění: Privátní chirurgická ambulance Operace karpálních tunelů

Pan doktor byl šikovný, rychlý a efektivní. Žádné zbytečné prostoje v čekárně ani hloubání na chorobopisem. Mohu jen doporučit!

Umístění: Privátní chirurgická ambulance Operace karpálního tunelu.

S panem doktorem jsem měla už jednu zkušenost, kdy jsem byla naprosto spokojená, takže když jsem měla problém s karpálním tunelem, obrátila jsem se zase na MUDr. Vašíčka. Mám 4.den po operaci a super, nic nebolí, při včerejším převazu maličká čistá jizvička, pan doktor je opravdu profík.

pan doktor je velmi milý šikovny vnimavy chapajici vse již nekolikrat probehlo velmi dobře bez bolesti ci naslednych problemu tak i sestricky velmi mile

K panu Vašíčkovi jsem se dostal víceméně náhodou. Zákrok proběhl rychle, bez problémů a celou dobu jsem se cítil výborně. Pan doktor Vašíček, příjemný, ochotný, usměvavý a hlavně odborník ve svém oboru. Jsem velice spokojen a mohu doporučit ostatním. Děkuji Blažka

Vynikající lékař. Velice ochotný a příjemný. Zákrok byl bezbolestný.
Pana doktora mohu všem doporučit.

Pan doktor má "zlaté ruce" i srdce, sestřičky jsou velice milé a ochotné. Děkuji mnohokrát!!!

F

Také se připojuji ke kladným názorům.Jsou tam všichni moc šikovní a velice ochotní.Vřele všem doporučuji!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před čtyřmi dny jsem si nechtěně vytrhnul kus nehtu na levém palci u nohy, od té doby mi to lehce napuchlo, hnisá a při chůzi v botech mě to bolí. Ránu jsem vyčistlil. Chtěl bych se zeptat, zda je nutné jít s tím k lékaři nebo se to časem samo zahojí.

to bude chtít návštěvu na chirurgii a asi bude potřeba menší zákrok v lokálním umrtvení.
    zdraví dr. vašíček

MUDr. Jaromír Vašíček