Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost

Belgická 23, Praha

Soukromá psychologická praxe

Vzdělání, výcviky, kompetence:
Vystudoval jsem Vv pro Zuš na JčU v Českých Budějovicích, Psychoterapeutickou fakultu v Praze,...

Ukončené školy

• Psychoterapeutická fakulta v Praze
  • Psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze
  • Arteterapie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Zobrazit více

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Byla jsem na hranici svých psychických a fyziologických sil, snad poprvé jsem otevřeně požádala o pomoc a chci moc poděkovat Jaromírovi, že jsem měla možnost své nejhlubší bolesti svěřit, otevřeně je prožít, že jsem to všechno před ním dokázala vyslovit, dostat se do všemožných koutů své duše a dostalo se mi ošetření, které jsem potřebovala. Přístup Jaromíra, jeho komentáře, jsou stále "živé" a i po ukončení krizové intervence inspirující pro další seberozvoj.

Jaromír mě provedl těžším obdobím a poskytl mi neocenitelnou zpětnou vazbu a přitom i citlivou a empatickou oporu. Pomohl mi uvědomit si víc své vlastní skutečné potřeby bez ohledu na požadavky okolí a společnosti a podpořil mě v tom, je následovat. I když vlastní rozhodnutí za Vás samozřejmě neudělá, pomůže Vám se zorientovat v našem zrádném a někdy trochu zacykleném myšlení:-)

Pana doktora Chrášťanského všem vřele doporučuji. Je trpělivý a empatický, dokáže člověka dovést k podstatě věci pomocí dobře kladených otázek. Pomohl mi oprostit se od nátlaku okolí a uvědomit si tak, co je pro mě důležité a jakou cestou se vydat. Děkuji.

Má terapie s Jaromírem se završila. Byl to dobrý (i když smutný) konec. Stojím teď pevně na zemi, s jasným záměrem. Mám dost síly, odvahy, důvěry i nadšení sama pokračovat na cestě k větší otevřenosti, k pozornějšímu kontaktu. Někde na začátku téhle cesty jsem se cítila jako „vlk, co se dívá z houští“, jako „vetřelec v tomto světě“… Prošla jsem hlubokou vnitřní proměnou. Ráda bych i zde vyjádřila velikou vděčnost za celý ten proces a děkuji Jaromírovi za to, jak k němu přispěl. Chtěla bych podpořit všechny, kdo třeba váhají, pochybují, přešlapují na místě (jako kdysi já), v rozhodnutí udělat první krok k sobě samému a tedy i k druhým. Stojí to za to.

Můžu potvrdit, že pan doktor Chrášťanský je velmi dobrý

Petra Z.

K Jaromírovi jsem začal chodit před několika lety, původně s cílem během několika sezení se rychle zbavit špatných pocitů a nálad a lehké deprese. Jaromír mi pomohl odprostit se od deprese, uvědomit si čím byla způsobena a zároveň mi pomohl objevit obrovský a nepoznaný svět mého nitra, neznámých strachů, pocitů a emocí. V sezeních jsem pokračoval dál až dodnes a naše příjemná pravidelná setkání značně přispívají k mému osobnímu rozvoji. Jeho přístup je velmi vlídný, je trpělivý a zároveň formou vhodně kladených otázek vždy trefí hřebíček na hlavičku. Jaromíre, děkuji!

Mohu potvrdit názory napsané níže. Pan doktor mi pomohl uvědomit si podstatu některých věcí a zbavit se zbytečných strachů a nedůvěry v sebe samotného. A to vše velmi nenásilně z pozice člověka, který vám trpělivě naslouchá a nechá vás vypovídat se ze svých pocitů.

Působil na mě příjemně, uklidňujícím dojmem. Pomohl mi se zásadním rozhodnutím.

Odborník na svém místě, vstřícný, empatický.Docházím k němu již téměř 4 roky a přestože jsme můj problém
společně již vyřešili, hodlám v tom pokračovat. Chci totiž sám sobě co nejlépe porozumět a na to je pan doktor ideální průvodce. Doporučuji!!!

Setkali jsme se poprvé před šesti nebo sedmi lety. Bylo to pro mě životní setkání. Pomohl mi poodhrnout oponu, která zakrývala to podstatné a důležité já jsem si poprvé v životě uvědomil sám sebe. Pomohl mi shodit s hřbetu pořádný balvan zbytečného trápení, které si člověk způsobuje vlastně úplně sám. O to větší byl pocit té úlevy, když jsem si na všechno (pod jeho vedením) vlastně přišel sám. Bravo, Jaromíre!